172092
  • HTS s3rg1nh00
    #153965
    tegnap pezsgőt bontottam bazeg,Dalianon egyszer lelőttem F35-tel a J10et...pláne h.még flare-elt is...:D!
  • joebacsi
    #153964
    f35-el - hacsak nem láma a kínai pilóta - kb. sehogy
  • schrank
    #153963
    akkora lukon neked ne nagyon járjon az agyad hüvelykmatyi
  • HTS s3rg1nh00
    #153962
    eldugaszolod a hajtőművét indulás előtt.
  • schrank
    #153961
    simán elé kell célozni beméréskor azt semmi sem tudja elkerülni nekem hihecc mert én vagyok ... menyus
  • Csirke4
    #153960
    A J10-est hogy lehet ledogfightolni?:D
  • schrank
    #153959
    eszt meg kell cáfolnom mert az én segédletem kellett ahhoz hogy ezzel a problémával szembesüljél
  • eugabesz
    #153958
    Nem tudom...nekem nincs szükségem "segédeszközökre" a játékhoz...saját erőből vagyok láma
  • schrank
    #153957
    basszétokmeg nem lesz az 1943-ban sznájper akkor mivel fogunk optikailag közelíteni akarom mondani ...-molni
  • McKenny
    #153956
    tv rakéta irányító hack van?
  • schrank
    #153955
    jaj az aix má veszteségesen lett moddolva
  • eugabesz
    #153954
    Mé'... lesz új bf?,aztán hozzáér a meleg s...gged a hideg falhoz és felébredsz.Szerintem semmi sem lesz belőle.Csődbe megy az is.
  • n003
    #153953
    dehogyis .. vesz hozzá egy voodoo2-t és jólesz az :DD
  • JAG1
    #153952
    És mennyi lesz a különbség? 3FPS?
  • Manoboy
    #153951
    Matroxx
  • schrank
    #153950
    lehet már tudni hogy az uj bf-ek melyik vga gyarto istapolja csak hogy milyenre kell gyujteni ha esetleg nem lesz neki eleg a régi 8800gts
  • schrank
    #153949
    szerintem kettönk közül a tiedet nem fogja érteni
  • eugabesz
    #153948
    Ja-ja...csak a same mod,a pályák mérete ésa PB legyen kipipálva
  • schrank
    #153947
    szedd ki a pipát a RANKED kockából
  • eugabesz
    #153946
    Nem... ha keresed,könnyebb megtalálniígy
  • #153945
    Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de xfire-en nem tudom belőni az aix modot, emiatt nem látom a servereket a belső szerver kereső meg csak a 2 dod-os szervert láti.

    Eugabesz! A TNT server címe ez?: 74.201.57.35:16570
  • SigS
    #153944
    Getzi
  • havercsotány
    #153943
    vándám új filmje: Szimpla Dinamit
  • eugabesz
    #153942
    Rémégy az emberre C-vel és nézed egy darabig hogy játszik...az AIMBOT pl. csakis így vehető észre ,ugyanis az embert ki lehet nyírni,mert nem olyan tipusú a chat-je,de feltűnő a K-D-ja pl.
    Ezzel nem azt akarom mondani,hogy aki sokat ölt az mind csíter...meg kell róla győződni...ha "látod" harcolni és minden lövése azonnal talál,bármilyen helyzetben...na az már több mint "gyanús"
  • havercsotány
    #153941
  • HTS s3rg1nh00
    #153940
    neked is erre áll fel,mi?
  • eugabesz
    #153939
    Ok!Közvetítem a szolgáltató felé...
  • schrank
    #153938
    honnan lehet észrevenni hogy valaki csítel ?
    a csít az egy digitális doppingszer ?
    én nem csítelek még is benne vagyok a top ban ez mitől lehet, talán a genetika ?
    én azt élvezem hogy kocsival lövöm a heliket repcsiket ez mazoizmusnak számít ?
    ha egy kacsa nehezebb nálam akkor én boszorkány vagyok ?
  • havercsotány
    #153937
    ha ma nem lesz kész a szerveretek soha többet nem megyek.
  • eugabesz
    #153936
    Ugyan miért ne?Nem kerül semmibeIgenis rosszul érzem magam a bőrömbe,ha valaki nem tud "normálisan" szórakozni a szerver hiánya miatt.
    Sokan,sőt egyre többen jártak hozzánk,remélem azért mert kedvelték a "hangulatot" ami nálunk uralkodott...
    Állandó Admin felügyelet,ha valakit sérelem ért és jogos volt megpróbáltuk orvosolni,szívesen láttunk mindenkit, nációtól függetlenül,nem utolsó sorban nálunk mindenki "tiszta lappal" indult...és ez fájó,hogy ezek az emberek most máshol kénytelenek játszani.
  • eugabesz
    #153935
    Lesz!Nekünk sem jó,hogy a "testvér" szerverre kell járnunk játszani(tNt),de a DOD-ra akkor se mennék,ha csak az az egy szerver futna.
    Sajnos nagyon rossz tapasztalatom van róla.

    Többek közt azért is indítottunk saját szervert,mert úntuk,hogy sosem lehet játszani,mert mindig tele van,mindig azok a mappok futnak rajta és főleg tele van lámafaszcsíterrel az a egész.
    Mikor az IRAM szerver elindult,még "csak" 31 szervert talált a kereső...nézd meg most...talán a legkedveltebb modok közé sorolható az AIX.
  • n003
    #153934
    nehogymá te kérj elnézést azért mert pár napig nincs szerver .. :O b34
  • schrank
    #153933
    honnét tudod milyen rózsával kiverni ?
  • #153932
    Fasznak se kell rózsa! Szerver legyen!
  • eugabesz
    #153931
    Szomorú,de tény,hogy le kellett állítanunk átmenetileg a szerverünket műszaki probléma miatt(hálókártya csere),de nem sokáig kell a DOD-ra járnotok,lesz AIX-IRAM szerver,csak egy-két nap türelmeteket kell kérnem.
    Nagyon jól futottak a szerverek,de most egy kicsit-pár napja- problémás volt ,azért döntöttünk a leállítás mellett.

    A türelem rózsát terem
  • n003
    #153930
    csajt lehányták vagy a teje szivárgott?? :|
  • schrank
    #153929
    ezt a szöveget nem értem a képen, hogy abban mi a poán hogy "jöhetel" meg "mehetel" ?!
  • SigS
    #153928

  • McKenny
    #153927
    minusznégy?
  • schrank
    #153926
    de most őszintén hogy érezed mennyire vagy szar aix-ban , mondjuk egy 1-10-ig skálán ...