172092
  • schrank
    #153244
    jutube /v/ ...
  • REPS0L
    #153243
  • tonyr #153242
    Ha cigánynak lenni hungarikum, ha zsidónak lenni jó, ha melegnek lenni büszkeség akkor MAGYARNAK lenni miért rasszizmus ?

    nem a börszinnel wan a baj, hanem az ingyenélökkel !!! nincs maradásuk mo-on !!!
  • REPS0L
    #153241
  • Metalmilitiakid
    #153240
    igen, ma Magyarországon vagy engedelmes csatlós vagy, vagy ellenség nincs pártatlan
  • Zerénd
    #153239
    De aki kimeri mondani az igazságot ebben az országban, mert látja hol vannak a bajok forrása, azt a liberos patkányok egyből lefasisztázzák. Úgyhogy ha tetszik, ha nem, az vagy.
  • Metalmilitiakid
    #153238
    beléd is
  • SigS
    #153237
    Jóéjt...
  • HTS s3rg1nh00
    #153236
    én nem vagyok fasiszta,sőt semmilyen más csoporthoz sem tartozom,csak szimplán élni szeretnék a saját hazámban.
    (a libsiket meg fejbe kéne lőni nagyrészt)
  • Zerénd
    #153235
    Tiszta fasiszta jellegű kommenteket olvashattam. Vigyázzatok! Ez egyenes út vezet a liberálisok általi megbélyegzéséhez!

    Más, de valamelyest ide vág, érdemes megnézni.
  • Metalmilitiakid
    #153234
    az a vicc hogy már lassan egy éve volt vmi hír hogy befogják vezetni a magántulajdon védelmet hogy akár le is lőheted mint a szlovákoknál , na azóta se történt semmi ...
  • HTS s3rg1nh00
    #153233
    az hagyján,de ha csak 2-3 centire szúrja beléd 742-szer,akkor 8 napon belül gyógyulsz,ergo könnyű testi sértés...bár ezt a kosvarc biztos jobban tudná
  • Metalmilitiakid
    #153232
    ja ott legalább létezik a jogos önvédelem és a magántulajdon/birtok védelem intézménye nem úgy mint itt , hogy nem szúrhatod le a konyhakéssel ha ő 8 centinél kisebb késsel jön
  • schrank
    #153231
    bezzeg usába ... ez az EU egy langyi-bangyi egy szervezet
  • Manoboy
    #153230
    Mármint a mi városkánkban is és itt se csinálnak semmit.
    A rendőrök lent a telepeken 100-al suhannak el, csak nehogy bajuk legyen.
  • Manoboy
    #153229
    Én is ismerek olyan sötét bőrűt aki normális, de a 80%-nak HEADSHOOT! Azt csókolom.
    És akárhogy is tagadják, igen is van CIGÁNYBŰNÖZÉS magyarországon.

    Jah és ellehet bújni, mert itt nálunk lent délen, elég sokan vannak a városban.
  • mesor
    #153228
    Majd holnap meglátjuk mi lesz, de ha tényleg jönnek, akkor nem teapartyt fognak rendezni, hogy elbeszélgessenek a kisebbséggel.
  • schrank
    #153227
    nem azt írtamhogy az összes hullát kidobják a rendőrfőkapitányság elé ...
  • HTS s3rg1nh00
    #153226
    [csak reménykedik,hogy elvégzik helyettünk a piszkos munkát,vagy legalább egy részét]
  • Metalmilitiakid
    #153225
    ha nem is rendezik le az alvilágot de sztem meg fogják találni a tetteseket ha nem állítják le őket a rendőrök
  • JAG1
    #153224
    Jah jól hangzik, jön a sok rambó és rendet csinál. Persze...
    Nem filmet nézel b+.
  • #153223
    Jaja. Van mind2 oldalon féreg. Azoknak kéne kiadni a címét akik felveszik a segélyt, és azokra rámenni. Nem mindenkire. Viszont azokat gondolkodás nélkül! Lehet mi lennénk a legkevésbé megviselt ország gazdasági válság szempontból, ha nem dobnának ki ennyi pénzt feleslegesen.
  • Metalmilitiakid
    #153222
    meg azok nem igazán félnek a magyar rendőrségtől/kormánytól ők mennek tovább
  • schrank
    #153221
    azért a gárdistákat ne hasonlítsad a jugó háborús veterán terminátorokhoz
    nem kell belőlük 300 fő hogy cigánypecsenyét csináljanak a magyar alvilág csicskáiból ...
  • JAG1
    #153220
    Nem lesz ebből se semmi...
    Mindenkinek csak a szája jár, mint a gárdistáknak.
  • 0Fritz0
    #153219
    Hopp :)
  • joebacsi
    #153218
    #153188
  • Metalmilitiakid
    #153217
    sok lesz az off lehet nyitni kéne egy Veszprémi történet topikot
  • HTS s3rg1nh00
    #153216
    ne irgalmazzon
  • Herold
    #153215
    Ez tetszik. Ő legalább már csinál valamit.
  • Metalmilitiakid
    #153214
    pontosan ez az amit a magyarok nem mernek megtenni vagy ha megtennék többet kapnának azért az 1 gyilkosságért mint a cigány a gyilkosságért és két súlyos testi sértésért
  • Metalmilitiakid
    #153213
    nem oly eccerű mert bárki bármit mond kell köztük válogatni mert vannak ott normálisak is , szal először szépen selejtezni kell őket és utána lehet létszámcsökkentést indítványozni
  • 0Fritz0
    #153212
    Kezdődik
  • tonyr #153211
    ez nem csak az én wéleményem ugygondolom, és ne jöjjön olyan negatiwwal senki aki környékén nem élösködnek férgek !!!
  • tonyr #153210
    ezt is kell... elmagyarázni mindenkinek eu-ban h nem a magyar, hanem a gypsy az europai ingyenélö semmittelen ember... ember ? nem newezném annak... mind1, 10 fegyweres elég azt kiirtani 1 megyében a férdeket, azt utánna észbekapna a többi megyelakos is...
  • Metalmilitiakid
    #153209
    köszönjük emese :D pont erre gondoltam
    kicsit rémisztő
  • joebacsi
    #153208
    erre gondolsz?
  • Metalmilitiakid
    #153207
    épp egy statisztika videót keresek a népesedésről majd betolom ha meglelem néztek majd szépet
  • #153206
    Még most elkéne kezdeni a csendes tisztogatást! És ezt nem azért mondom mert rasszista vok, hanem azért mert 3 év mulva már késő lesz és nem én akarok lenni a hulla. Akkor inkább csinálok én hullákat...
  • Bogdogege
    #153205
    20 év múlva nemhogy az utcára nem fogsz kimenni ,hanem a Magyarok lesznek a kisebbség .