172092
  • Bogdogege
    #158407
    Mi a szám címe?
  • MaskimXul
    #158406
  • n003
    #158405
    szarj rá úgysem jáccik senkisenem azzal a két foskieggel .. töltsél inkább helyettük mod-t .. poe2 - aix
  • Herold
    #158404
    Már megvette, ott van a #158378-ben, le is fényképezte magát.
  • eugabesz
    #158403
    Sz@rj rá,nekem sem engedte....igaz nekem nincs is meg,de hagyjuk.
  • suckermaskuser
    #158402
    szewasztok
    ma telepítettem fel a BF2 complete editiont, ki is próbáltam, az alapjáték és a special forces mennek is hiba nélkül. problémám akadt azonban a booster packs-sal... követtem a faw-ban leírtakat, és az ea oldalán engedte is regisztrálni a fenti két játékot, azonban a booster packsnál kapok egy ilyen üzenetet:
    "The following error has occurred:
    Address Unintelligible
    Explanation:
    Somewhere along the way to your destination, the address (location) you were trying to get to was garbled.
    How to Fix the Problem:
    Your best bet is to hit the Back button on your browser and try to navigate from there. If that doesn't work, you should close your browser window, sign back on to the site, and try again."

    majd ha naivan továbblépek az ea help-re akkor:
    "Operation Failed
    Illegal parameter"

    valami tipp fölött átsiklottam volna, esetleg másoknak sem engedte regelni a booster packsot?
  • Yan
    #158401
    már elkezdte :)
    reméljük
  • Yan
    #158400
    a kiskölök 3 évvel ezelőtt 15 volt. (ez egyezik)
    a stílusa is hasonló. ráadásul szintén több regje van.

    Ha nem ő, akkor az egész korosztálya sokszorosan sérült :)
    (bízom hogy nem) ;)
  • Beers
    #158399
    A seggekről linkelheted a képeket, a többi úgyis csak......!
  • Fujiryu
    #158398
    Én vagyok a Samsung szenzációja az E3-mon.Ha jókisfiúk lesztek és elenged a főnök, akkor hozok nektek szórólapokat a BF1943-ról(elvégre én vagyok a fő attrakció.egész átkozott nap egy emelvényen állni...De legalább a csajoknak akik bemutatnak a nagyközönségnek, jó seggük van) Szóval arcból lehet visszavenni és lesz csoki...
  • havercsotány
    #158397
    hát én ha nem válaszolok akkor ném pörög a topik
  • mackosajt
    #158396
    1x úgyis lebukik... szövegei stb. miatt.
    Amoda is úgy bukott le, hogy nem bírta befogni a száját.
    Azóta csend van, nem ír.
    Ha megint úgy kezdi, ismét ban, stb. stb.
  • n003
    #158395
    az janek de fessél ördögöt falra, megjelenik és felpörög a topik + elzarándokolhatunk hozzájuk :D
  • n003
    #158394
    Baláékkal az tanakodtunk hogy neked hány colos a képátlód mert a srekk monitort keres magának és pont rád gondolt :DD
  • Yan
    #158393
    Ha ő az akire gondolok, nem igen fog eltűnni.
    A rengeteg álregjeit sem lehet mind törölni.
  • koschwarz
    #158392
    de abban mi a jó? I WANT FLÉM!
  • mackosajt
    #158391
    Egyszerűen meg lehetne oldani ezt a Mekkeni kérdést



    Ha ennyire rühhelitek, miért nincs még kitéve? ph-n hamar banánt kap a kis majomgyerek.
  • Fujiryu
    #158390
    A topik változatlanul pörög, pedig nem is voltam itt :)
    Mondjuk azért valami értelmesebb dologról is vitázhatnátok, minthogy McKennyt próbáljátok meggyőzni arról, hogy nem teljesítmény publicmajmokat szarráalázni 1v1ben.Neki ez a legnagyobb teljesítmény egész életében szóval akármennyit írhatjátok az "öregebb vagyok és láttam már pinát, ezért okosabb vagyok" szöveget, nem fog elkussolni.Az egyetlen mód arra, hogy eltűnjön innen az az, hogy nem válaszoltok neki.De persze ennyi értelmes és felnőtt embertől elvárni, hogy ne nyomja meg a válasz erre gombot az tényleg valami sci-fi film alapja lehetne...
  • jappy
    #158389
  • jappy
    #158388
    Túl sokat foglalkoztok mckennyvel fiuk. Ér ennyi figyelmet?? Szerintem nem. Hagyjátok rá. Okos enged szamár....
    Ne süllyedjetek kisgyerekek szintjére mint :kenny,fuji!!!

  • havercsotány
    #158387
    Úgy viszont játszottam veled ,hogy velünk voltál és fasz kempre mentél folyamatosan ,ahelyett hogy csináltad volna azt amit kell
  • havercsotány
    #158386
    No én nem játszottam veled soha ,már megint becopkáztad mint mindig
  • McKenny
    #158385
    mióta 18\2 re kiakptál énse veled, lehúzod a szinvonalat
  • Herold
    #158384
    Már meg is vetted?
  • n003
    #158383
    óké
  • koschwarz
    #158382
    mongyátok meg mekkeninek, hogy ájjon le mer új serif érkezett a városba és én vagyok az igazi király bf2-ben.
  • havercsotány
    #158381
    KISGYEREKEKKEL NEM JÁTSZUNK
  • McKenny
    #158380
    mióta aixba elsőre szarrá vertelek,miközbe te hónapok óta azzal játszottál,szar láma vagy
    nem emlékszek ilyenre hogy lámáztalak volna,meg a gyakwarra se,
    de szedj össze pár embert mondjuk 3at magad mellé játszunk eggyet!
    ha télleg jobb vagy...
  • Bala10
    #158379
    "3 NAPOS PIXELHIBA GARANCIA: Nem"

    felejtős
  • schrank
    #158378
  • Herold
    #158377
    Lehet rajta filmet nézni.
  • schrank
    #158376
    mit jelent hogy a multimédia : igen a többi moncsinál meg nem vagy sokkal drágább ?
  • schrank
    #158375
    ja nagy pofád csak nem tudom mire , mert az hogy nekem nagy az egy dolog de hát kinek ne kegyen nagy pofája ha nem a transzportkirálynak qeci
  • OrionHungary
    #158374
    Emlékszel a gyakwarra amikor engem lámáztál le mert egymás után ötször leszedtelek? Mikor visszakérdeztem hogy ezt nekem mondtad te te kis takony elhallgattál mint az emeletről kidobott zongora. Jobban teszed ha most is kussolsz. Tanulással, csajozással, barátok keresésével foglald el kicsit magad...
  • Bala10
    #158373
    jóe! bf43 topikba is betehetnéd ezt a youtube-os izét, szegény gerzson ne szenvedjen. :D
  • SigS
    #158372
  • McKenny
    #158371
    ratyi kamugép vagy
  • McKenny
    #158370
    por no guardar cola, ez mi a rákot jelent? (ban resason)
  • havercsotány
    #158369
    te csak ne is álmodozz ilyen szép tiszta eredményről ,te úgyis csak egy kis seggdugacs leszel örökkön örökké ámen
  • Bala10
    #158368
    ja, amúgymeg kussójáá el!