172092
  • BEAST #162170
    Van egyaltalan mar ws mod a jatekban? :d
  • JagFater
    #162169
    Kérek? Anyád nem tanított jó modort?
    Kérek szépen drága béefes bácsik...
  • Metalmilitiakid
    #162168
    Bárki akinek van kedve lőni jöhet HUn TS 7th szobába ! ( A Prokat is szívesen látjuk :D) (tudod mire válasz) De én már most lépek.
  • nandorb
    #162167
    magyar ranked szerver IP-t kerek
  • havercsotány
    #162166
    de csak ha megitta a célzóvizét
  • havercsotány
    #162165
    az egyik 7 th-ás koma nálunk srawval leszed mire meglátod ,közelharcban is
  • McKenny
    #162164
    én meg 1v4ben:D
  • McKenny
    #162163
    te meg ott fekükdtélk mint egy darab szar:D
    magyar fiskus:D
  • Metalmilitiakid
    #162162
    én nem mondtam hogy jobb vagyok csak azt hogy lelőttelek 1v1 ben :D aminek én kifejezetten örülök és még vicces is volt mert bunnyhoppoltál is :D
  • McKenny
    #162161
    igen van sok magyar van igy ha egyszer lelő vkit az tök mindegy hogy előtte az hányszor öltek meg akkor jobb vok:D
  • Metalmilitiakid
    #162160
    de lelőttelek 1v1 ben akkor is :D
  • McKenny
    #162159
  • Metalmilitiakid
    #162158
    régebben sokat játszottam waib on de nem tetszett ez a faszom felcserélt világ
  • Livius
    #162157
    Felejtsétek már el a ranked publicot, menjetek ESL gather-ba, vagy ha nincs akkor Waib serverre, ott legalább meg lehet tanulni lőni.
  • McKenny
    #162156
    játszunk 1v2őt?:D
  • McKenny
    #162155
    öö én ezt mikor mondtam?:D kb 2 hónapja....azelőtt úgy infeztem ja.
    De amikor átraktam maxra 1680x1050 re jobban adta:D
    Amugy tök mindegy publikon milyen beállításod van....ulow ott még 86x48 be is pr0 lehetsz.
    Amúgy a NCén néhány finn 640x480on nyomja:D
  • Metalmilitiakid
    #162154
    Ja fuji te meg rohadj meg mert már sergi is átvette a hülyeséged és ezt kell mindig hallgatnom játék alatt hogy : kiszopták , kiszoptuk, ki fogják/fogjuk szopni . Rohadtul idegesít :D
  • Metalmilitiakid
    #162153
    de nem voltál :D
  • Moslékos dézsa
    #162152
    Ott lettem volna szét szopattalak volna, szevasz
  • Moslékos dézsa
    #162151
    Ja és kör közepénél jöttem a szerverre, sehol sem vagy
  • Metalmilitiakid
    #162150
    akkor tessék , nem mindig megy (meg épp most teszteltem mckenny egyik tanácsát , hogy inf ben jobb a 800x600)
  • Metalmilitiakid
    #162149
    te meg rothadj meg direkt rád köszönök oszt nem is reagálsz :D
  • HTS s3rg1nh00
    #162148
    biztos nem figyeltél,én már le is írtam mit gondoltam;)
    bár majd lehet felveszek és összevágok egy kis fregmúvit,hogy lássátok mekkora láma vagyok.
    tudom,nem kell ahhoz fáradnom,tudjátok anélkül is
  • Moslékos dézsa
    #162147
    Ölhettél volna többet is
  • Fujiryu
    #162146


    :)
  • Fujiryu
    #162145
    Tegnapra is volt egy regje aminek szülinapja volt :)
  • Manoboy
    #162144
    Végig lapoztam bele olvasgatva ebbe a rengeteg hsz-be és rájöttem, hogy nem sok értelmes hsz van. :D


    Ha fent leszel akkor 1 órán belül lehet fel esek, úgyse játszottam még 7th-sokkal.
  • joebacsi
    #162143
    höbödö wolfguy :)
  • Fujiryu
    #162142
    Hát én nem tudom mit gondoltál.Hogy kinyitod a szádat, hogy kell segítség és egyből 5en felmegyünk hozzátok TS-re és együtt publicolunk? Ez azért kicsit abszurd, tekintve mennyire kedveltek.Segíteni segítünk csak azért azt is vedd számításba, hogy mi sem ülünk egész nap a gép előtt :)
  • Fujiryu
    #162141
    Ja és a Parlament,Vértanúk, Vörösmarty tereket kerüljétek el.Az erzsébet teret sem ajánlom, Zollyék miatt.Ezeken a főbb helyeken szokott lenni oszlatás és a gáz ottmarad még egy óráig és a kocsit gyerekkel megközelíteni nem ajánlatos.Talán a Bazilikai garázs még a legkiesőbb könnygáz terén, mert itt a Szabadságtéren is szokták osztani a könnygázt mintha ingyé volna ilyen nemzeti ünnepeken(TV székház és Ruszki felszabadítási emlékmű).

    Meg még azt érdemes figyelembe vanni ilyen útvonal tervezésnél, hogy az MSZP SZDSZ hol tervez programot.Azokat elkerülni...
  • HTS s3rg1nh00
    #162140
    mert ez aztán egy kurva nagy segítség volt
  • Fujiryu
    #162139
    erzsébet hídnál gázos nem a térnél :)
  • Fujiryu
    #162138
    Get a Life :)
  • Fujiryu
    #162137
    Ott reménytelen megállni :)
    Inkább menjen a Kökihez vagy valami, olyan helyre ahol van parkoló és metró(Újpest,Déli).Belvárosban nem fog helyet találni, különösen ott az Erzsébethídnál, mert ott amúgy sincsen és most ott minden utcából sétálóutcát csinálnak, ami azt jelenti minden le van zárva és nem lehet parkolni sehol.

    Ha ennyire a belvárosban akar parkolni akkor jöjjön az Arany János utcához, most kinéztem a Bank utcába és van 10 hely kapásból.Szóval itt munkaszüneti napon lehet parkolni, mert itt kevés a lakóház és sok a munkahely.Egyedül munkanapokon gázos a parkolás itt, az erzsébet térnél meg folyamatosan az(anyámék ott laknak és 1 óra míg helyet találnak.Néha kálvinon kell megállniuk).

    Meg van a Szabadság,Szent István és az Erzsébet téren is mélygarázs a belvározsban.A Bazilikán koncertek is lesznek mert építettek egy színpadot.
  • Metalmilitiakid
    #162136
    Bárki akinek van kedve lőni jöhet HUn TS 7th szobába ! ( A Prokat is szívesen látjuk :D)
  • mackosajt
    #162135
    Reménytelen eset vagy, de befejeztem, láthatóan nem bírsz sem olvasni, sem értelmezni,meg mert Jag unalmas az 1soros beszólásaival. Túl rövidek.

    Menjen mindenki sörözni, és Hajrá LOKI!
  • joebacsi
    #162134
    ja, már körbelőttük pöstöt :)

    Ha sigs megadja esetleg a főfalu támadási vektorát, akkor lehet hatékonyabb pozíciókat tudunk adni neki.
  • joebacsi
    #162133
    Az nem menedzsmenti, hanem kommunikációs feladat.
    Néha nem árt, ha kevesebbnek mutatjuk magunkat, mint amilyenek vagyunk :)

    Attól, hogy nekem mostanra kb annyi a kapcsolatom a bf-el, hogy néha ide beröfögök valamit, meg elmegyek klántalira/bftalira inni, a többiek igenis komoly munkát végeznek, csak nem ilyen hangosan.
  • endrodiz
    #162132
    + KÖKI... esetleg IV. József A. u. vagy Szentendre HÉV vá. Tele a környék lehetőséggel...
  • joebacsi
    #162131
    örs p+r, ha az tele van, 1 villamosmegállóval fölfelé a nagylajoson a kommunikációs fősuli (ilyen buzis kör alakú épületek) előtt van sok hely, ott tuti elférsz