172092
  • Zerénd
    #155807
    http://www.bfstats.info/ az az antik ranked szerverek, magyarán a tört szerverek. Nem kell az neked, ha megveszed eredetibe, mert akkor tudsz játszani hivatalos rankeden is.

    De ha mégis ott akarsz játszani, akkor ... : Felmész egy antik szerverre, játszol ott pár kört, gyűjtesz pár száz pontot (nem tudom mennyit) és ugyanazzal az ip címmel amivel játszottál, felballagsz arra a honlapra, és regisztrálsz.

    De mint mondottam, felesleges ha meglesz eredetibe.

    És hogy ne legyek antiköcsög: Húzz a faszba a szaros antikos marhaságaiddal, a tört bf2 topikba te vérláma!
  • McKenny
    #155806
  • schrank
    #155805
  • SigS
    #155804
    Pedo
  • werkfilm
    #155803
    az gamespy account és ingyen csinálhatsz amennyit akarsz.
  • Mrlego
    #155802
    LOL a Bf2142 -es hozá férésel EA accauntal bengedet BF2be pedig másolt xD.
  • Mrlego
    #155801
    Csak ki akkarom probálni törtön mekora ászok vanak xD.
    Amugy még 1 hülye kérdés elég ha simán akkor rá csatlakozok egy ilyen szervere uttána enged regelni?
  • blurnet
    #155800
    csoki tudja valaki hogy pecselés után miért dob ki az asztalra ahelyett, hogy elindulna a játék? laptopon és nagygépen is ugyanezt csinálja
  • schrank
    #155799
    mondom itt most nem szexuális dologról van szó hanem a válasz a lényeg sigs üzijére csak nem érti mindenki
  • Herold
    #155798
    schrank neked ezek már túl öregek.
  • schrank
    #155797
    rossz az aki rosszra gondol ...
  • SigS
    #155796
    Ezt mintha meg se láttam volna
  • schrank
    #155795
  • SigS
    #155794
    Bazmeg ezt magyarul írtad?? Visszaolvastad??
  • Manoboy
    #155793
    A http://www.bfstats.info/ az az unranked szervereknek egy közös stat helye. Hogy miért nem enged, valószínű azért mert nem játszottál azokon a szervereken amin fut.
    2. bf gyüjteményt veszel?? AKkor neked nem eredetid van, de ha meg veszed akkor meg mit foglalkozol a bfstats-al. Ugyis utána a http://www.bf2s.com on megtudod nézni a statodat ha érdekel.
  • Mrlego
    #155792
    hehe vices gyerek vagy de fére is értetél.
    Én csak azt kérdeztem miért nem enged regelni az oldalra.
    "bfstat" miről is beszélsz én nem írtam semmi hasolót csak amit a hiba üzenet ki írt.
    kb 2 évet bf2142-tem eredetin volt clan base meg minden hülye war.
    Éljen a Dr. klán XD.Na mind1 lényeg a lényeg az a problémám ,hogy nem tudom miért nem enged regelni az oldalra http://www.bfstats.info/.
    Jah és a "gyüjtemény" Sok ember nem szereti ha tört témáról ír valaki azáért írtam ,hogy ne legyen fére értés.(nem kérkedésből vagy feltünésből vagy nem tudom mire gondoltál xD)
  • Beers
    #155791
    BF2 hitbox :D!
  • Metalmilitiakid
    #155790
    azért te se vagy cseppet makker vagy a szerver igen szar, a képbe sincs a heli de felrobban a tv d től nem is egyszer
  • schrank
    #155789
    két felesleges dologról hiszed azt hogy valakit is érdekel :
    - bfstat
    - "gyűjtemény"
  • Mrlego
    #155788
    Sziasztok bocsi http://www.bfstats.info/ akkartam regelni de ki írt egy hiba üzit "This Player Name does not exist in Statistics.
    You must play before registering!"
    Webforditás szerint:Ez a Player Name nem létezik Statisticsben.
    Neked játszanod kell mielőtt feliratkozol!

    Nem tudja valaki ,hogy kell ugyértem játszani játszotam már játékal sokat csak nem vágom miért nem enged regelni.
    (kedden ugyis megveszem a b2 gyüjteményt)
    Ha valaki tudna segiteni hákás lennék :S.
  • eugabesz
    #155787
    Aki úgy gondolja,kedve lenne hozzá,jelentkezhet egy jó kis FunWar-ra...igaz,nem sima Bf2,de sok embert láttam itt is érdeklődni a kiegészítők-módok iránt.
  • tutituti
    #155786
    voltmár:DCSak nem hádé-ba.egyébiránt nem rossz.De azért egy M11 soti irtás az számomra nagyobb élmény.
  • McKenny
    #155785
    Lapos a togyik adok témát csámcsogásra :D
    és nem 1v1:D hanem csapatmunka:D
  • n003
    #155784
    aham .. te voltál a sün közepén :DDDDDDD
  • schrank
    #155783
  • Zerénd
    #155782
    De tudod milyen jó sünözni ha ... :DDDDDDDDDD
  • JAG1
    #155781
    Kibaszott unalmas már ez....
  • eugabesz
    #155780
    K..Va jó...kiraktam tálcára
  • Herold
    #155779
    SÜN!
  • SigS
    #155778
    LOGOVersenyt hirdetek [elveszett a régi/]
  • SigS
    #155777
    cookie-k esetleg?
  • gabesz012
    #155776
    Köszi, ezt értem, de hiába csinálom, amit ír... Mindig az az oldal jön be, explorer és mozilla alatt is. A sima Bf2-t tudtam regisztrálni, de ez nem megy. Mindegy, max majd írok a supportnak.
  • SigS
    #155775
    Your best bet is to hit the Back button on your browser and try to navigate from there. If that doesn't work, you should close your browser window, sign back on to the site, and try again.
  • gabesz012
    #155774
    Sziasztok!

    Én hasonlóan szívok a booster pack regisztrálásával. Van 2 ea-s accountom is, de egyikkel sem tudom regisztrálni, mivel ez az oldal jön be azután, hogy beírtam a serial-t. Explorer alatt eddig sem jutok el... Érteni értem mit ír az oldalon, csak nem értem miért, akárhányszor újra próbálhatom mindig ez jön be.
  • Beers
    #155773
    Mivel nem is az kell hozzá! EA-s account kell, nem bf-es!
  • n003
    #155772
  • 16gaborm
    #155771
    De itt meg rámegyek a Registri My Game és nem enged be azzal az account-al amivel nyomom a játékot
  • n003
    #155770
    eze??
  • 16gaborm
    #155769
    Vki lécci segítsen már hogy hol lehet az Eredeti játékot regisztrálni,vgyis a kiegészítőit!Mert megvettem a Complet Collection-t és nem tom a kieg. regisztrálni,mert amit meadtak oldal vmiért nem jó!
  • schrank
    #155768