172092
  • n003
    #154887
    - 2k huf-r meg tudod venni
    - ase már vagy 2éve nemjó a játékhoz
    - b34
  • atomboy
    #154886
    1. Eppen azert van invalid CD-key, mert olyan szerverre mentel fel, ahova eredeti jatekot igenyel. Nem draga, kevesebb, mint 2000-ert megveheted.
    2. ASE mar evekkel ezelott bedobta a torulkozot. Most a belso szerverkereso vagy Xfire van hasznalatban.
  • bl0kiM
    #154885
    sziasztok!
    bevallom, tört játékom van, de akkor sem értem hogy a sok-ezer szerverből mért csak egy-kettőre tudok felmenni?!
    néha az invalid CD-key-re hivatkozik máskor meg a punkbuster-rel van valami baja...ha esetleg találnék egy cd kulcsot neten akkor hova kell beirni? és ha nem találnék tudnátok segíteni?
    a másik: le akartam tölteni az All Seeing Eye-t. régebben már megvolt a Wolfenstein miatt, de aztán törlődött. most meg nem tudom telepíteni... valami ötlet?
    további szép napot!
  • schrank
    #154884
  • schrank
    #154883
  • schrank
    #154882
    pedig mennyivel egyszerűbb kimondani hogy órlyásláb
  • Manoboy
    #154881
    Yeeeeeeeeeti !!
    Tegnap ez volt a jelszó a lámulás alatt a szerverünkön.
  • schrank
    #154880
    aha szóval autóbuzi vagy
  • n003
    #154879
    nekem nincsennek ennyire szélsőséges elgondolásaim .. bár a kocsi jó hejjen áll ahoz hogy mindkettőt kilapccsa valaki :D
  • schrank
    #154878
    nem tehetek róla hogy lengyel vér csergedeccik a erejidbe
    amúgy most komolyan a kutyát irigyeled vagy a kacsát
  • #154877
    Apa, Buksi kiszökött!
  • Deqwator
    #154876
  • n003
    #154875
    ratyi
  • n003
    #154874
    köcccög
  • n003
    #154873
    mivaaan?? :O
    blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla blabla
  • #154872
  • Deqwator
    #154871
    most méééé?:D átveszzük a hatalmat és a KK leszophat majd minket-e
  • #154870
    Bala meg Deqwator nem lesz ez így kicsit snassz és uncsi???
  • schrank
    #154869
    kicskacsa fűűdikk aaaavataaaróódba annyáááához kééészűűűű lengyeee ószáááágba ...
  • Deqwator
    #154868
    FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!FRX!!! DEQWATOR!!! FRX!!! DEQWATOR!!!
  • atomboy
    #154867
    Nincs eleg nagy arcod? :)
  • Bala10
    #154866
    Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala Bala
  • #154865
    Írd le kit szeretnél látni meg meik klánokat. Oszt megcsinálom.
  • tonyr #154864
    fasza minden munka amire drága idötöket forditjátok
    amugy szentem talán jobb lenne, azaz nem is jobb hisz ez is jo, hanem másik is lehetne pl nem nevek, hanem magyar klánok, + azok a gamerek/forumozok akik vmiért nincsenek klánba de hozzájárulnak a bf-hez igy vagy ugy...
    ez csak 1 ötlet...
  • #154863
    Ez teccik?? Nincs mekkeni zérénd-->zolly
  • #154862
    Ezt csak így a fórumról csináltam... Nem volt semmi szándékom, csak kipróbáltam a képfeltöltő honlapot, és mégse amcsifocis képet linkeljek már beeee. Aki az elmúlt 4 oldalon írt az mind rajta van. Illetve aki többször bevakar ide. Mekkeni se véletlenül akkora amekkora, de már kissebbel nem ment Ha másmilyen kell soroljátok fel mit akartok rajta látni...oszt megcsinálom.
  • Zerénd
    #154861
    Öööö, nem Zérénd hanem Zerénd, és nem Zerénd hanem Zolly, de tök mind1. Stilusosan szólva thx. :)
  • n003
    #154860
    A következő héten megint meglesi a papot, majd a sikeres fogadás után 20.000 dollárral lesz gazdagabb. A nagy sikeren felbuzdulva a rá következő hétre mindenét eladja, majd - miután ismét kileste a papot - minden pénzét ráteszi az akkor megáldott lóra. Azonban ez a ló teljesen lemarad, majd fél távnál összeesik és kileheli a lelkét.
    Kohn felháborodva rohan a paphoz:
    - Atya, miért tette ezt velem? Eddig ahányszor megáldott egy lovat, az nyert, ez meg most még a célba se tudott bevánszorogni!
    A pap a fejét csóválja:
    - Látod, fiam, ez a baj veletek, zsidókkal. Nem tudjátok megkülönböztetni az áldást az utolsó kenettől...
  • JAG1
    #154859
    Aszongya' Csúszik. :-)
  • tonyr #154858
    hát nemtom, de ha ugywesszük én se sokat böfögök ide forumba, de azé bf2-4ewa'h :D
    mindenesetre köszi h ottwok a képen, ecce leTkzhacc a csatába :)
    uff TonyR szolt
  • tonyr #154857
    én is rajta wagyok ? thx, amugy ez tuti wmi noob lista
  • schrank
    #154856
    azé mer egy játék heli vab rárajzolva erfaktorban a kockaladádra még nem a helit vezeted jól hanema kocka ladát (érted kocka lada )
  • atomboy
    #154855
    Passz, a mi nevunk is rajta van. :) Sot, ha jol latom, mckenny is ott van a szelen, pedig neki aztan semmi keresnivaloja.

    Btw HBD norBOSS.
  • n003
    #154854
    nahh akkor szerinted én mennyire értem?? :DD csinálom mert apámnak ezt mondták hogy ettől jobban lesz a gépe .. csak fater miatt mert amúgy rühhelem azt a gépet mert mindenféle értelmetlen fasságot rárak .. amin eldőlt az agyam: sajátgép - c:-re nem tudsz egyből rábökni hanem jobbklikk megnyitás mert különben felhoz valami hibatáblát :O :|
  • Bogdogege
    #154853
    BSZN norBOSS
  • sztoncsi
    #154852
  • sztoncsi
    #154851
    Szerintem nem emlékszem... de valószínű annó sem nyúltam hozzá, mint most sem! De köszi az ötletet!
  • JAG1
    #154850
    Még mindig nem értem.
    Nem kell ezt a regisztrit így túlmisztifikálni.
    Leszeded a ccleanert, egyszer kipucolod, oszt jóccaka...
  • uHs Gerzson
    #154849
    Pedig nem változott semmit a patchek alatt a helik fizikája.
  • Herold
    #154848
    Pitch/yaw factor, mouse sensitivity ugyanaz mint volt?