172092
  • Beers
    #154045
    Néztem, de nem találtam semmit!
  • Zerénd
    #154044
    Idejövök egy nagyon fontos kérdést feltenni, de senki nem foglalkozik vele, offoltok csak ezerrel, nem a témával kapcsolatos dolgokról irkáltok.
    Figyelmeztettek engem, itt ne kérjek segítséget, mert egy bugris bunkó beltenyészeti köcsögök vannak, kik csak egymás faszát tudják virtuálisan szopni! Igen, vissza olvastam, igen a fakut is átnéztem, igen a prohárdveren sem tudják a választ, ezért mertem ide jönni, de most már belátom, és már én is látom, nem lehet tőletek segítséget kérni. Mert ti vagytok a nagy béefesek azért mi? Mindenki mást magosról leszartók!

    Szóval? : #154036 De lökjétek azt a kibaszott választ, mert kiosztok pár sisit ököllel arcotokba basszátok meg3 :DDDD
  • McKenny
    #154043
    szivesen nekidobvlak ha akarod egy..öööö tanknak :)
  • McKenny
    #154042
    na itt vok hógolyoztamtam egyet
    na válaszolgatok
  • n003
    #154041
    kórda indul 8v8 kónkveszt :)
  • Fujiryu
    #154040
    12v12-ben nem annyira szamit a skill, inkabb a meccsrutin az ami kell.Azt meg nem lehet 1v1-ben megszerezni, mert annak semmi koze egy conq warhoz az a bujdosasrol es a turelemrol szol.Persze egy alap skill kell a 12v12hoz is, hogy a trukkozo helit eltalaljak, de Sydacek azzal mar rendelkeznek sztem :)
  • Fujiryu
    #154039
    Grat hozza.Open Cupra nem mentek?
  • zebrock
    #154038
    ez a te bajod :)a múlt héten vettem meg 5. 42-es cd-m . bannolnak a buzik mindig
  • schrank
    #154037
    én már elajcsisztam a bifcsi negyvenkétcsimet
  • Zerénd
    #154036
    Leszarom ha warez, q nem érdekel.
    Torrentes köcsögök nem néznétek meg, hogy van e valahun Patrióta:Ébredés ?
  • jappy
    #154035
  • eugabesz
    #154034
    Nem
  • Herold
    #154033
    Részlet az "Egy diszlexiás emlékiratai"-ból...
  • syabica
    #154032
    sziasztok! az euro force és az armored fury-t érdemes feltelepíteni, játszik velük valaki multiban?
  • Bala10
    #154031
    nem "faszút", te kis perverz
  • Bala10
    #154030
    :D
  • mackosajt
    #154029
    Ez nagyon Mekkeniül van írva vagyon.
  • havercsotány
    #154028
    ha majd unod a helizést van egy jó meló a számodra:)
  • sydac
    #154027
    te a lehetséges kívül a bokorban se csinálsz mást bujdosáson az mivel évben fél utóbbi,fogom a barátaimmal nem én inkább időmet erre az játszok pazarolni.
  • eugabesz
    #154026
    Nem mind1...??jól meg azt mondta és kész
  • jappy
    #154025
    khm:-)
  • JAG1
    #154024
    Hát b+ öcsém, nálad nagyobb faszt még életemben nem láttam...
  • jappy
    #154023
    szaftos lucskos vagy csak sima?
  • joebacsi
    #154022
    punci!
  • jappy
    #154021
    "igaz de azis hogy nem esélyetek se lenne"

    akkor most mi is a lényeg??
  • jappy
    #154020
    Nagy grat! Ha gyakorlás van szóljatok megyek legközelebb is. Most is volt?? Nekem senki nem szólt. Kecseg boxi eltünt.
  • McKenny
    #154019
    igaz de azis hogy nem esélyetek se lenne
  • Bala10
    #154018
    valaki elvihetné már szegény mekkenit egy igazi war-ra, had lássa mit tud.
  • Bala10
    #154017
    én 2 órányi pozitív energiát küldtem nektek

    ám a beszámolót várom én is. :D
  • sydac
    #154016
    a "heli vezetővel" vagy 2:1 -os gyakorlással a CQ32 ladderen semmire sem megyünk mert nem az ellenfél helije elől kell a fák közé bujkálni mert 0.5-1 másodperc alatt szed ki az ellenfél repülőse. ennél egy icipicit bonyolultabb a dolog... azért kösz
  • sydac
    #154015
    csinálok valami beszámoló félét ha tényleg érdekel titeket! :) és köszi a gratulációkat! szivem szerint felsorolnám azokat akik segítettek nekünk de mivel félek attól, hogy kihagynék 1-2 nevet így inkább nem teszem! Csak annyit még egyszer, hogy a 7th, a horda, cordha, GBC(ex) és a klánon kívüliek segítsége nélkül nem biztos, hogy összejött volna!
  • McKenny
    #154014
    nem mindegy mások ennek a magaságnak a feléig se mennek fel xd
    amúgy tiszta vicc a joystick kimegyek a repcsivel és bárhonnak viszahozom azelőtt amikor még egérrel repcsiztem (3 napja) j10 el már 600 ra se mentem fel mert már arra fele szar a irányítása..meg könyen feljebb megy és már meg is haltál... joyal? 1000 ről viszahozom csak lefele kell nyomni a joytt szval Over roszul jártál hogy egérrel vezetsz lószar az egér a joyhoz képest
    mert ha játszok fél órát joyal arréb tolom egért meg kézbeveszem alig kanyarodik a jet mindig meg kell nézni elállítottam e véletlenül az egéren a dpi-t ..és nem
  • McKenny
    #154013
    gyakorlás kell a heliseiteknek? van heli vezetőm de tőlem lehet 2on1 is nem probléma pályát ti választotok
    szerver nem gond van nekem is nektek is.
  • n003
    #154012
    bammeg !! valami beszámolót mijjen vót :DD idegenlégijósok hogy szerepeltek? :DDD
  • JAG1
    #154011
    Merté volna más eredménnyel visszajönni. :-)

    Gart.
  • Deqwator
    #154010
  • joebacsi
    #154009
    grat
  • n003
    #154008
    grat ;))
  • sydac
    #154007
    tegnap a VéNY letolta első idei CB meccsét és mivel a top 5ből vertünk egy norvég klánt igy rögötn a 3. helyre ugrottunk fel a CQ32-es ladderen. Köszönöm azoknak akik a gyakorlásokon ott voltak és segítették a taktika csiszolását ellenfélként!!!
  • MrYeti
    #154006
    battlefield retro war! minden infó itt, és az ehhez tartozó fórumon
    ITT LINK