172092
  • schrank
    #154285
    ez egy norbi update-en átesett börtönmúlttal rendelkező veterán szumó-birkózó akin sok a felesleges bőr
  • joebacsi
    #154284
    Schrank féle link hasonló témában jóéjszaka gyanánt :)
    kicsit megijedtem tőle...
  • schrank
    #154283
    hááát azért megnézném azt amikor meow versenysúlyban átmászik bármilyen légijármű egyik üléséről a másikra
  • Manoboy
    #154282
    Meg kellett volna szüntetni, hogy a két személyes helibe ne lehessen cserélni a helyet. Ott nem lehet átmászni a valóságban sem. Míg egy Black Hawkba ugyan ezt azért meglehet játszani.
  • mesor
    #154281
    Nekem ezekkel a helis "frag movie" hülyeségekkel az a legnagyobb bajom, hogy a 98%-ban sehol semmi jármű. Csak heli vs heli csaták láthatóak benne. Megnézznék végre egy olyat, ahol vodnikok szaladgálnak a heli alatt, J10 vagy valami repked és zavarja a helit folyamatosan, Tunguska baszogatja alulról esetleg telepített AA stb...

    Most így nem túl nehéz játszani, hogy egy valamire kell koncentrálni folyamatosan, semmi nem zavarja az embert sehonnan és csak egy féle veszélyforrás van.
  • schrank
    #154280
    ez az egész egyszemélyes tv-zés egy nagy bug user-kedés már réges régen meg kellett volna szüntetni egy peccsel
  • uwu
    #154279
    Ez nagyon beteg
    Ha ebben a topikban van 1 ember valaki így rá van buzulva a tv-re, akkor az csak te lehetsz.

    A te játékod olyan mint amikor fát hasogatnak egy sakktáblán sakkozás címén. De hiába aprítja a tahó szépen a fát, attól az még nem lesz sakkozás soha.
    Tudom, hogy nagyon magasröptű, de ha 1-2 évig olvasgatod, talán megérted a hasonlatot.
  • schrank
    #154278
    "Név: Martin / Kor: 51 Foglalkozás: Orvos ..." szerencséd
  • Bogdogege
    #154277
    Mai szülinapos
  • McKenny
    #154276
    ez való nektek igy élitek ki ti is magarokat xd
    http://www.youtube.com/watch?v=EUZTHN2t5Ao
  • Bala10
    #154275
    ki az a cifusz? :D
  • gbc csabika
    #154274
    Gémóver...khm...Sokáig nem értettem miért nem szeretik itt az emberek. Pár hete megértettem, nem mondom h hülye volt, de most az.
  • Manoboy
    #154273
    Ezt én is kérdezhetném tőled.


  • Zerénd
    #154272
    Ezzel nekem csak az a gondom, back to warnál kéri az alap játékot. Europás az tudtam egy kieg, de az artra hittem, hogy az az alap.
    Ha btw-nél is kéri az alapot, akkor a tököm tudja mi lehet a gond. :(
  • joebacsi
    #154271
    így :)
  • Zerénd
    #154270
    Megtudja valaki mondani, milyen sörrendbe jöttek ki a Cossacks1 lemezei? Mi volt az alap címe, és így tovább.
    Tényleg fontos!
  • jappy
    #154269
    kabbe:-))) Ritkaság autó öcsisajt!!
  • mackosajt
    #154268
    leszarom magasról a gyereket ezután. Eddig próbáltam hinni abban, hogy lehet vele tárgyalni. Most már nem.

    a bak meg nem igazán ONtopik, de mi az itt?

    Boltban már nem kapni? Póbáld meg a profilomban található egyik oldalon megkérdezni a megfelelő topikba, hogy nincs-e valakinek, vagy a Cora mögötti bontó/autókereskedő/autógáz/autósbolt kombót végző ipsénél megkérdezni, nincs-e neki.
  • n003
    #154267
    nem volna eccerűbb felgyúlytani? :DD :O
  • jappy
    #154266
    Ne huzd fel magad. Inkább szerezz nekem 93as 2.5 v6 vektra A-hoz motor bakot ami a toronynál van. (kucsacsont)Már csak bontóba találhatok mert nem gyártják és után sem.
  • n003
    #154265
    ihh vájszesz nihht
  • uwu
    #154264
    Mért még most sem lehet a janekkal játszani?
  • uwu
    #154263
    Jó, de mostanra legalább kommunikációképes lett, a segghülyegyerek énje elkezdett háttérbe szorulni.
  • n003
    #154262
  • Deqwator
    #154261
    hááát ,janekról lehetne vitatkozni...:D
  • mackosajt
    #154260
    Gratulálok hülyegyerek...

    azt ugattam, hogy azon a szerveren nem szeretik a switchelést, illetve ha használsz pötyögtetést segítő lófüttyöt, azt sem.
    Az ingyenfrag lehet a te rangod, engem nem zavar, ha a hozzád hasonló "skill" (röhög a vakbelem) emberek lelőnek helivel.
    Emlékeztetsz arra a pöcsre, aki tegnap a bullibrummeren eltalált egymás után 5 embert, és elkezdte írni, hogy "haha, that is a skill. enemi is noob"...


    Mondanom sem kell, 5 percen belül 10x volt lelőve. Egyszerűen mázlija volt csak, de nagy a pofája, mint neked.


    (szar passzban vagyok, amúgy nem szoktam ilyen kibaszottul csúnyán fogalmazni, meg az ilyen pöcsökkel foglalkozni, mint keni)
  • uwu
    #154259
    Senki sem menthetetlen, nézd meg a gémóvert, már nem büszke rá, hogy régen a kezdőket hentelte.
    Vagy nézd meg janekot, ő is egy igazi vérpistikéből játékossá vált.
  • jappy
    #154258
    Menthetetlen szegíny:D
  • Deqwator
    #154257
    újraélesztett vmi láma medic:S
  • Viktor99
    #154256
    Hehe, nekem is volt már ilyen... Aztán egy VÉLETLENÜL egy éppen akkor hsz.-elő tagocska elvitte előlem a diadalmat :P
  • uwu
    #154255
    Csak segítek neki megtalálni a helyét a világban.
    Szemmel láthatóan nem megy neki.
  • jappy
    #154254
    hajtok a 155k-ra
  • jappy
    #154253
    Túl sokat foglalkozol ezzel a gyerkőccel:-)
  • Viktor99
    #154252
    Ez most megnyugtat?
  • jappy
    #154251
    hát te még élsz??
  • jappy
    #154250
    Jaj na. Nem kell a szivedre venni. Mindenki tudja, hogy Shrank egy köcigány és buzi is
  • uwu
    #154249
    LOL
    Büszke lehetsz rá, hogy egy ilyen játékban eljátszod a pro gamert amivel már alig játszanak, és csak nosztalgiázni járnak vissza az emberek.
    Egy kategóriás vagy a gémóver haveroddal aki arra volt büszke, hogy a demóban szarrá freggeli a kezdőket.
    Nem értem mire vered a nyálad, ennek a játéknak rég leáldozott.
    Mikor a játék a fénykorát élte akkor kellett volna valamit villantani, csak hát olyan mezőnyben nyilván nehéz lett volna.

    Tudom én, hogy van még pár olyan ember mint te, egymásközt biztos jól elvagytok, de ettől még nem lesztek jók. Ez alapvetően egy csapatjáték akkor kellett volna teljesíteni, mikor volt értelme, mostanra ez már semmit se ér.

    Ha egy olyan csapatban játszottál volna 2-3 éve akik elvittek valami nívós kupát, akkor azt mondom le a kalappal. Viszont ez az önfényezés amit itt művelsz az szánalmas. Láttam hogy jól elboldogulsz az eszközzel, de ennek allenére mégis csak a játékos társadalom söpredéke vagy a magatartásod miatt.

  • Viktor99
    #154248
    Hát nem értelek... Írtam valamit és direkt nem úgy hogy: " császtok mi fasz va? megvegyem ezt a szart? ha nem teccik majd diszkógömb lesz bellől..." Megpróbáltam értelmesen kéredzni erre itt szemétkedsz velem. Gratulálok.
  • Deqwator
    #154247
    thx ,leülhet ,1es...
  • McKenny
    #154246
    mégse vagyok lebannaolva mind a kettőre felenged mind a két kulcsommal már régen nem játszottam ott