172092
  • Gyuszopapa
    #170449
    Az én gépemen nem mostanába volt warez játék,szinte csak a bf-ekkel játszom meg egy pár autóssal ahova csak gamespy accountal lehet belépni eredeti szériaszámmal.Meg a különböző bf-ek módjai vannak fent.Mondj olyan játékot amit megéri feltenni és multiba játszható tőrtel persze fps legyen.
  • SigS
    #170448
    És?
    Látod mi lett mikor kijött ez a foscompany 2, mindnki fejvesztve vásárolta meg és most rájöttek hogy egy szar
    Én maradok a bevált BF2-nél, szart nem veszek meg
  • schrank
    #170447
    jjaaa, akkkor kellett volna gondolkodni amikor minden szart letöltögettetek ahelyett hogy megvásároltátok volna. ...
  • Gyuszopapa
    #170446
    Ja hegesztik konzolra,aztán meg kapunk egy fasza átiratot pc-re.Mivel tovább lett fejlesztve állítólag(nagyobb pálya+egyéb jóságok)a frostbyte engine a min. gépigényt saccolom 6 magos procira+gtx460 v.5850 vga.Úgyhogy várom szeretettel,húzzák a f.szukra a konzolokat.
  • SigS
    #170445
    oszt?
    10 mp és beenged az acc. szerver
  • nandorb
    #170444
    A jatek az jo csak ha nem baszna ki tobbszor azzal az uzivel hogy nemtudja a szerver adatokat lekerni.
  • SigS
    #170443
    5 éves játék te gyík, hát mit vársz tőle?
    Hegesztik a BF3-at...
  • endrodiz
    #170442
    és ha "valójában" lenne, akkor nem lenne respawn sem, hanem lenne szép sírkövecskéd és az egész kör nélküled zajlana... úgyhogy hagyjad má' magad! Inkább nyüszögés helyett tanulj meg játszani!
  • Gyuszopapa
    #170441
    Miért nem ülsz be egy tankba v.helibe hátha jobban fog tetszeni.
  • Bogdogege
    #170440

    Csak neked.

  • kBagyula #170439
    mer franciák.
  • schrank
    #170438
    EZEK AZ 1.5 Dci 2000 utáni rönók mér ilyen ócók ? !
  • Metalmilitiakid
    #170437
    Americas Army 3 go and play.
  • Novotsik
    #170436
    nah most lett elegem ebből a szer játékból,ez a game el van baszva úgy ahogy van. Nem hiszem el h a faszit telepumpálom 5m-ről ő meg utána leszed na haggyuk már.... A sniper fegyók nagy szarok valójában 1 golyó 1embernek elég kéne h legyen de nem valamikor még 2 golyó sem elég,pff a assault fegyó erősebb mint egy sniper??? azt nem hinném. Akkor vegyük az ugrást nah bazd hát szerintem az olyan mutis játékok ami ilyen katonai és lehet benne ugorni az már el van baszva,megnézném h a fejlesztők h ugrálnának teljes menetfelszerelésbe. Kalap szar a játék fegyverhangok szarok,sok a buzi csaló. Szeretnék már 1X látni egy olyan multis játékot ahol 1 ember 1 vagy max 3 golyó ahol a katonák nem ugranak 2 métert helyből és jó nagy bene a pálya. De nem képesek basszák meg a jó édes qurva annyukat egy reális játékot csinálni. Vagy ha esetleg ismertek ilyen játékot habár kétlem akkor sry. De nincs ilen realisztikus játék és nem is lesz.
  • Metalmilitiakid
    #170435
    hát elég sok videót néztem róla (mivel mw2 vel pont nem játszottam xbox on) és mindig azt látom főleg snipernél, de többinél is megvan, hogy mellé lő elég szépen 30-50 centiket de simán beadja neki
  • Bogdogege
    #170434
    Majd 3 hónap kellet nekik ,hogy egy normális patch-t kiadjanak a BC2-hőz . Szerinted akkor érdekli őket ez a 5 éves játék.
  • Novotsik
    #170433
    mikor lesz végre kijavítva a server állandóan ledob kezd idegesíteni
  • arty
    #170432
    (amugy csak azért jártam erre, mert végre pár haver is megvette a bf2-t, így gondoltam ismét előveszem és immár legál szervereken játszhatok velük ... erre állandoan ledobál, nem kapcsolodik, szerver error... most vagy 3 éve ez minennapos (kb azóta nem játszottam egy rendes kört) vagy elkefélt módon pechem van, hogy pont most játsza ezt az EA/DICE "remekműve")
  • arty
    #170431
    akkor szimplán csak furcsa, hogy azt írod találatrásegítés van mw2-ben ...
  • Metalmilitiakid
    #170430
    van pár száz óra xbox tapasztalatom, valamint ps3 on is van vagy 20 szal azért annyira nem vagyok tudatlan
  • arty
    #170429
    legalább ne szólj hozzá olyanhoz, amihez nem értesz...
  • Metalmilitiakid
    #170428
    gege de legalább ne egy konzol videót rakj már be, mert ott igen durva találat rásegítés van
  • SigS
    #170427
    Én anno ezért nem infiztem...nálam ez a jelenség folyamatos, meg is szoktam már
  • Bogdogege
    #170426


  • Sikoly666
    #170425
    Tegyük fel h láma vagyok de csíterek akkor is vannak. A leggyakoribbak a nametagos köcsögök amit a szar pb nem ismer fel. Amugy meg tudom h hogyan kell lőni a legtöbb fegyverrel csak érdekes h másoknak minden lövésük pontos sorozatlövésnél is.
  • atomboy
    #170424
    A hid deli oldalan. De en hetvegen mar nem leszek.
  • Bogdogege
    #170423
    Úgyhogy azok nem cheaterek, te vagy láma játssz napi 3 órát és rájössz ,hogy kell lőni ennyi az egész .
  • Gyuszopapa
    #170422
    Azért mert szar a pb.Csak a hülyéket fogja meg.
  • Novotsik
    #170421
    de a punkbuster h h nem dobálja ki őket?
  • Sikoly666
    #170420
    Assault fegyókkal érdemes 1-es lövésre átváltani és fejre célozni mert így pontosabb és valamelyik fegyó erősebb is mint sorozatlövéssel. Velem is soxor előfordul h valakibe belelövök egy tárat és nem hal meg aztán észrevesz és urásból 1 lövéssel leszed. 1x 2x még ok lehet h ügyes. De állandóan!? Sok a láma cheater is sajnos.
  • Bogdogege
    #170419
    h csípőből akarsz, sniper fegyóval 10 méterről megölni vkit,1-2 golyóból egy ellenséget,amúgy lenne egy játékba megölni vkit jobb sebzés
  • Novotsik
    #170418
    elég idegesítő h télleg állandóan kilép.
    Az is idegesít h egy sniper fegyóval ellővők egy ellenséget 10 méterről és nem hal meg ,na meg az h akibe beleeresztek egy fél tárat assault fegyóból az nem nagyon akar meghalni de utána észrevesz aztán meg 1-2 golyóból leszed??? lehetne jobb sebzés is a játékba amúgy szeretem,csak ne lenne ennyire nehéz megölni vkit
  • JagFater
    #170417
    Linkt!!!! :-)
  • JagFater
    #170416
    Basznád!
  • HTS s3rg1nh00
    #170415
    tyvm mindenkinek:)
  • landor00
    #170414
    Na megvan nekem azt mondták hogy ez egy hiba amin már dolgoznak de ha offline karakterrel játszasz akkor nem lép ki miután vége a körnek tehán ez csak online accountokkal van.
  • Sikoly666
    #170413
    Igen ez nekem is feltünt! Ráadásul én ugy vettem észre h a pontokat sem kapom meg és ami a leg idegesítőbb h az unlockolt fegyverek ujra le vannak zárva. Bár ha pontot sem kapok akkor mind1. Nektek nem? Álítólag volt valami szerverleállás de az már 2 napja. Nekem is eredeti a game (complete collection)és szintén 1.5-ös patch.Valaki valami magyarázatot tud vagy megoldást?
  • Bala10
    #170412
    bszn
  • landor00
    #170411
    Valaki nem tudja miért van az hogy ha vége van egy körnek a játékban és kezdődne a kövi kör logoutol és kiírja ezt: There was an error reading from the server. single-ben is meg multiban is am eredeti a game, 1.5 patch
  • SigS
    #170410
    BSZ Szőrös