172092
  • schrank
    #153885
    nna mi van mekkenzi hogy teccik az aiksz
    most is bizti valamelyik üres szerón gyakorol
  • schrank
    #153884
    eufrátesz látod mennyire nyomom az aix reklámot de nem kell a kutyának sem
    amúgy télleg mekkenzi a király a bf2 ben de csak azért mert átmentem aikszolni
  • eugabesz
    #153883
    Mindenki-persze csak az aki csal-azzal védekezik,hogy csak kipróbált ezt-azt.
    Van olyan játék amiben "engedélyezett" a cheat,sőt néha még "követelmény" is...
    A battlefield nem ilyen.<pont
    Ebbe nincs mit belemagyarázni,aki csalt és rajtakapták,szerintem legalábbis húzza meg magát egy időre,vagy véglegesen tűnjön el a színről..."jó fejek" a klántársaim,de egyik mellé sem állnék ha csaláson fognák.
  • vsly
    #153882
    Sajna volt már példa a "legtop"abb klánból is,hogy kiált a csalója mellett...
  • vsly
    #153881
    Ez mekkora ge*iség
  • Herold
    #153880
    Nem biztos. Ott van ugyebár a kötélcsúszda majdnem minden kasztnak, meg a csáklya vagy hogyishívják, amivel szinte minden épületre fel lehet mászni.
  • SigS
    #153879
    Némmá...mozog
  • SigS
    #153878
    c
  • n003
    #153877
    "felszereltség" azér ezt túlzásba vitték pöttyet pölö endzsi ;))
  • eugabesz
    #153876
    Elnézést B33RS,nem neked szántam válaszul mellément....
  • eugabesz
    #153875
    De még mennyireAz egyik,-ha nem a legjobb- módja a BF-nek.Én magam is kipróbáltam már párat..azért módok ugye ,hogy más mint a többi.Evidens,minden módnak van valami "szépsége",de a sebzési arány pl. a felszereltség,a kasztok elosztása az AIX javára döntöttek...Nálam.
    Aztán van aki másra esküszik-lelke rajta- más tetszik jobban.

    Bármelyik módot próbálod is,próbálj meg "hozzácsapódni" valakihez,aki már valamilyen szinten ismeri az adott módot,mert ismeretlenül majd' mindben csalódni fogsz.
  • Beers
    #153874
    Aix jó a földön is!
  • OculusDei
    #153873
    modokból mit érdemes? poe2? pr? aix csak légimaszturbáció vagy lehet azért a földön is érvényesülni?

    borsó!
  • McKenny
    #153872
    átírtam a szobákat meg a szobákba a dolgokat
  • mackosajt
    #153871
    "-Ánusz? Maga segglyuknak nevezett engem Ford?"

    mellesleg tényleg siralmas a heJesírás némelyik "Klán" oldalán is.
  • Boxer HUN
    #153870
    ..."EZ A SZOBA AZOKNAK VAN AKIK PANASZT AKARNAK BENYUJTANI A JÁTÉKOSOK ELLEN VAGY A SZERVER ESETLEG A KLÁNNAL VAN PROBLÉMÁJA"...

    Idézet a HUN TS - Hungarian Soldier Battaleon / Panasz szoba description -ből.

    Én kijavítani nem fogom, de ha a mai nap folyamán nem lesz benne kigyomlálva az összes helyesírási hiba, akkor törölni fogom az érintett csatornákat, mert bassza a szemem!!!

    Itt még mindig bajok vannak a mondatalkotási készséggel... Emlékeztet (Anus)Venator stílusára...
  • McKenny
    #153869
    reggelt
    nagyon jó ,,én vok a legújjabb a klánba és nekem mondjátok xd
    amúgy a leader még amikor lA* volt akkor csalt szval..
    aztán még a póni csalt de az kajakul walhack minden de akkor amikor még nem volt pyro van egy gyerek aki battlefieldhun néven van ő akkor is csalt amikor pyro volt ki lett baszva
    és a többi?http://www.bf2clans.mlap.hu/ tagoknál nézd meg
    megyek majd jövök irok még
  • Bala10
    #153868
    jobb fej? olyan jó fejek mint te? :D

    tudod mikor lennének jó fejek? ha ugyan úgy használnák a klánjelzést és nem álnév mögé bújnak. és az a minimum lenne, hogy pár olvasottabb oldalra írnátok az egész Magyar közösséghez szóló bocsánat kérő levelet és hogy a pyro klán elhatárolódik a csalóktól(kizárás, stb). mert az egy dolog, hogy a szánalmas klánodat megszégyenítik, senkit nem érdekel, de sajnos ott a Magyar zászló a nevük mellett ezzel lejáratják az egész Magyar bf közösséget is. így ne gyere nekem ezzel, hogy ki a jobb fej te kis pöcs.
  • schrank
    #153867
    b+ meg ez így meghízott ?
  • McKenny
    #153866
    gyógy ét
  • McKenny
    #153865
    Sig vigyázzz!!!
    "hozzájárulhatott a balesethez, hogy elhízott volt"
  • SigS
    #153864
    humoros topikkban
  • TDC Geronimo
    #153863
    :o
  • Fujiryu
    #153862
    :)
  • McKenny
    #153861
    fogadjuk hogy ezt rám tartogattad már hetek óta
  • atomboy
    #153860
    En neha szoktam A10-el bombazni AF-n.
  • atomboy
    #153859
    Igen, mind meglesz. Hogy hanyan jatszak, nem tudom, valahol volt egy statisztika, de nem remlik a honlap cime.
  • setuh
    #153858
    akkor aszondjatok boven eleg ha az alapot veszem meg csak?
  • n003
    #153857
    nanáá :DD .. igazából arra számítottam beírsz egy kétoldalas leírást linkekkel és azt kiütném egy laza duplázással de az nemgyütt össze :DDDD
  • SigS
    #153856
  • SigS
    #153855
    Na...fogadjunk kivártad míg beírom
  • n003
    #153854
    ez nem válasz hogy mire használta :DDD :|
  • SigS
    #153853
    Elegen nyomják, de csak az alap bf2-t...többi felejtős. max SF meg pár mod él még
  • n003
    #153852
    alappal tudsz .. sf talán van pár szerver a másik kettő kieget felse tedd a kutyasem játszik vele .. vannak modok: po2 aix pr
  • McKenny
    #153851
    nem ingyen 8 lenne boltba de 3é kaptam tőle
  • setuh
    #153850
    hali!ha megveszem ezt:Battlefield 2 Complete Collection akkor mindegyik resz meglesz h neten toljam?es kb mennyi az atlag player neten?
  • SigS
    #153849
    ez a kutyát nem érdekli, inkább arról rakjál képet ahogy szopjátok egymást. kitesszük a napiszarra

    ja jó, megtaláltam
  • gbc csabika
    #153848
    Én azt csinálnám, hogy leírnám magyarul, hogy "magyar katona zászlóalj", vagy megnézném a szótárban, hogy hogy mondják angolul, ha már ilyen elcseszett nevet találtam ki. Az ugyanis nem "battaleon".
  • McKenny
    #153847
    de ki van ő is tiltva má mint animus a "szeronkrol" igaz nem adtam bele pénzt de CCm van rá
  • McKenny
    #153846
    én még 1 hete se vagyok pyro vagy mi szval jó hogy nekem mondjátok talán kedden lettem az szval.....