172092
  • McKenny
    #162250
    sztem a sniper....
  • Metalmilitiakid
    #162249
    AT = tankelhárító , szerintem is az a leghasznosabb kaszt ha nem infantryban játszol .
  • Fujiryu
    #162248
    Az sf-es speckó cuccokat csak az SF-ben használhatod, de ott az összes pályán.Egyedül a fegyvereket tudod átvinni egyik játékból a másikba.

    A kasztokat illetve meg legyél medic vagy AT.Az a kettő hasznos gyalogosan.Ha tankozol akkor meg engineer.A többi kasztot meg felejtsed el :)

    Letölteni pályákat felesleges, mert nem játszik vele senki.Vannak modok, de szerintem játszhatatlan szar az összes.Majd jönnek a kollégák és ez utóbbi állításom kijavítják, de hidd el: A modok a buziknak és a bénáknak valók :)
  • SewerRat
    #162247
    Ez a játék...úristen de felhúz. Komoly procedúra mire az ember játszhatóvá varázsolja. Aztán azt hiszed, hogy okés, és kiderül, hogy neeeem...

    De végül is úgy tűnik,hogy megérte. Azt hiszem páncélelhárító leszek. Úgy láttam kevés van belőlük viszonylag.

    A spec force kiegészítő által adott cuccokat (pl snipernek a kötelezés, stb) minden pályán lehet használni?

    Lehet letölteni pályákat vagy csak ez a 12 van?
  • schrank
    #162246
    8800gts320MB...
  • mackosajt
    #162245
    Vga render hiba, melyet az anizotróp szűrés (vagy az élsimítás, már nem emléxem pontosan) vált ki, lehet driver eredetű is.

    Nekem Ati kártyán jelentkezett, amikor ezeket felhúztam, pedig állítólag nvidia gyakoribb hibája. Biztos ami biztos, le is cseréltem nvidiára.

    Próbálj ki másik drivert, régebbit, újabbat.
  • schrank
    #162244
    dájvej vaty végéjá hipa -e
  • McKenny
    #162243
    olajszenyezés...
  • Fujiryu
    #162242
    AIX...
  • Fujiryu
    #162241
  • SigS
    #162240
    Wake Island
  • SigS
    #162239
    Ha meg szopni akarod ...


  • schrank
    #162238
    ezmiakurvaanyja ?!
  • Fujiryu
    #162237
    Ha szopod a faszt---> POE2, AIX2
  • SigS
    #162236
    IP: 62.104.17.4:16567
    Country: Germany
  • Metalmilitiakid
    #162235
    hát én hamarosan indulok játszani , csak akkor majd írok neked szerver nevet hogy merre játszom , ha már mikrofonod nincs, bár attól még beregisztrálhatsz Team Speak re , mert legalább hallod amit mondok és nem kell ide írogatni
  • SewerRat
    #162234
    Üdw! Meg van a Battlefield 2 és össz kiegje. Eredeti a játék. (kétezerért kapni egy darabiig az 576-ban. Aztán újra 4K lesz).

    Keresek játszótársakat. Sajnos keveset tudok játszani, de jó volna összeülni egy bandával:) Mikrofonom nincs.

    A játékba még bele kell jönnöm. A Warrockban csodákat műveltem ,de ez nagyon más. Itt meg sem tudok szólalni (még.)
  • HTS s3rg1nh00
    #162233
    hát,jó esetben ha vezetnem nem is,de szekrényt pakolni holnap mindenképp kell,szal' jó ez így:)
  • Fujiryu
    #162232
    Bebaszni és nem elmenni hajnalig bulizni még mindig gáz sztem :)
  • HTS s3rg1nh00
    #162231
    fúhát,mi most a 4est játszottuk meg,eddig is csak 56x javítottam bele abba amit írtam,a több mint 1 liter bor hatására
  • Fujiryu
    #162230
    Ez a fizika törvénye :)
  • SigS
    #162229
    Nem vártam ilyen gagyi választ
  • havercsotány
    #162228
    azí csak csak ragad ránk valami:)
  • Fujiryu
    #162227
    Hát pedig a múltkori csíteres flémnél, még ez volt az egyik érv, hogy nem lehet ugorva shockpadolni/lőni.

    Na azért látom mégis csak tanultok valamit a fragmoviekból :)
  • havercsotány
    #162226
    "Nektek ebben a játékban még az is új, hogy ugorva lehet shockpadot használni"
  • Fujiryu
    #162225
    miben?
  • havercsotány
    #162224
    tévedsz
  • Fujiryu
    #162223
    Namer a ti repülőtlelövős videotok az aztán új volt...

    Nektek ebben a játékban még az is új, hogy ugorva lehet shockpadot használni...
  • McKenny
    #162222
    gondolom csak felhúznak assault kittel
  • McKenny
    #162221
    jóvan már minden héten megölök waron vagy 2 embert úgy hogy nincs elég élete és fejbe dobom néddel...de medic pakkaL:D
  • SigS
    #162220
    Nem új, füstgránát is öl meg a sima is ha eltalálnak vele (szvsz nem mindig...)
  • Fujiryu
    #162219
    Magyarul egy szar...
  • HTS s3rg1nh00
    #162218
    No , ma volt szerencsém jástszadozni ezzel a szépséggel XBOX 360 on , hát szép játék lesz , ha ezt megtartják PC re is . Kicsit furcsa volt néhány sebzés rendszer , pl. tankkal a csávó válla felett 5 centivel meglőttem a betonfalat a csávónak semmi baja ... , meg ha minden igaz automata gyógyulás lesz ->nem lesz medic kaszt . A másik érdekes dolog hogy a zászlók igen gyorsan le-fel mennek, egyedül olyan mintha Hotelt huznánk 3-4 en ! Járműpark kissé szegényesebb , de hát ez várható volt . A pálya rombolhatósága kiváló , egészen az alapig le lehet a házakat venni , viszont ami érdekes hogy a .30 as géppuska 2 golyóból dönti a pálmafát . A kezelést viszont remélem jobban megcsinálják mint a control padon mert ott elég kusza volt a különböző fegyverek használata , ja és fegyver érdekesség a SMG kel nem lehet célozni , csak közelíteni , mint a sörétessel BF2 ben. A repülőkből nem fogy ki soha a lőszer , 2 bombát dobhatunk , az is kb 10 mp ként visszatöltődik , szóval a felszállópályát egyszer látjuk ( a javítást nem próbáltam hogy javít-e) . Van viszont egy érdekes radar féle jelenség a repcsikben , ami mutatja hogy van e repcsi a közeledben és merre , pl . repülsz és egyszercsak megjelenik egy piros repülőgép ikon a jobb sarokban akkor arra van (ezt se értem igazán ) . Maga a játék feeling az király , a Squad ra születős rendszer megmaradt , de mintha bármelyik tagjára lehetett volna születni , de ebben nem vagyok biztos . A meghalás az igen király , attól függ mivel voltál , meg mivel öltek , csak összeesel , kirepülsz a kocsibol a robbanástól , a tankból is szétszálsz, a rakétavetőtől kicsit felemelkedsz és megint összeesel , a mások kasztját szintén fel lehet venni ,ha meghaltak és itt már nem kell pár mp t várni azonnal lehet . Hát kb most ennyi , ha vmi még eszembe jut leírom !
    ezt írta milka 7th belső fórumba
  • Fujiryu
    #162217
    Hát én jobban félek attól, hogy a járműveket elviszik ilyen mindentbemér és mindentkilő POE/AIX irányba.Élmény lesz úgy játszani, hogy igazándiból egy 8 éves vérpistike is képes lekempelni egy egész anyahajót 5 perc gyakorlással :)
  • Livius
    #162216
    BF1943 konzolos verziójában is már a golyók átmennek az ellenen, és nem adja. Ez is sikerjáték lesz szerintem.
  • McKenny
    #162215

    na végre vmi újj a bfbe:D
  • McKenny
    #162214
  • Fujiryu
    #162213
    Egyébként az új BFben is láma leszel, szóval az is fölösleges pénzkidobás :)
  • Fujiryu
    #162212
    GaL=GET A LIFE :)
  • HTS s3rg1nh00
    #162211
    1.fos
    2.néha játszom vele,de abban is vagyok
    3.nincs rá 50€-m(lehet má 40,de annyi sincs)
    4.ammeg mi?