172092
  • uwu
    #152445
    Gyere inkáb tankozni tökmag
  • uwu
    #152444
    Én értem, keveri árpicsótányt, havercsótányt, boxit, meg engem, és most vallotta be.
    Meg reklámozza a szarját, amit az ért csinált sok sok óra munkával, hogy égesse magát.
  • gbc csabika
    #152443
    Menjél már vissza tanulni b+, semmit nem lehet abból érteni amit mondasz.
  • uwu
    #152442
    Értem én aztat, de csótányok, meg boxi szoktak lenni levegő, én lenni tankos, és lőni le láma alacsonyara ereszkedő plótákat az eszközzel.
  • Seat
    #152441
    van olyan faszarcú aki ezekért még fizet is? LOL...
  • Fujiryu
    #152440
    egyre tobben hasznalnak unlockot vagy mirol szol a kep?
  • havercsotány
    #152439
    mostanába baszottul elszaporodott:(
  • havercsotány
    #152438
    speciális emberek kéziszótára
  • n003
    #152437
    aha Orijón rávan állva de dúúrván :DDD
  • n003
    #152436
    ahogy mondod .. te ezekszerint értetted?? :O
  • n003
    #152435
    az enigma egy értelmes logikai kulcs alapják dekódol te mesüge
  • 0Fritz0
    #152434
    Gec, még az Enigma is izzad tőled. :)
  • havercsotány
    #152433
    tök inkab boxi volt le merre?
  • Me0w
    #152432
    Az ilyen down-korosokat miert engedik internet kozelebe?
  • OrionHungary
    #152431
    1.26 nál tényleg kib@szott nagy szeretem az ilyen megoldásokat
  • JAG1
    #152430
    Esküszöm nem értem mit hadoválsz...
  • McKenny
    #152429
    megvolt boxer,óver rokonnak következőnek ki lesz az?
    most jön uwu vagy mi a neve ne inkább h.csótány
    ismétlés:
    link hátha vki lsuta viszanézni a egymillópernaphaszt
  • Me0w
    #152428
    Timike az a mangalica gyeszno?
  • OrionHungary
    #152427
    engem meg befizethetnétek timikéhez egy koplettre meg egy kis költőpénz se jönne rosszul
  • JAG1
    #152426
    Meg engem. :-D
  • JAG1
    #152425
    Értem én a viccet, meg szeretem is, de most azé' volt igazság Ránning oldaláról is...

    Még vége sem volt a körnek, már nyomatta Ránning, hogy ne legyen tk addig, amíg csinál egy shotot. Aztán széjjel robbantgathatják az egészet.
    Szal érted, 1 percet kellett volna kibírni.

    Felnőtt emberek ennyit tudtak volna várni, viszont annyira meg nem nagy dolog a screen, bár sztem itt már inkább a hozzáállás volt Ránningnak sértő...De fátylat rá, majd meghívjátok egy sörre. :-)
  • Me0w
    #152424
    Most sem ertem miert kellett ilyen kurva nagy szart kavarni egy szar screenshotbol, de mindegy :) Ha en lettem volna, tankkal hajtok kozejuk :)
  • 0Fritz0
    #152423
    Hehe, ezt tényleg sikerült összefoglalnod.
  • JAG1
    #152422
    Me Ránning behisztizett.
    Az úgy volt, hogy csúnya frx. me' robbantgat, aztán a lázadást Joe meglovagolta és megválasztotta magát. :-))
  • Fujiryu
    #152421
  • Me0w
    #152420
    Ehe :)

    Egyebkent felvilagositanal, hogy miert Joebacsi a fomaki most? Igaz, o legalabb jokepu...
  • Me0w
    #152419
    Na, tudtam, hogy egy alombol valoak :)
  • JAG1
    #152418
    - Testvérem, készen állsz a nagy bevetésre? Teszi rá a kezét a főnök, Géza, K.István előreléptetett imádkozó vállára.
    - Hát nem is tudom Főnök...
    - Nézd, te voltál az osztályelső. Megnyerted a "Ki tud több imát elmondani egy perc alatt" versenyt. Úgy jár a nyelved, mint a motolla. Annyi imát ismersz, mint itt senki. Csak benned bízhatunk...
    - Jólvan, megteszek mindent, de mond meg a külsős fiúknak, hogy percenkénti 10 káromkodásnál többet ne mondjanak, mert akkor végünk.
    Így is kicsit hadarnom kell, remélem attól még elfogadja "Ő"
    - "Vele" nem lesz gond, azt mondta, ha 80%-ban érti az imát, elfogadja.
    - Sok szerencsét...

  • n003
    #152417
    tevóltál már régen ;)) a mekkeni baráttya a gémóver, őket naon szeressük itten kollektíve .. a mekkenivel ellentétben a gémóver néhanéha jó dolgot is le tud írni de akkorsem szeressük
  • Me0w
    #152416
    Te valami uj gyerek vagy itt? ha igen, akkor kabbeafaszomat :)
  • Fujiryu
    #152415
    elobb 1 nap probaido kene arra, hogy hibatlanul es ertelmezhetoen leeirj egy mondatot.mert ez az ertelmes hozzaszolas igy elsore kicsit nagy fanak tunik a fejszedhez kepest :)
  • McKenny
    #152414
    csak sok értelme nincs ebbea togyikba irni xd
    ha akarnék vmi biztos szépen leiírnám
  • Fujiryu
    #152413
    Multkor amikor balatonon voltam, kerult a kezembe egy kereszteny hitankonyv, amiben a 8 eves gyerekeknek kepekkel es mindennel elmagyarazzak, hogyan el egy jo kereszteny.A legjobban azon rohogtem, hogy hogyan es hanyszor kell imadkozni egybol azutan ha karomkodast hallunk, es kerni az istent hogy bocsassa meg ezt a bunt(meg akkor is kell ha nem te csinalod).Lehet, hogy a jobbiknak vannak kulon csoportjai akik a tuntetok lelki bekejeert imadkoznak valahol amig azok hangosan szidjak a kormanyt, mert az ilyen tunteteseken nem hallanni nagyon imaszuneteket :)
  • McKenny
    #152412
    értettem na 1 nap próbaidőt adok a a értelmes hszeminek
  • Me0w
    #152411
    Oooo... ez az isten/jobbik dolog halal nevetseges egyebkent, megvaltjak naponta ketszer a vilagot, Isten es minden szentek + csokinyul erejevel, csak az a franya tizparancsolat gorbul picit :)
  • Fujiryu
    #152410
  • JAG1
    #152409
    Mit minek? Ember, annyi értelem sincs benned, mint egy tv rakétába...
  • McKenny
    #152408
    minek?
  • JAG1
    #152407
  • jappy
    #152406
    nőj már fel b34