172092
  • HTS s3rg1nh00
    #158647
    keni bácsi feltűnően hallgat,mióta berakták a házat...
  • havercsotány
    #158646
    én a KK-ra szavaztam volna,csak nem indított jelöltet
  • JagFater
    #158645
    És melyik faszcsírára szavazzak?
    A szartsemcsináló mszp-re, a csak köpködni tudó bukott gyökér, debil Vikire, vagy a Ku Klux Klán jobbikra?
  • Herold
    #158644
    Akkor egy év múlva várunk szeretettel a szavazóurnáknál.
  • n003
    #158643
    kökjed wazze me nekem nemvan
  • HTS s3rg1nh00
    #158642
    van egy tippem...
  • gbc csabika
    #158641
    Igazából a Jobbik nem poulista, hanem rétegpárt. Az is marad amíg meglesz ez az "aki nincs velünk az ellenünk" attitűd. Továbbá az sem tesz jót nekik, hogy szimpatizánsaik egyből mindenkit "zsidócigányak" minősítenek, akik kritikával illetik őket, pedig a kritika mögött sok esetben azért némi szimpátia is van. Kár ezekért a dolgokért, ha nem így lenne, most lehet h én is szavaztam volna.
  • schrank
    #158640
    zoltán maga megint a magyar népmesékben él, a politikában az nyer aki mögött pénz van és bakancsos bomberes tirpákokat senki nem fog tömni , de amit már egyszer kérdeztem hogy a cigánypárt nagy 0 szavazatot kapott azt hogy magyarázták a hozzáértők ?
  • JagFater
    #158639
    Akkor lépnék ebből az országból azonnal, ha ilyen vezetés lenne, akik zsidóznak, meg komcsiznak...
  • gbc csabika
    #158638
    Fuji lépten-nyomon új barátokat szerez:)
  • Zerénd
    #158637
    Amit ma te magyarországi politikának hiszel, az az mszp, fidesz, szdsz és mdf. Kéretik nem közéjük sorolni a Jobbikot! Adjatok már nekik egy egy lehetőséget, és nézzül meg egy év múlva, hogyan sáfárkodtak a rájuk adott szavazatokkal brüsszelbe. Ha nem hozzák a mostani politika "elit" szinvonalát, hanem igen is tenni fognak valamit, akkor szvsz megfogják érdemelni jövőre is az ikszeket.

    Nagyon feltudom baszni az agyamat azon, amikor olyan politikailag semleges, sőt kiábrándult faszok lökik ezerrel a süket dumát, hogy a Jobbik is csak megfogja magát szedni, és baszni fog az országra. Nem mindenki zsidó és komcsi! El lehet képzelni azt, hogy valakik igen is tenni akarnak valami jót is ebben az országban. Fejekben kell rendet rakni!
    Tapolcán nálunk nem egy orvos szimpatizánsunk van. Lehet az gondolod, hogy ők hozzád képest egy buta fasiszták te fasz? Ráadásul az egyik, a gúnyhatáron túl jött.
  • Boxer HUN
    #158636
    Ezzel most mi van??? Nem került még elő a gazdája?

  • mackosajt
    #158635
    battlefield 2
  • OrionHungary
    #158634
    rosszabb vagy mint az rtlklub meg a tv2 együttvéve, pedig ugyanazt a szar szöveget nyomod csak úgy csinálsz mintha te találtad volna ki gondolom te a kirekesztés ellen szavaztál... ja nem te annyira okos vagy hogy el se mentél mert vágtad előre a végeredményt
  • Herold
    #158633
    Jöhetne már joebácsi kipucolni innen a sok politikai szart...
  • Fujiryu
    #158632
    Ebben az a durva, hogy a magyarok demokráciájában azon múlik az egész, hogy milyen vastag bőre van annak aki hatalmon van és hány bukás és botrány kell ahhoz, hogy eltűnjön.Azért szerintem ilyet elég kevés helyen lehetne megcsinálni, hogy miután beismeri valaki, hogy lopott-csalt-hazudott még pár évig ő van hatalmon és cserélgeti a miniszterelnököt.Senki nem kéri számon tőlük a dolgokat és ez a szomorú.Nincs felelősség rajtuk...
  • Herold
    #158631
    Előbb a latrinát pucold ki!!!
  • n003
    #158630
    nem .. elég moderáltan fejezted ki magad ;)
  • koschwarz
    #158629
    nem vagyok se jobbos, se balos, de valljuk be, amit az mszp csinált 7 éven keresztül, az semmi több, mint maszatolás. egy helyben topogunk 7 éve. ráadásul az előző ciklusban bevallottan szart se csináltak, és széthazudták a fejüket. nem tudom, kire kellene szavazni, de értelmes, ésszerű ember ezek után mszp-re NEM szavaz.(ezt moderálni fogják?)
  • n003
    #158628
    sajnos egyetértek :(( de ez nemcsak a te kis világodra érvényes hanem minden iparágra a mi még megvan :| lást mezőgazdaság építőipar stb
  • Metalmilitiakid
    #158627
    dehülyevagyhanincsrangodkilógatnkaaheliből
  • eugabesz
    #158626
    Egyszerűbben is leírhattad volna,de úgy látom,Te nagyon szeretsz írni....A nagyhatalmak kurvái lettünk...ennyi.Azt hiszem ebben minden benne van.
  • Fujiryu
    #158625
    A Master és a First sergant, 20000 pontnál lesz meg a különbség a kettő között, hogy ahhoz, hogy First Sergant legyél AKKOR AMIKOR eléred a 20000 pontot meg kell hogy legyenbek bizonyos Badgeid.Ha valamelyik hiányzik akkor Master Sergantként fogod továbbcsinálni a dolgod és NEM leszel soha First sergant.De ezzel amúgy sem érdemes foglalkozni, mert a rang semmit nem számít ebben a játékban...
  • Fujiryu
    #158624
    Amit Magyarországon politikának neveznek az egy vicc és akárki nyer abból jó nem lesz, mert senki nem mer belenyúlni abba amibe bele kéne nyúlni, szóval én nem nagyon foglalkozom a szavazással, csak abban reménykedem, hogy az egyetemet és a rezidensképzést nem barmolják szét teljesen.Magyarországon volt a legjobb az orvosi egyetem, azonban ami itt az utóbbi években fentről jön az azon munkálkodik, hogy az utolsó helyre kerüljünk és ellehetetlenítse a magyarországi munkavállalást.Jelenleg a mi véleményünk az ami a legkevesebbet számít ebben a rendszerben, attól függetlenül, hogy demokráciának hívják és egyedül azt nézik honnan lehet pénzt elvenni és mennyit, nem azt hogy mi a haszna a dolognak.Már eldöntöttem, hogy olyan helyen fogok dolgozni ha elvégeztem az egyetemet és megvan a szakvizsgám ahol homokos a tengerpart és az év 360 napján süt a nap.Ahol nyugodtan szarhatok bele a politikába és egy orvosi fizetésből is tudom élvezni az életet, meg lehet családom úgy, hogy nem dolgozom reggel nyolctól este nyolcig.Meg nem papírmunka a munkám 90%a, hanem emberekkel is foglalkozhatok és nem azon kell aggódnom, hogy milyen rendeletet hoznak amivel még jobban bekorlátoznak.Aztán ha elegem van a nyugalomból, akkor van elég segélyszervezet amelyik várja a sebészeket és mehetek dolgozni Afrikába vagy Ázsiába, vagy ahol szükség van segítségre és ahol kap az ember annyi megbecsülést, hogy szarjon bele abba, hogy ő fizet azért hogy ott dolgozzon.Mert Magyarországon ezt a munkát nem becsülik meg és sport keresztbetenni annak aki orvosként dolgozik és ezzel kvázi elérik azt, hogy csak azok dolgozzanak itt akiket a családjuk ideköt...
  • mackosajt
    #158623
    rajzóra? Kitalálhatom mi ez? Hóember?
  • bzsoli
    #158622
    Ebben teljesen igazad van! Megyek is sikálni a folyosót!

    :)
  • HTS s3rg1nh00
    #158621
    kurva egyszerű:van 2 elágazás a dologban,az egyik útra akkor mész ha csak a pont van meg,a másikra akkor ha a badge-ek is,DE! az első elágazás nem befolyásolja a másodikat,tehát akármelyik ágról mehetsz akármelyikre,ha közben megvan a feltétele
    |
    / \
    /\
    valami ilyesmi,csak nem lehet rendesen ábrázolni,mert elcsúszik
  • eugabesz
    #158620
    Ha igazi "ranglétra" lenne,akár le is fokozhatnának b+,mert nem tudod a ranglétrát..
  • bzsoli
    #158619
    THX!!!

    Ahogy írtam is, a ranglétra ezek szerint nem egyetlen vonalon mászható meg, már értem. És tényleg köszi a segítséget "bazeg"!

  • bzsoli
    #158618
    Már csak azt nem értem, hogy ha most Master Sergeant vagyok, akkor ezek szerint a First Segeant kimarad. Mindegy.

    Viszont, hogy lehet az, hogy a következő rang az meg a Sergeant Major??? A Master Gunnery Sergeant is kimarad? Pedig annak csak a Master Sergeant (meg van) és az 50 ezer pont kell (meg lehet). Pedig a Master Gunnery Sergeant más további rangokhoz is szükséges...

    Azt már látom, hogy egyes rangok kimaradhatnak, ha a pont hamarabb van meg, mint a feltétel (bár a pont érték is egy feltétel), meg vannak spéci rangok is (gondolom valamilyen heti vagy vagy havi toplista helyezések miatt), de ezen túlmenően már kicsit bonyolultnak érzem ezt a ranglétrát.

    Mondjuk azt most szeretném kihangsúlyozni, a további hiányzó két fegyvertől eltekintve, a rang nekem tökmindegy, játszani akárhogy tudok, csak érdekes.

    köszi a válaszokat
  • Bala10
    #158617
    inkább szavazol olyanra, aki már többször a pofádba hazudott?:)

    jobbikosok nagyrésze semmivel sem fasisztább, mint a fideszes, vagy mdf-es.


    ám az tény, hogy a jobbiknak nem kéne belemenni ugyan abba a sárdobálásba, mint amiket a 2 nagy párt csinál. és kissé család centrikusabbra kéne vennie a figurát.:)
    dehát semmi sem tökéletes.:P
  • HTS s3rg1nh00
    #158616
    nem bazeg,az a baj,hogy nem volt meg a badge mikor elérted a pontot
    legközelebb 50k-nál lépsz rangot,20knál vagy az egyiket vagy a másikat kapod,ha utána van meg a badge már nem kapod meg a First rangot,maradsz Master
    ezt tegnap is leírhattam volna,de így nem vágnak ki a ök
  • Zerénd
    #158615
    Magyar vagyok, nem olasz.
  • JagFater
    #158614
    Egy kicsit. :-))
  • bzsoli
    #158613
    És ez gond? Gond, ha hamarabb érem el a pontot mint ami a ranghoz kell? Fura lenne, de ha ti mondjátok elhiszem.

    zsolti
  • Zerénd
    #158612
    Szerinted én fasiszta vagyok te szerencsétlen?
  • Metalmilitiakid
    #158611
    ez a "Van" ez melyik kérdésemre válasz ?
  • Fujiryu
    #158610
    Van de a szélsőségek és a fasizmus sose tartozott közéjük :)
  • Metalmilitiakid
    #158609
    mond már meg te egyáltalán elégedett vagy bármivel is ezen a földön ?(egódon kívül :D)
  • Bala10
    #158608