172092
  • Promi #155207
    Most csinaltam a kepet ez alapjan allitsd be, mint lathatod van szerver eleg.
  • 16gaborm
    #155206
    Most meg az a pár 10szerver amit talált piros az összes,de gondolom majd próbáljam meg este és akkor lesznek pár szerveren és akkor jó lesz?
  • IRAM kaboca
    #155205
    Pipát vedd ki a rankedból.
    A same mod,és a same version onlyba legyen pipa.
  • 16gaborm
    #155204
    Leszedtem egy.:
    -AIX 2.0 Core Mod
    -AIX V2 mappatch
    Ezeket szedtem le és raktam fel!
  • havercsotány
    #155203
    van 2 map pack leszedted ?
  • 16gaborm
    #155202
    Aki AIX 2.0-val nyomja az válaszoljon KÖSZÖNÖM

    AIX 2.0val indítom a játékot,bejelentkezem,de nem látok egy AIX-es szervert-se!!! Miért lehet ez?
  • JAG1
    #155201
    Azaz b+, kösszép!
  • mesor
    #155200
    Füstölgő Ászok!(Smokin' Aces)
    ;)
  • JAG1
    #155199
    Mi annak a filmnek a címe, ami olyan jellegű kicsit, mint a Ravasz az agy... és a lényege, hogy egy drogbáró köpni akar a zsernyákoknak, amit az alvilág nem akar. A figura az FBI-al való egyezkedés végét várja egy szállodában, ahová elindul a hajtóvadászat. Két bige, 3 idegbeteg náci, meg pár csóka, hogy kinyírják?
  • eugabesz
    #155198
    Meg annyit,hogy nem lehetsz király,mert még a nem létező királyságodat is elvesztetted mióta hozzánk is jársz játszani
    Kicsit mintha keskenyebb ajtón is beférnél azóta...jól érzékelem.?

    Egyébként érdemes szétnézni a DOD honlapján,tele van cheater IRAM-ossal...legalább is szerintük.
  • Bala10
    #155197
    már nem is esik a hav. tavasz vaan
  • Kovács legény
    #155196
    üdv
  • endrodiz
    #155195
    Nekem több mod is fenntvan a gépemen és teljesen átjárható a dolog. bármelyike t indítom el, látok 3000 szervert, és mindegyikre tudok csatlakozni(amihez van modom) csak kicsit lassú, ha pl. bf2-t indítottam el és aixhoz, vagyfh2.höz akarok csatlakozni, de simán átvált a modok között...mondhatni a modok szeretik egymást, meg az alapjátékot is...
  • schrank
    #155194
    jjjjjjjja 2MB-ba 130 oldalas könyv , nem szóltam semmit
  • schrank
    #155193
    ez szánalmas egy 2MB-os djvu e-book-hoz 6,5MB-os djvu viewer kell
  • JAG1
    #155192
    vacs disz!
  • schrank
    #155191
    csak a favoritban szereplő szerverek közt lehet más módú vagy az alap kedvencek de azok más színnel vannak , a mások színe a szivárvány
  • 16gaborm
    #155190
    Innena Mod és a Maps patch-et is leszedjem és intaláljam fel?
    És még annyit hogy ha ez felrakom akkor látom a nem AIX-es szerókat is?

    Köszi előre is!
  • setuh
    #155189
    miutan feltelpitetted a 2.0-ast kitesz egy AIX 2.0 nevu ikont.arra ramesz elindul a game es mar mennek is az aix-os szerverek.
  • 16gaborm
    #155188
    Oksa Köszönöm
    És abban segítenétek hogy hogyan is néz ki ez az AIX-es módos indítás?
  • setuh
    #155187
    oke koszi;)
  • HTS s3rg1nh00
    #155186
    az,hogy az aix modot kellene elindítani.
  • atomboy
    #155185
    Mert AIX-s szerver.
  • 16gaborm
    #155184
    Hali
    Sima Battlefield 2 szerver keresőjébe nem találja a ti szervereteket!!
    Mi lehet a gond?

    Sima BF2 eredeti játék!!
  • Belton
    #155183
    kk thx azert de meg oldodott az nfs Undcover. pb je kavart be
  • schrank
    #155182
    írd be a keresőbe : dod
    annyi a különbség a magyar meg a külföldi szerverek közt hogy ők W-vel írják a kurvát de a "mi van gyökér :P ..."-et csak az iramon értik ahol az iramosok annyit tudnak hogy a légvédelmes apacsokkal kempelnek
  • IRAM kaboca
    #155181
    Leget,hogy valamelyik online védelmi programod nem engedi kommunikálni a pb-t.Kapcsold le az állando védelmet.Spyware terminatorral én is igy jártam.
  • Belton
    #155180
    Hali 1 kérdés probálok be logolni akármejik serverre es 20 sec után kidob a pb ... azt irja hogy nem tud csatlakozni vagy kommunikálni.Le van frissitve a legujabb verziora a pb is es egyszeruen nem megy regeltem masik accot azal is ki dob :O Mi lehet a hiba ?
  • eugabesz
    #155179
    A miénket pl. ITT megnézheted,a TeamSpeak-ünket meg itt bővebben látod.De nem erőszak,ha máshol játszol
  • Promi #155178
    Elinditod a gemet, es benne van a belso keresojebe.
  • setuh
    #155177
    megadnad annak a ket szervernek a cimet?
  • eugabesz
    #155176
    Ne feledjétek a pb-t frissíteni,mert nagyon sok bosszúságtól megóvhat egy friss pb.
    Nekem így működik(másnak másképpen,de mind1)
    program files>EA games>battlefield>pb
    Bemásolod a letöltött pbsetup.exe-t és a mappán belül elindítod,ha végez kész is van.Ha így cselekszel talán lesz olyan "kegyes" és nem dob ki.
  • eugabesz
    #155175
    De amúgy van kimondottan AIX topik is,ha gondolod oda is benézhetsz.Igaz nincs akkora "élet" mint itt ,de mégiscsak az a legmegfelelőbb az AIX híreknek,információknak.Ámen
  • eugabesz
    #155174
    Mi ezt eddig is tudtukCsak sokan,sok féle ellenérvet hoztak fel ellene...de lelkük rajta
  • Promi #155173
    Na en is meg neztem ezt az AIX modot ha mar ennyire ajanlod.Tenyleg eleg jo, 64-es mapon meg jobbat jatszottam a gep ellen, mint sokszor az alap bf2 -el onlany modba.
  • Viktor99
    #155172
    Persze! :D
  • schrank
    #155171
    mi bajod durci-murci
  • Herold
    #155170
    Téged is így hívnak?
  • Viktor99
    #155169
    Érd.: Kovács Gézáné????
    Én is Érdek lakok! :D Megyek megveszem.
  • Metalmilitiakid
    #155168
    ez azért fáj XD