Battlefield 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hatt
#59410
<#levele>

Elastic An-usZ Boys

DummyBoy
#59409
Na akkor nem csak nekem jutott ez eszembe 😊

Köszi szépen ...

@francois: akkor mostmár be tudod tenni mustár szitit singlebe ...

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

badsec
#59408
Gratulálunk GBCnek!<#eljen> Kemény csapat, de ezt eddig is tudtuk róluk! Eddig mind a 4 meccsünket elvesztettük a Magyar Kupában, de határozottan javulunk! Na majd az uccsó meccsen adunk a JCSRnek!<#hehe>/nem gondolja komolyan szmájli/

Horda Maki!:D

Mr. Fulop
#59407
06/90 555-555

<#phone><#puszi>

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

mNzJean
#59406
pb na talán igy jó lessz

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Running
#59405
Ja cserébe akármit kérhettek tõlem. <#hehe>

Running
#59404
Na srácok aszem megvan a csajom, aki tudja véletlenül a hölgy számát az azonnal küldje el nekem privibe. köszi.

mNzJean
#59403
http://www.pbbans.com/generate.php?action=6&game_id=13 , én itt nem látom ezeket az embereket

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Murry
#59402
Nem az én tisztem, hogy ezt publikáljam.
Tiszteletben tartom annak az embernek kérését aki megkért rá, hogy a nevet ne mondjam el.

Ezért én legfeljebb csak kérdezhetek.

badsec
#59401
Már megtörtént.... Battlefield Single Player

Horda Maki!:D

Running
#59400
Vagy Jerry?<#hehe>

TS Zolly
#59399
Ja. Tom.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

TS Zolly
#59398
Mé? Ki a harmadik?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Murry
#59397
<#ejnye1>

Murry
#59396
DonC!

Örülök, hogy végre lelepleztétek a csítereket.
Már ideje volt.
Csak azt nem értem, hogy a GAMEHACK-et, és a MULTIHACK-et, használó 3 megbukott csaló közül miért csak 2 nevet tettél közzé?

gergod
#59395
Jah szép volt skacok!

SWTOR: Dee'Greg, Conqueror of the Dread Fortress, lvl 55 commando - The Red Eclipse

Kovács legény
#59394

www.czekoart.hu

Kovács legény
#59393

www.czekoart.hu

Kovács legény
#59392
www.pcef.atw.hu

www.czekoart.hu

DummyBoy
#59391
Ez a Coop mód arra jó hogy a BF2 alap pályái helyett nagyobb pályákon tuggy single (vagy ugye LAN-os multi) játékot játszani ...

Módosított pályákkal ... eleinte (COOP V2) csak a spawnpointok voltak módosítva, de Coop V4-ben egyre több mindent átmachinálnak ...

Van olyan pálya hogy China+MEC cuccok vs. UMSC ... Szóval ez kell neked ...

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

#59390
dehogynem

JCSR Apache
#59389
Az m4 sebzése low/medium a scar-é meg asszem medium/high.<#hehe>

#59388
OculusDei és kb egy hete. nemtom pontosan.

aut viam inveniam aut faciam

DonC
#59387
mi az ingame neved (klánnal együtt) és mikor történt?

joebacsi
#59386
koszi sracok, persze megint a könnyebb oldalt ment el shonguan a segge, azt szepen csináltátok, grat

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

mohus
#59385
látom máshol is megy az "ovizás"😊

jó látni, hogy "felnõtt" emberek, min sajtolják magukat😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

mohus
#59384
de te ugyi nem vagy csíter<#hehe>

mi oviban játszottunk ilyet....
"odamondósat"

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Jancsik
#59383
amúgy meg miért nem volt fer, ha valaki sf unlockal megy?
szerintem a scar-l nem erõsebb mint az m4

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Beers
#59382
GG RDHA köszönjük a wart!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Murry
#59381
Köszi a meccset fiuk. Jók voltatok.

Jancsik
#59380
ezt ki mondta?
a líderünket felhívták war után a szerverükre, vitáztak, aztán jól kirúgták

Intel Penium 2500| Ati Radeon 9800PRO| 2*512 hynix DDr| Maxtor 120GB HDD

Murry
#59379
Véget ért az RDHA vs CoR-sFB MB war is.

Dragon
CoR-sFB 333 - 314
RDHA 312 - 304

Songhua
CoR-sFB 272 - 259
CoR-sFB 304 - 114

CoR-sFB nyert 1213-999

Kovács legény
#59378
"Sajnos vereséget szenvedtünk a HTS- klán ellen a részükrõl nem volt fer a küzdelem,
de mindegy mi elfogadjuk.

"
Ez az?

www.czekoart.hu

mNzJean
#59377
"mellesleg asszem,hogy a farockhun a magyarok kozott a legmagasabb pontszamu...volt?😊" na na , csak egy ideig volt assaultban a leaderen a legjobb helyen ,jelen pillanatban ugyanis még mindig én vagyok az elsõ magyar assiban. / szerény smile miért nincs? /

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

mohus
#59376
hát én spec az F2000re és a medicesre gondoltam😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

Robogo
#59375
GBC vs Horda 1260-760

Jók voltatok gratula!GG!

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

mohus
#59374
hát valóban nem...sõt repcsiben és heliben sem meg arty mögött sem...de azok engem a legkevésbe elégítenek ki, mint FPS jelleg😊

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#59373
Egyébként meg nem mindíg az unlockos a jobb, snipezoroknál az M24 a legjobb, specopsnál az aksu van olyan jó mint a scar-l, enginél meg a pumpás messze jobb mint a jackhammer.

#59372
nem nyavalygok. már szereztem olyan információt - a srác id-ja - amit eleddig nem tuttam. tehát számomra hasznos volt a kérdés. de télleg nem akartam megzavarni a tartalmas társalgástokat.

aut viam inveniam aut faciam

Kovács legény
#59371
köszi a meccset fiuk élvezet volt
181-192
280-0
249-59
230-99
az eredmények,ha minden igaz

www.czekoart.hu

francois
#59370
igen oké, de mit modosít, botok ezek vagy mik?

Kovács legény
#59369
az jó

www.czekoart.hu

#59368
Tankban nem számít az unlock <#hehe>

#59367
cooperative

mohus
#59366
ha mást nem is,de azt hogy jobbak a fegyverei....

én mint "fõbéna" "konzolos", minden igyekezetem ellenére, az unlockolt fegyverek birtokában kénytelen vagyok a középmezõnyhöz tartozni...pedig utolsó voltam rengetegszer a kezdetekkor...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

francois
#59365
mi is pontosan ez a coop mod?


mohus
#59364
szerintem akkor nem itt kéne ezen nyavalyogni...

FPS-t,RTS-t,Sturmovikot PC-n a többit konzolon![Delli7] [PS4] [Note 10.1 2014ed][iPhone6s16gb]

#59363
A rang meg a sok plecsni nem azt jelenti hogy vki jó, hanem azt hogy sokat játszik 😊

Persze a kettõ nem zárja ki egymást...

#59362
nem. nem akarok nyalizni senkinél. rettentõ sok szerver van még. csak engem zavar a konfliktus. zavar az, hogy a klánom nevét is magammal vittem a kitiltásba. nem kívánok meghunyászkodni, csak tisztázni a dolgot.

aut viam inveniam aut faciam

#59361
ja persze, hogyne 😄DD