172092
  • havercsotány
    #158487
    lehet akármilyen hiper szuper fegyó is egy repcsin helin ,ha egy jó csapat megindul sec perc alatt behúznak minden zászlót. Mellesleg az ellenfélnek is vannak kütyüs járművei ,így a történet kiegyenlített
  • JagFater
    #158486
    Nem véletlen, hogy azzal a mai napig többen játszanak, mint az összes BF2 moddal egyszerre. Nagy ritkán rám jön a nosztalgia, aztán alig bírom abbahagyni, pedig csak gyalog megyek, járműbe nem ülök.
    Nincs kibaszott ststbuzulás, meg kd kurvaannya villogtatás...
  • havercsotány
    #158485
  • JagFater
    #158484
    Hejj Dzso! Addmá kölcsön az accod, ráérek, kitakarítom a faszarcú videoit a picsába...
  • Bala10
    #158483
    gyere akkor bf42-ni, mostanában én is elkezdtem vele újra játszani
  • schrank
    #158482
    nnna jó ez már az után készült
  • havercsotány
    #158481
    jegesmedvék basznak a hóbucka mögött. című kép
  • havercsotány
    #158480
  • schrank
    #158479
    nem mondod hogy cigányok és zsidók is elkezdtek vele játszani
  • Zerénd
    #158478
    Mikor megjelent a poje, nem tetszett nekem. Talán azért, mert új volt. Oszt talán még Landornál is megátalkodottabb rajongóvá lettem. De a pöcsök miatt, egy nagy határ szar lett, ezért törlésre került a gépemről.
  • schrank
    #158477
  • JagFater
    #158476
    A poe még csak-csak, de az AIX-ból 5 perc is sok...
  • Herold
    #158475
    Hagyd, azt hiszi ő az istencsászár megmondóember, közben jó, ha 5 percet játszott PoE-val meg AIX-al együttvéve. Fingja nincs a dolgokról.
  • Herold
    #158474
    Baszki le kéne fogynod.
  • MaskimXul
    #158473
    Ha úgy fikáznál, hogy játszottál volna is a poéval, akkor megérteném, de így csak hülyeségeket beszélsz. Ami nincs a videón, az a mögöttes csapatmunka, meg hogy hányszor haltunk meg közben. A repülős dupla meg tripla kill például nagyon ritka, pont lámák voltak a célok, egyik se dobott flaret. Az nincs rajta, amikor egy ugyanilyen hármas formáció szarrá lőtt két másodperc alatt, mert egyszerre dobtak füstöt.

    A poéban amúgy tényleg könyebb ölni, mint a bfben, ezért nem elég a skill, az eszedet is használnod kell. Nem nektek való

    Ha meg szerinted a modok a bénáknak vannak, gyere próbáld ki velünk a project realityt, meglátjuk mekkora király vagy..
  • schrank
    #158472
    szerintem nemsokára linkelve leszel hátulról ...
  • mackosajt
    #158471
    ez már röfi
  • schrank
    #158470
    elárulom de nehogy elpofázd valakinek, én paparazzi vagyok ...
  • McKenny
    #158469
    rég linkeltem ezeket:D


  • McKenny
    #158468
    ilyen fragmoviet összehozol
    abbahagyom a béfet:D
    de kétlem hogy egy ilyen gatherbe 0.5 től jobb kádád lett volna
  • Boxer HUN
    #158467
    ...500 Gb-os külső merevlemez csak ezzel van neki tele...

    Most is a képek kereséséből érkezett!
  • Metalmilitiakid
    #158466
    lécci áruld már el a titkod ! te honnan tudsz mindig előszedni ilyen hülye képeket ?
  • schrank
    #158465
  • Fujiryu
    #158464
    Azt hittem a BF2 modokról beszélünk.Biztos félreértettem magam...De ha te még mindig ott vagy leragadva, hogy DC-ben 5 éve mit csináltál akkor jólvan, neked van igazad.Azzal a DC-vel nem játszottam, azt nem fikázom.Viszont a BF2 modok közül az összeset kipróbáltam és azokról is beszéltem.A BF2 fizikájával meg nagyon tévedsz.Évtizedekkel előre megelőzi minden eddigi fizikai ismeretet az ami abban a játékban van.Tudósok eddig még csak elméletben beszéltek arról, hogy valami átmegy egy betonfalon, nekem viszont BF2-ben többször sikerült már a medicpakkot egy szinttel lejjebb dobni át a betonon, miközben az épületben próbáltam magam mellé ledobni.Mi ez ha nem a legmodernebb tudomány? Szóval pls legalább a fizikáját ne fikázzad, pusztán azért, mert jelenleg nem tudják a valóságban megcsinálni.A BF2 tartalmazza a jövő nagy lehetőségeit.15 év múlva úgy fognak a fejlesztőkről beszélni min Da Vinciről, mert 30 évvel megelőzték a kortársaikat
  • Boxer HUN
    #158463
  • Herold
    #158462
    Akkor vagy pro ha Fuji azt mondja.
  • Metalmilitiakid
    #158461
    egy dolgot nem értek csak , hogy 20 11 es statnál meg hasonlóknál én is szoktam jobbakat összelőni mégse vok pró , pl volt már 22:2 és meg nincsen fragmúvim (ha bírná a vga a frapset rendesen lehet lenne :D ), most akkor ha én lefotóznám minden jobb köröm végét , meg vennék egy vga t ami bírja és vágnék egy király fragmúvit akkor én is pró lennék ?
  • Boxer HUN
    #158460
  • Herold
    #158459
    Na kiderült, miért nem szereted a modokat. Mert hülye vagy hozzájuk. De a BF-hez is úgy látom, mert a gyalogos a BF-ben is meghal, ha mellé lősz tankkal. És a repcsi sem ködhatárról fogja be a tankot, hanem sokkal közelebbről.
    Azt meg, hogy béna vagyok-e vagy sem, azt te nem tudhatod, úgyhogy ne nyilváníts róla véleményt.
  • zebrock
    #158458
    a dc a 42 módja , és az a külömbség , hogy ami ott nem olyan jó ( persze a 42 jó ) az itt ki van javítva. sehol sincs hőkövető te ... a 2. vh az má könyéken jön ki csupán ennyi a 42 vel a gond. ismerem a bf sorozatot 42-ben van a repcsiknek a legjobb fizikája , dc-be a heliknek , bf2 -be semminek se , ugyhogy keversz valakivel , mert a ködhatáron túlról nem lehet lőni , nem is ezt írtam te ...
  • Fujiryu
    #158457
    Ott a 42.Abban kell tehetség mindenkinek.Akkor még nem a vérpistikék voltak a fő piaci célpont és ezért nem is baszták tele minden szarral amit egy 8 éves is röhögve elirányít...A tankok is jó nagyot durrantanak, szóval a gyalogosok is meghalnak ha melléjük lősz.A modok nekem túl bonyolultak.Egyszerű parasztember vagyok aki a szalonnája mellé egy egyszerű játékot akar.Nincs időm 5 féle fegyver közül válogatni.Menni akarok és lőni.Nem kell nekem űber realizmus, meg 10 féle ágyúgolyó.Elég egy ami átviszi a tankot is meg az embert is.A modokban mindig beszopom, mert a tankokat azzal a lövedékkel akarom kinyírni amivel öntözni kell és foszfátot vinni a talajba, hogy legyen energiafű a benzinhez így nem sebzem meg, de ő meg rámlövi az atombombát és ha nem lenne elég a halálos lövés, még a szomszédos hegyeket is rámomlasztja :)
  • Fujiryu
    #158456
    Látóhatárról hullanak le...Ehh...Jók ezek a modok.Nézel a ködbe, megjelennek a négyzetek, majd a LOCKED felirat és megnyomod a gombot...aztán BUMM...megöltél valakit.Szerencsétlen csórikám meg nem érti mért halt meg.Egyszer csak felrobbant alatta a vas :)

    Még a gépigénye se nagy, mert a robbanás a ködhatáron túl van és így nem jeleníti meg a gép.Sajnos a BF2-ben azért látni is kell az ellenfelet, hogy lelődd, szóval ritkán van ilyen élményem...

    Gondolom az Infantry mapokat is azért kerülöd, mert nem bírod a hatalmas tömeget.Hiányzik a biztonság amit az ad, hogy a ködhatárnál közelebb nem jöhet senki anélkül hogy ne lenne egy négyzet a feje felett :)
  • zebrock
    #158455
    elolvastam , nem változott
  • zebrock
    #158454
    azzal a blekhókot :) azt a "kis szart" stingázni szokták , én se szoktam , de lv az infi pálya arra meg a lábam se teszem
  • HTS s3rg1nh00
    #158453
    ajánlom mégegyszeri olvasásra a 158425ös hszt
  • Beers
    #158452
    Inkább rpg-t szeretek erre használni :)!
  • McKenny
    #158451
    Na készvagyok a configommal:D No dust,just skil:D
  • McKenny
    #158450
    suli hány szemeszteres? és hol tartasz?
    mi is leszel?
  • zebrock
    #158449
    hagyd , azt se tudja , hogy a bf egyetlen módja ahol heli van , ott elütni a játékosokat ... littlebird-ök látóhatárról hullanak le a stingerek miatt.
  • JagFater
    #158448
    "Az olyan modok amik nehezebbek mint a BF2 fél nap után kihaltak, mert kevés az ember aki szereti az igazi kihívásokat.
    Ebben kurvára nincs igazad, mert pl. a PR nehezebb mint a BF2, és mégse halt ki, sőt a tavalyi év legjobb modjává választották."

    Nem a faszt nem. Alig van 1-2 értelmes szerver. Pedig a legjobb mod.