172092
  • SigS
    #161376
    Kaját kell csinálnom
    Ha jön a váltás, megyek
  • havercsotány
    #161375
    7th=
    Akik mi vagyunk az egy 7th nevén játszó baráti társaság
  • Bogdogege
    #161374
    Engem mindig kihagysz a névsorból .
  • jappy
    #161373
    gó lőni.
  • Promi #161372
    Javaslok 1 azonnali személyes találkozót Fujiryu kolléga helyre igazítása céljából.
  • havercsotány
    #161371
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ................................
    ........................................
    .....................................
    ..........................................
    ............................. ................................
    ........................................
    .....................................
    ..........................................
    .....................................
  • Fujiryu
    #161370
    Na itt a 7th színe-java.Már csak Boxer és Szerzsínyó hiányzik és teljes az oviscsoport...
  • Maszturbátor
    #161369
  • havercsotány
    #161368
    HBD Maszturbátor
  • SigS
    #161367
    Tényleg, mértnem ugrasz le egy guminőért a közértbe, egésznap itt recskázol a fórumon...nem lesz ennek jó vége
  • Maszturbátor
    #161366
    És nekem?
  • havercsotány
    #161365
    HBD eX RambO
  • Metalmilitiakid
    #161364
    nem szomorítalak el , ki nem állhatom a buzikat
  • Fujiryu
    #161363
    Sztem neked inkább ez szól :)
  • Fujiryu
    #161362
    A homoszexualitást csak mint kisérő tünetet vettem fel a diagnózisba, a jelenség könnyebb diagnosztizálása érdekében, mert hosszabb ideje újgenerációs-szeretettvallásban élőknél szignifikáns különbség mutatkozott normál populációhoz viszonyítva a szexuális beállítottság terén.A populáció kellően nagyszámú és homogén volt a kiértékeléshez.Az eredmény szerintem nem meglepő, hiszen, ha jobban átgondoljuk aki ilyen toleráns és megértő, az az azonos neműek szexuális közeledéseit kevésbbé elutasítóan kezeli, mint pl a homofóbok, így annak az esélye is kisebb, hogy tisztán heteroszexuális életmódot folytat :)
  • Metalmilitiakid
    #161361
    ez most nekem is szólt ?
  • Fujiryu
    #161360
    "Jó, először menjünk az Urálba,
    Így Hajdú Péter nyelvészprofesszornak lesz igaza
    Vagy inkább menjünk a Baltikumba,
    Így László Gyula régészprofesszornak lesz igaza"
    - Belga -

    A nyelvészkedés és mellette a szövegértelmezésbe belekötni a legmenőbb dologok(fot rlzp).Nem is vitatkozom veled, mert mindkettőben magasabban képzett vagy mint én a látottak alapján :)
  • Metalmilitiakid
    #161359
    nem vágom most miért buzi azért valaki , mert nem nevet ki egy beteg embert, de ez biztos ilyen újhullámos menőség
  • Promi #161358
    Még valami

  • Promi #161357
    Drága barátom!:)
    Na ez az ezt kell tudni! Meg magyarázni mindent.
    Ne hogy véletlen a másiknak legyen igaza, mert akkor világ háború meg ilyenek. Én viccesnek gondoltam az egészet, de inkább hagyjuk.
    Részemről pont.
  • eugabesz
    #161356
    Fú...nekem is Orosz-nyelvet tanítottak volna...de utáltam,Istenem...
  • Moslékos dézsa
    #161355
    נשיא ונצואלה, הוגו צ'אווס, מצא מטרה חדשה למתקפה - משחק הגולף. לאחר שבחודש שעבר, צ'אווס התקיף את הספורט בהופעתו בטלוויזיה הלאומית, בשבועות האחרונים הורו הרשויות במדינה על סגירתם של שניים ממגרשי הגולף
  • Fujiryu
    #161354
    Veszélyesen közeledsz afelé, hogy te is ilyen újgenerációs szeretetvallás-buzi legyél tele empátiával, meg toleranciával mind a négy égtáj felé, mint a metalmilitiaek.Szomorú lenne ha Zolly maradna a negatív diszkrimináció utolsó bástyája ebben a topikban :)
  • Fujiryu
    #161353
    A kémiatanárom mondta még az első félévben, hogy ha az ember azért nem tud valamit, mert nem foglalkozott vele, vagy azért nem tud valamit, mert elfelejtette az nem ugyan az, sőt ég és föld a különbség.Valami olyannal elmagyarázni a dolgot amit elfelejtettél az nem szövegértelmezési probléma, mert szerintem te azt írtad, hogy az oroszhoz több közöd van mint az angolhoz.Ergo egy orosz szövegből többet fogsz fel mint egy angolból...Arról meg abszolút nem tehetek, hogy a humorérzéked szar :)
  • mackosajt
    #161352
    Ha már így beindult az orosz



  • McKenny
    #161351
    Она не имеет смысла. Я вижу!
  • Promi #161350
    Tudtam, hogy a mai fiataloknak nincs szöveg értelmezésük.:)
    Drága barátom fuss neki még egyszer a leírt mondatomnak.

    "Bammeg én még orosz nyelvet tanultam az iskolában de már azt sem tudom."
  • JagFater
    #161349
    Ne haragudj drága barátom, nem tudom mi van velem, hogy így kifakadtam magamból. Tudod a mostani körülmények nehézzé teszik a mindennapjaimat.
    Mondjad, miben lehetek a segítségedre? Ígérem, megteszek minden tőlem telhetőt, hogy segítsek neked, egyengetem az utad a Battlefield játék világában mindaddig, amíg snájpernek nem állsz te köcsög. :-)
  • Metalmilitiakid
    #161348
    vazze ezt benyomtam webfordítás.hu ba :D szép dolog lett belőle :D
  • havercsotány
    #161347
  • Zerénd
    #161346
    Nyád picsáját! Igy már jó? :DDDDDDDDDDDD
  • Zerénd
    #161345
    Ki a faszom ez az Efreet????
  • Zerénd
    #161344
    Drága barátom ,most nem tudok neked segíteni!
  • Fujiryu
    #161343
    нооb на парня в семью девушки в значительной мере опирается на szülőknek.A WOW-зависимой, так как в первом выпуске ребенок, который сервер WOW Играть .A ребенка ответ: В компьютерной игре? Я думаю, из машины и привести в süteményt.Тогда г-н Ли (1337)спорить вашей дочери, как бы мужчина, с которым они привыкли СТРАНИЦА в Играть.Ezután парень делает признание, что он любит ее, когда г-н Ли Я могу лишь сказать, что она не занимается на Вещь.Конец :)
  • endrodiz
    #161342
    hja kérem a demokrácija az demokrácija...
  • OrionHungary
    #161341
  • Promi #161340
    Bammeg én még orosz nyelvet tanultam az iskolában de már azt sem tudom.
  • Metalmilitiakid
    #161339
    (: sejtettem hogy tőled csak vmit ilyet várhatok :)
  • Running
    #161338
    Én továbbra sem értek semmit se igazából, nincsenek gondolataim.
  • Metalmilitiakid
    #161337
    amugy tényleg nemtom te eddig merre jártál , mert én eddig mindig az a fajta voltam , aki ritkán anyázott meg próbáltam oldani a flém et (na jó kivéve ha veled flémelek :D ) , szóval mondhatni komoly , az együttérzés pedig sztem , minden normális lélekkel rendelkező embernek van