172092
  • Fujiryu
    #160453
    Mint már annyiszor el lett mondva, ilyen esetekben a gond nem az ellenféllel van, hanem te vagy hihetetlenül béna :)
  • bakvarnyu
    #160452
    Hátuk mögé kell kerülni és meglepetésszerű támadással hidegre tenni mindet.
  • Herold
    #160451
    Hány éves vagy?
  • Tóth Jozsef
    #160450
    Hello!

    Van egy nagy problémám az a problémám hogy mért van az hogy a többi játékos akivel fent vagyok egy közös szerveren ők könyen lelönek engemet de én őket nehezen meg van olyan eset is hogy belelövök egy tár golyot az emberbe de mégse hal meg. Meg még van olyan eset is hogy lefekszik a földre párat lő és már meg is haltam.

    Milyük van ami nekem nincsen mert a tehetségem az jó de én valami segéd pogramra gondolok.

    Választ elöre is köszönöm
  • bakvarnyu
    #160449
    ritka idegesítő egy picsa
  • 0Fritz0
    #160448
    Idegbetegnél nem nehéz. :)
  • havercsotány
    #160447
    a határ ami tul lett lépve
  • schrank
    #160446
    a videó csak az üldözőrajt mutatja be , de aki az élen van annak kiléte nem vitás ...
  • eugabesz
    #160445
    Melyik a legerősebb,leggyorsabb jármű M.O.-on?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az IFA...minden sor élén azt látni
  • CopyKing92
    #160444
    szánalmasasn szar XDD fel tartja a sort is... XD
  • Yan
    #160443
    ezt tudjuk, hogy feltartja a forgalmat
  • Bogdogege
    #160442
  • havercsotány
    #160441
    hát a zolly:)
  • Herold
    #160440
    Rákérdezhetek?
  • Livius
    #160439
    Az ilyen hitelesített drivert jelent a microsoftnak, szóval nem lesz kékhalál biztosan ha felrakod.
  • McKenny
    #160438
    link,ebből a linkből
    Mi az a WDM driver?
  • havercsotány
    #160437
    na ne mondja senki, hogy nem is sejtitek hogy ki is az a moslékos dézsa,
  • Metalmilitiakid
    #160436
    na azokat a fajtákat én is pont ki nem állhatom :D
  • Herold
    #160435
    Egy metélt pöcs.
  • eugabesz
    #160434
    Rémálmomban talán előfordulhatna.Még szerencse,hogy vannak kellemesebb álmaim is...
  • schrank
    #160433
    amin nincs DVI csati olyant nem szabad venni pláne ilyen felbontásnál már csúnyán szelemképesedik az rgb az lcd-n !!!
    "Számítógéppel való összekötés: Két fő megoldás van, a VGA kábelel való összekötés (D-Sub), illetve a DVI-HDMI kábel. Az elöbbi esetén a TV-n kell lennie VGA bemenetnek (általában egy jack bemenet is van rajta, amin keresztül a számítógép hangkeltőjéből sztereo jelet tudunk a TV-re küldeni). A DVI-HDMI esetén jobb minőséget kaphatunk, mivel végig digitális jel fut, ami kevésbé érzékeny a külső zavaró jelekre, ez különösen nagyobb távolságoknál (5m+) jelentkezik. Amire illik figyelni, az az 1:1 pixel mapping (1:1PM), vagyis hogy a TV-det natív felbontásban (1360x768 vagy 1920x1080) pixelhelyesen tud használni, vagyis minden torzítás nélkül. Ezt sajnos sok neves gyártó nem teszi lehetővé, ezért csak a szabvány felbontások (általában 1280x720, 1024x768, stb.) elérhetőek. Az 1:1 PM esetén az overscan-t ki kell kapcsolni (különben a kép szélei lelógnak a TV-ről), ezt Samsung esetén a "Csak Pásztázás" képaránnyal, LG esetében az 1:1 Pixel Mapping opcióval lehet elérni. Több gyártó TV-je alapból megcsinálja ezt, ha a HDMI bemenetet elnevezed PC bemenetnek a TV menüjében.

    Megjegyzés: A VGA kimenetről csak analóg jelet tudsz kiküldeni, tehát ha neked VGA kimeneted van, csak a TV-d VGA bemenetére tudod rákötni, a HDMI-re nem, mivel az csak digitális jelet fogad. A VGA-DVI átalakító esetén csak analóg DVI-A jelet kapsz, tehát nem működik a VGA-DVI (-A) -> DVI-HDMI kettős átalakítás, ehhez nem sima VGA-DVI átalakító kell, hanem egy A/D koverter, mint például ez itt. Ha csak VGA kimeneted van, akkor olyan TV-t nézz ki, amelyiken van VGA bemenet!

    Célszerű a TV kézikönyvét átlapozni, hogy melyik HDMI portba kell dugni a kábelt PC-vel való összekötés esetén, az LG-knél jellemzően az 1.-es HDMI port, Samsungoknál a 2.-es HDMI port a prefeált például. Amennyiben először kötjük rá a számítógépet a TV-re, célszerű újratelepíteni a videókártya driverét, ez sok esetben megoldja a kép lelógását vagy éppen fekete keretben való megjelenítését.

    Az S-Video / SCART / Kompozit bemeneten csak SD felbontást (480i/p ill. 576i/p) elérhető, a Komponens bemeneten viszont egyes videókártyákkal elérhető a 720p-s, sőt, az 1080p-s felbontás is (S-Video -> Komponens átalakítóval, ha videókártya támogatja).

    [center][kép]
    A DVI-HDMI összekötés előnye, hogy a videókártya drivere alapból tudni fogja a TV által ismert felbontásokat és képfrissitéseket
  • Metalmilitiakid
    #160432
    de vajon mi a baja velem ? nem is ismerem (vagy nem mer a rendes regjével belém kötni )
  • schrank
    #160431
    te csak álmodozhatsz a bolond lukamról vagy akár csak az onnan távozó szélről ...
  • Metalmilitiakid
    #160430
    hát igen észrevettem...
  • #160429
    Valaki nagyon nem szeret
  • Moslékos dézsa
    #160428
    Megnyitották a fan klub topikodat is
  • Moslékos dézsa
    #160427
    Az egyik rajongód
  • n003
    #160426
    a judeanépefront frontembere :D
  • Drang
    #160425
    HBD Mckenny!
  • Metalmilitiakid
    #160424
    finoman megkérdezve te ki a kenterbevert lófaszvagy az én ruhámban ??
  • n003
    #160423
    bódogat
  • Bala10
    #160422
    akkor hajrá:)
  • OrionHungary
    #160421
    már láttam élőben a boltban nem kell licitálni csak perkálmi 32Ft-t
  • Herold
    #160420
    Erotikus munkára?
  • Bala10
    #160419
    azt döntsd el, hogy mennyit áldoznál rá. szerintem 100.000 huf alatt nem sok különbség van a monitorok között. mert ha 300ezerért vennél egy belépőszintű eizo-t, már látszódna a képminőségen. :) mondjuk ez gyanúsan olcsó, de licitálni lehet rá, meg csomagolás sérült is ha jól láttam, szerintem 40 alatt nem kapod meg.
  • #160418
    Szar is volt, mikor 3 pohár után elfogyott a pénzem:S
  • #160417
  • OrionHungary
    #160416
    akkor már csak annyi a kérdés hogy ez annyira szar amilyen olcsó vagy érdemes megvenni ha játszani is szeretnék rajta?
  • McKenny
    #160415
    vasárnapra lett halasztva,ellenség ugyan az, most irta dávid
    ma csak inf gyak lesz
  • Fujiryu
    #160414
    Dolgozom 1-ig szóval tuti hogy nem :)