172092
  • HTS s3rg1nh00
    #155367
    ez elég jó?
  • JAG1
    #155366
    Ezt valaki megszerzi nekem jó minőségben, jövök neki egy sörrel. :-)

    The Oceans (La Bionda) - Movin' Cruisin'
  • Soad999
    #155365
    Hali!
    Vkinek nem volt már olyan h állandóan disconnectet kap ahogy belép egy serverre? Haverom mindig így jár:S próbálta újrarakni és semmi :(
    köszi
  • Me0w
    #155364
    Hat, Valujevtol en is felnek, hogy megbasz :D
  • Bala10
    #155363
  • schrank
    #155362
  • Bala10
    #155361
    majd hagyom magam
  • schrank
    #155360
    - Ha elkaplak megduglak.
  • Bala10
    #155359
    nemondmá, hogy nem örülsz annak a 10 dolcsinak.
  • schrank
    #155358
    belőled ki is nézném hogy ilyen fasságra kiadsz 10$-t
  • Bala10
    #155357



    Faszi elmegy dokihoz, hogy fogyni akar, de nem tud.
    Doki ajánl neki két helyet, ahol 5 illetve 10 dollárért alkalmanként segítenek neki lefogyni.
    Faszi elmegy a megadott címre, látja van két ajtó.
    Egyikre rá van írva 5 dolcsi és segítünk lefogyni, míg a másikon 10 dolcsi és segítünk lefogyni.
    Faszi gondolja elég lesz 5 dolcsi is, nem fog annyi pénzt kidobni.
    Bedobja az 5 dolcsit, kinyílik egy ajtó kijön egy bombázó szőke punci, fehérneműben, majd mondja a faszinak.
    - Ha elkapsz megdughatsz.
    Elkezdi kergetni a csajt. Több nap is visszajár, de az eredménnyel nem elégedett, nem fogy annyit mint szeretne, így másnap kipróbálja a 10 dolcsis ajtót.
    Beteszi a pénzt, kinyílik az ajtó és kijön egy 2m magas 150 kilós izom-nigger, majd megszólal.
    - Ha elkaplak megduglak.
  • setuh
    #155356
    mer kezdenek el akadozni az ien parancsok h :"enemy spotted" ha felteszem a hangot high-ra?a tobbi hang megy rendesen...
  • Zerénd
    #155355
    Valahogy így.
  • jappy
    #155354
  • n003
    #155353
    megveszlek kilóra kiccsávóó :DDD neszójjá be
  • jappy
    #155352
    De kibaszott okos emberkék vannak itt
    Legalábbis azt hiszik magukról
    1ft-ot nemér....
  • Kovács legény
    #155351
    Szerintem azért mert 365 napból a sok faszfejnek pont ünnep vagy megemlékezés napon kell játszani az agyát, akkor amikor pont nem kéne.
    Van elég sok nap amikor kilehet menni az utcára demonstrálni, végülis leszarom mert pont az ellenkezőjét érik el annak amit akarnak...
  • JAG1
    #155350
    Mármint, hogy azért jön fel, hogy a mit sem sejtő öregasszonyt verje szájba gumibottal?
  • Zerénd
    #155349
    És szerinted miért?
  • Zerénd
    #155348
    Hidd el, hasonló képpen gondolom ezt, méd a Dc topikban le is írtam. Most arról van szó, sok rendőr azért megy oda szivesen, mert bárkit, érted!! bárkit megverhet büntelenül. Nemzeti oldalon is többfajta vérmérsékletű ember van, van olyan, kik tényleg csak az ünnep miatt mennek fel pöstre, de van olyan, aki biza vissza szól ha a rendőr lekurvaanyázik.
    Most 15.-én sem lett volna semmi, ha a rendőrség fejesei nem vonják vissza az előre bejelentett BÉKÉS rendezvényt, a Torockaiéknak.
    Továbbá a rendőrök is emberek. Ők is pénzből élnek, ezért is kapják a fizujukat, megteszik azt amire parancsot kaptak, mert féltik az állásukat, és nem akarnak parancsmegtagadás miatt bíroságra menni. Egyik rendőr ismerősőm mondta, ki fiatal korában szkinhed volt, tök mindegy ki a főnök, gyorcsány vagy csúcsfürer orbán, ha parancsot kap, engem is elvisz. De ő mondta azt is, nagyon sok droid, tényleg a járókelők verése miatt megy szívesen ilyenkor pöstre.
  • joebacsi
    #155347
    Szóma ha mondom, segít a gondon! :)
  • Promi #155346
    Itt a pont
  • havercsotány
    #155345
    én már régóta polgári engedetlen vagyok
  • koschwarz
    #155344
    egyetértek. én ugyan rendőr vagyok, de nem hazabeszélek, amikor azt mondom, hogy nincs mentség arra, aki az utcán tör-zúz, más emberek autóit, üzleteit teszik tönkre...primitív. ha már "ellen akarnak állni", akkor az legyen passzív ellenállás, amit deák ferenc hirdetett meg...sokkal tökösebbnek kell lenni ahhoz, hogy ne fizess adót, ne hosszabítsd meg a lejárt okmányaidat, ne kérj engedélyeket, amikor kell, szóval hogy ne működj együtt az államigazgatással, minthogy kivonulj az utcára és macskakövet dobálj.

    ez olyan mint az amerikaiak terroristákkal való tárgyalási politikája, ilyennek egy kormány NEM ENGEDHET. viszont ha széles társadalmi réteg áll úgymond passzívan ellen, azt muszáj egy idő után figyelembe venni.

    persze tudom, hogy ez csak álom.

    aki meg "véletlenül" az őrjöngő tömegen keresztül akar hazajutni, és kap a képébe valamit, az ne csodálkozzon, b34.
  • Kovács legény
    #155343
    Az átlag itt elég idős ahoz, hogy emlékezzen még arra, hogy is nézett ki egy nemzeti ünnep régen. Családok kint a ligetben a gyerek kezében minden párttól egy-egy lufi, zászló törökméz kakasos nyalóka vattacukor csattogós lepke similabda apuci kezében kőbányai világos stbstb a színpadon valami gagyi és mindenki boldog volt, kikapcsolódás volt, egy családi program.
    Most mit jelent, az értelmes ember bezárkozik otthon a sok gyökér miatt.
    Akkor miről is beszélünk?

  • Fujiryu
    #155342
    Érdekes módon, mindig amikor egy erősen jobboldali tüntetés van akkor van az, hogy reggel kimegyek az utcara és könnyezik a szemem a könnygáztól, vagy este nem is indulok el oda ahova menni szerettem volna, mert pár nagyszájú barmot szorítanak be az utcánkba.Szóval magyarázhatod itt a dolgot, de én most nem a jobbikról vagy gárdáról beszéltem, hanem azokról a gyökerekről akik demokráciakövetelése néven szétverik ezt a várost és felgyújtanak szemeteseket és autókat, az ünnepeken meg azt hiszik az a vicces és attól lesznek nemzeti hősök, ha azt ordibálják Gyurcsány takarodj.Persze az nem jut el az agyáig, hogy attól nem lesz nagyobb magyar, hogy egy rendezvényt aminek a megemlékezés a célja tönkretesz.A jobbiknak az ilyen gyökereket kéne szarráverni és csak utána a cigányokat, mert ezek ássák alá a tekintélyét...Engem érdekes módon sose vertek meg még a rendőrök, pedig párszor már találkoztam velük furcsa helyzetekben, ahol hogyha AVHsnak és agyatlqan barmoknak neveztem volna őket simán megvertek volna.Érdekes módon, hogy megmutattam nekik az irataimat és semmi rosszat nem csináltam, nem jöttem az alkotmányos jogaimmal, meg hogy mi a faszért nyomnak el- adatvédelmi törvény nemmutatom meg- és lás csodát nem vertek szarrá, nem csuktak le és nem aláztak meg.Megmondtam honnan jövök, hova megyek és ennyi.Pedig ez akkor történt amikor hazafelé jöttem és 2 utcával arréb szorították be a tömeget.Az a baj ezekkel a kreténekkel akiknek eltörik az ujját, hogy szívóznak a rendőrökkel.Nehezen hiszem, hogy csak úgy heccből eltörték az ujját.Valószínöüleg idegesítette őket, hogy másnap a kocsmába elmesélhesse, hogy megszivatta az AVH-s izraeli verőzsoldosokat...Ártatlan ember elég ritkán sérül meg ilyenkor, mert akinek van esze pont aaz ilyen barmok miatt elkerüli a tüntetéseket.Amúgy elégnehéz a sarkon befordulva belefutni egy ilyen tömegbe annak aki nem süket, mert a város másik feléről hallani azt amit ordibálnak...
  • JAG1
    #155341
    A SÜN! jó poén volt, csak az azon röhögő, AVH-s ruhában parodizáló tizenéves pöcsök nem, akiknek fingjuk nincs az egészről...
  • JAG1
    #155340
    Nem azt mondtam, hogy volt, hanem azt, hogy lehetett volna és akkor nem akarok ott lenni a gyerekemmel...
    Sajnos ilyen ez az ország, hogy félnem kell egy ünnepen attól, hogy rámborítják a saját autóm...
  • Bala10
    #155339
    ha beleképzeled magad a rendőrök helyébe, gyakorlatilag ott az életükért küzdenek ők is, szal én is rálőnék mindenre ami mozog:D
    gondolom kaptak belépéskor egy alap kiképzést, az csókolom. meg amúgy is félelmetes lehet.

    igen, ilyen helyzetben leszek mindig is ártatlan áldozatok, de ez nem is egy normális helyzet.

    én csak azt neheztelem ezekben az esetekben, hogy miért nem tud ennyi rendőr ott teremni egy cigányrajzásnál?
    miért nem látni soha, hogy SÜN!-ben vezetnek el egy kancigányt a bűncselekmény helyszínéről?:D ha ezt is látná az ember, vagyis azt, hogy végzik a dolgukat a rendőrök, akkor az ilyen véletlenekből sem lenne olyan nagy ügy.

    amúgymeg tényleg kár ezen vitázni, soha nem lesz egyetértés a két fél között, meggyőzni sem fogja az egyik a másikat. véget nem érő vita ez:)
  • JAG1
    #155338
    Hát persze, ezek a dolgok így mennek...
    A rolót lehúzó bácsira lövöldöznek a csúnya rendőrök...
    Nem mondták még neked, hogy nem kell mindent elhinni, amit hallasz?

    Az a baj, hogy ebben az országba már mindenkinek mindenhez joga van és jár neki alanyi jogon. Joga van szétbaszni mindent, joga van beugatni mindenkinek, joga van hőbörögni, aztán ha pofánbasszák mindezért, joga van beperelni, viszont a pofánbaszás jogtalan volt!

    Vicc.

    Máskülönben amikor 200 rendőr áll szemben 2 000 nyomoronc fasszopóval kőzápor, meg vaspad esőben, nem hiszem, hogy ráérnek válogatni, kit lőjenek pofán...
  • Zerénd
    #155337
    Nagyon, de nagyon bízok benne, hamarosan lesz részed benne, hogy csak egy sima futbal szurkolók miatt lesz lezárva a utca, te pont arra jársz véletlenül, de úgy elvernek téged, mint szódás a lovát.

    Érdekes a Gárda avatáson és a Jobbik rendezvényen, se előtte, se közben és utána sem volt semmi gond.
  • Zerénd
    #155336
    Én kint voltam. Hidd el, semmi ilyesmi nem volt, csak este kezdődött a hajtépés, az is azért, mert az engedélyezett demonstrációt a rendőrség viasza mondta, és oszlatott.
    Videón szereplő fazon, lehet akár provokátor is.
  • zebrock
    #155335
    egy tüntető se hőbölög. akik hőbölögnek mszp átal fizetett barmok , tudja ezt jól mindenki. aki ezt nem látja az vak ! pont
  • eugabesz
    #155334
    Kár ezen vitatkozni higgyétek el.Volt olyan eset is,hogy a faszikám csak haza akart jutni az üzletéből mikor a zsernyákok befordultak a sarkon és se szó se beszéd rálőttek....egy üres utcában!!!Annak mi volt a bűne??
    De igen,volt olyan hülye fasz kötekedő dobálkozó,gyújtogató majom is,aki csak a "balhé kedvéért" volt ott.Higgyétek el ezekből sérültek meg a legkevesebben!Én ezeket a "direktbalhézó"...hmm...valakiket elitélem,nem illeti meg őket az ember jelző...
    Úgy hogy nem itt és most fogjátok a vitát eldönteni,hanem majd évek múlva ki fog derülni az igazság egy része,mikor azok az emberek,akik tudják mi történt,s el is merik már mondani,megszólalnak.Ne legyen igazam,de nem volt szerintem a rendőrség eljárása tisztességes,sőt...megkockáztatom...törvényellenes volt a 90%-a.
  • atomboy
    #155333
    Erre is, elozo hozzaszolasodra is ez a velemenyem:
  • Fujiryu
    #155332
    Én még mindig nem értem azt, hogy aki véletlenül arrajárt, az hogy kerül az első sorba egy tüntetésnél.Mert ha fejmagasságban lőnek, akkor az első sorok valamelyikét találják el.Szóval lehet itt mondani, hogy ártatlan nyugdíjas csak haza akart jutni, de aki olyan hülye hogy kövekkel dobálózó beszorított tömegen át akarja ezt megtanni az HALJON MEG!
    A haverod is biztosan csak elfelejtett, hogy egy szellemileg visszamaradott rendőrt ingerelni és ávhsnak nevezni valószínüleg olyan nyugtató hatással van rá mint egy Halász Judit cd...
    Oké, hogy elnyomják az ember, de azért egy várost lebontani és tüntetni azért két különböző dolog.Arról, meg ugye ne is beszéljünk, hogy az autót rágyújtani a rendőrre az is a demokrácia része...
  • JAG1
    #155331
    Erre azt tudom mondani, hogy: Minek ment oda!
    Ilyen egyszerű...
    Érdekes, engem miért nem akart megverni egy rendőr sem soha életemben?
    Vajon mér?
    Ahol tudom, hogy balhé van/lesz nem megyek. Mit gondolnak, hogy a zsernyákok szépszóval elédesgetnek több ezer embert, akik szétverik a várost? Haggyámá...
  • OrionHungary
    #155330
    olyanról még nem hallottam hogy békés családot egy kiabáló ember megdobott kővel viszont a spanomnak 2 ujját ellőtte egy rendőrnek öltözött izraeli zsoldos és nyomorék lett, meg olyanról is hallottam hogy valakinek kilőtték a szemét akkor most kitől kell félni... bár igaz ami igaz meg lehetett volna nézni hogy akinek az apja 1956-ban parancsot adott hogy a tömegbe lőjenek az AVH-sok és mai napig egy államosított villában lakik, egy cd lemez méretű kokárdával a mellén parádézik.... vagy ki lehetett volna menni a Március 15.-e térre meghallgatni a demszki beszédet...
  • schrank
    #155329
    amiből ki kell törölni meg még hozzá is kell írni de még így is egyszerűbb mint ez a mócceer
  • Bogdogege
    #155328