172092
  • eugabesz
    #153044
    Ilyet ne írjál te...mindjárt elküldenek téged is melegebb éghajlatra...itt ez a divat..félremagyarázni mások beírásait.
  • Landor
    #153043
    nehazudj :D
  • 0Fritz0
    #153042
    punci
  • Landor
    #153041
    lvl1nél még nincs neki mannája
  • n003
    #153040
    amikor bemész a templomba van egy kis ládikó amibe a mannát lehet dobni
  • IRAM kaboca
    #153039
    Senki nem mondta egy szóval se,hogy a vényesek csíterek lennének ha igen akkor mutasd meg annak a hozzászólásnak a számát ahol ezt láttad.Pusztán arról volt szo,hogy valaki lelőhetetlen volt.
    A vényesekről már csak azért se írna közülünk senki ilyen alaptalan dolgot,mert járnak hozzánk AIX-ra jáccani,és tudjuk,hogy jol jáccanak.
  • BonBon
    #153038
    Amúgy mi az a hitbox?
  • BonBon
    #153037
    Tudna valaki segíteni, hogy joystick-on hogyan tudom beállítani a kijelölést.
    Mert a fő rádiót beállítottam joy gombra, de utána hiába nyomom a joyon a tűz gombot nem jelöli ki az enemy-t.

    Köszi
  • JAG1
    #153036
    Ezt mond az öregnek, mert neki már csak akkor áll föl, ha a servere megfog egy csítert...
  • havercsotány
    #153035
    én is csíterezném magam amikor kiírtok egy sqadot ,vagy 10 et porzok mire lelőnek ,vagy a granatot magamalá hajigálva bemegyek egy tömmöt zászlóhoz és mindenki belagol és meghal,totál bugos az egész
  • JAG1
    #153034
    Legközelebb gondolkozzál, mielőtt nagyöregként, sokat látott szakiként lecsíterezel bárkit is. Mehetsz az aix topikodba csítereket vadászni...

  • eugabesz
    #153033
    Ki nem sz@rja le??
  • Kovács legény
    #153032
    Kezd unalmas lenni a téma...

    fasságokon megy a vita, főleg hogy kurvára elbeszéltek egymás mellett.
    Amúgymeg a hitbox mellett még ott van a csodálatos ping ami miatt lehet aztán csodákat látni.
    6éve BFezek és az érdekességek nagy rész ezek miatt ovlt elég kis százalék aki valóban csalt.
  • eugabesz
    #153031
    ne haragudj...de azt nem én írtam...
  • eugabesz
    #153030
    Jah...mert nem tudnád...de véleményed az van..elmész a tudod hova...
  • eugabesz
    #153029
    Bazd meg ez nem igaz....MIKOR írtam a VENY-sekről??
    Ti tényleg csakis kötekedni tudtok
    Szántál már rá időt,hogy bemenj a másik játékosra és megnézd, hogy játszik??
    Egy közepes szintű játékos is,mint pl. én ,tudja mikor kerül szembe egy nála jobb,vagy jóval jobb játékossal és mikor egy csalóval...és elmentek a faszba a boxotokkal...arra már akkor mindent rá lehet fogni??
  • n003
    #153028
    hát nemis fogja őket a gojjó rohaggyon meg az összes genetika 1.0 csít használó!!
  • uwu
    #153027
    Egyébként én imádom mikor lecsítereznek, ez olyan elismerés szerű, mikor a noobok bevallják, hogy több nagyságrenddel jobb vagyok náluk

    Szerintem ők is rajtad röhögnek azóta.
  • uwu
    #153026
    És szerinted milyen csitjük volt?
    Régebben azt olvastam sokat lőttél "beléjük" és nem fogta őket a golyó.
    Tipikus noob duma, mindenki tudja milyen szar a hitbox, ha ennyi a gyanúd alapja, az azért elég nevetséges.
  • JAG1
    #153025
    Pont ezt mondtam neki én is...
  • BonBon
    #153024
    Azért mégis érdekelne a megoldás, ha van...
    Vagy rossz helyen érdeklődöm?
  • uwu
    #153023
    Nem áll szándékomban bizonygatni, de véleményem leírom.

    Játszottam már vényesekkel, nagyon jó játékosok.
    A gond ott lehet, hogy ők tudnak játszani te meg nem, és ezt nehéz megemészted, ezért felszínre kerül az ovis éned.
  • eugabesz
    #153022
    Az azért elgondolkodtató,hogy hogyan jutottunk egy PB bekapcsolástól a cheater-ezésig...
  • Landor
    #153021
    nem látod hogy flémel mindenki, nem érünk rá ilyen ontopik dolgokra
  • BonBon
    #153020
    Tudna valaki segíteni, hogy joystick-on hogyan tudom beállítani a kijelölést.
    Mert a fő rádiót beállítottam joy gombra, de utána hiába nyomom a tűz gombot nem jelöli ki az enemy-t.

    Köszi
  • eugabesz
    #153019
    Mert én már kezdem a második gyerekkorom...
  • eugabesz
    #153018
    Bizonyítsd be,hogy az...
  • Herold
    #153017
    Hát az, hogy alaptalan-e vagy sem, azt elég nehéz lenne bebizonyítani.
  • uwu
    #153016
    Az alaptalan csíterezés is ovis dolog, csak ez ilyet még az ovisok is útálják.
  • JAG1
    #153015
    Aki srekket komolyan veszi, az meg is érdemli...
  • JAG1
    #153014
    Akkor a fasznak jössz ide?
  • Landor
    #153013
    aki úgy viskeledik mint az oviba, az ne is várjon más eljárást
  • eugabesz
    #153012
    Csak be kell lépnem ide és ott érzem magam...
  • JAG1
    #153011
    Be vagy árulva.
    Mint az oviba...
  • Landor
    #153010
    AIX
  • Herold
    #153009
    AIX topic? Hol?
  • BonBon
    #153008
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni, hogy joystick-on hogyan tudom beállítani a kijelölést.
    Mert a fő rádiót beállítottam joy gombra, de utána hiába nyomom a tűz gombot nem jelöli ki az enemy-t.

    Köszi
  • Landor
    #153007
    Örülök hogy ismét rosszat okozhattam neked - mert megérdemled!

    Egyébként alapból is nevetséges volt az ahogy odamentél arcoskodni a AIX topikba, az meg már a szánalmasság csúcsa, hogy idejössz sírni mert nem vevő senki ott rád.
  • JAG1
    #153006
    Sztem - ha ez egyáltalán kijön PC-re, amit kétlek - ezt olyan BF3 tesztféleségnek szánják...
  • koschwarz
    #153005
    féltem, hogy ezek is képesek visszatérni megint a II. WW-hez...