172092
  • Seten
    #163289

    Lődözök én már rájuk egy ideje (mióta megvettem a AF-t), csak most sikerült először leszedni. :)

  • endrodiz
    #163288
    tudod, ... kézi Stinger... Fim, Strela stb...
  • Herold
    #163287
    Mi van? Mi ellen? Mit?
  • BonBon
    #163286
    Köszi!
  • endrodiz
    #163285
    csak nem jó... az ellen meg bármit csinálsz veszítesz...
  • Herold
    #163284
    Mobil Stingert szeretnél? Van megoldás...
  • Manoboy
    #163283
    Ezt tessen megnézni, nagyjából levan irva mit változtattak:
    http://battlefield.clanwar.hu/battlefield-2/52-hirek/734-battlefield-2-patch-15-szeptember-1.html#JOSC_TOP
  • schrank
    #163282
    egyenlőre elégedjél meg azzal hogy már a-10-re is lehet lőni ne akard már egyből le is szedni
  • Seten
    #163281
    Tegnap direkt tesztelgettem a SA-kat (és bár először sikerült leszedni vele egy A-10-est) nem érzem én sem jobbnak őket.
  • schrank
    #163280
    pedig mennyivel izgalmasabb lenne nekik is ha "egy rakéta hirtelen előjött az erdőből ..." szitu
  • koschwarz
    #163279
    tényleg az a legszarabb az AA-val, hogy helyhez vagy kötve. ma már csak a jó pilóták tolják, ők meg már látóhatáron kívülről legéppuskáznak.
  • bakvarnyu
    #163278
    Hát nem sokat javult a légelhárítás , nem értem Stingert mi a faszért nem lehet beletenni,na mindegy ez már így marad örökre.
  • JagFater
    #163277
    Anyádba vagy te otthon...
  • koschwarz
    #163276
    nem kell a szívedre venni, le kell szarni.
  • BonBon
    #163275
    Nem kell innen senkit kitiltani.
    Én vagyok egy fasz, hogy ide jöttem, eddig asszem kétszer kértem segítséget ebben a topicban és mindig kaptam megfelelő választ is, de azért egy-két úriember csak beszól mindig.
  • jappy
    #163274
    Ez fujira is igaz!
  • DoctorStryker
    #163273
    Kár, hogy nem lehet az általad említett egyedet kitíltani innen.
    Egy kicsit normálizálodna a helyzet.

    Amit csinál az nem más mint bizonyítási vágy valamiért meg akar feleni s ő a virtuális teret választotta, hogy mindenáron azt akarja bizonygatni, hogy milyen eredményeket ért el amikor pl a fontosabb, a való életbe szinte 0. Valószínű, hogy a szülei, nem fogadják el, hogy állandóan szgép elött ül s "lenézik" s nem tartják életrevalónak mivel még egy "szöget se tud beverni a falba anélkül, hogy magába kárt tenne". Csak a gép elött üldögél. Osztálytársai lenézik nyilván egy kicsit visszamaradottabb.
    S így a monitor mögül megpróbálgat mindenkienk beszólogatni, mivel nem kell tartani attól, hogy valaki beverne neki pl egy sörkertben. S azt hiszi, hogy bármit bűntetlenül megtehet egy virtuális térben.
  • koschwarz
    #163272
    feltettem, új mapokon játszottam, tetszettek, különösebb változást nem érzékeltem: ugyanolyan kurvajó vagyok, mint fél évvel ezelőtt.
  • endrodiz
    #163271
    másik megoldás: törlöd a c/documents and setting/usernév/dokumentumok/battlefield2/mods/bf2/cache mappát vagy újra felrakod a BF2-t teljes eltávolítás után, mert úgy tűnik az 1.41 "elavult"adatai okozzák az ALT+TAB nem-működését...
  • havercsotány
    #163270
    :D
  • eugabesz
    #163269
    Én nem tudom mi a f@szt kell annyit variálni egy nyamvadt 2 gigás püccsel...letöltöttem,elindítottam exe-t oszt jáccok...ennyi.
    Bár nekem is lenne annyi megjegyzésem,hogy az US Spec ops 1,2361092 mp alatt cserél tárat,holott eddig 1,1236192 alatt kicserélte,de majd hozzászokom....
  • Templar75
    #163268
    Kipróbáltam a felbontás váltásos mókát és működött.

    Tehát akkor közérthetően.
    Ha valaki azt a "hibajelenséget" tapasztalja, hogy az 1,5-ös patch feltelepítése és a BF2 elindítása után az ALT+TAB billentyűkombináció (vagy egyéb hasonló: CTRL+ALT+DEl | CTRL+ESC)használata után a Desktop-ról nem tud a BF2 task-ba visszalépni, a következőt kell tennie:

    A játékon belül a video setting-ben átállítja a felbontást, majd újraindítja a játékot. Innetől kezdve működik a Desktop és a BF2-task közötti váltás.
    Ha valaki a már megszokott felbontással akar játszani, akkor az előző műveletet megismétli, úgy hogy visszaállítja a felbontást és innentől kezdve szintén működik a task váltás.
  • Herold
    #163267
    Új gép.

    Amúgy meg fejezd be a rinyálást, kezdesz szánalmassá válni. Egy óvodás nem rinyál ennyit bazdmeg.
  • moonster
    #163266
    Nyersen:

    http://translate.google.com/translate?hl=hu&sl=en&tl=hu&u=http%3A%2F%2Fplanetbattlefield.gamespy.com%2Fpagetools%2Fpagetools.php%3Fact%3Dprintnews%26id%3D159814
  • atomboy
    #163265
    Szard le ot. Most "erettsegizett".
  • werkfilm
    #163264
    win
  • McKenny
    #163263
    mióta 1.5 is van azóta itt is otthon vagyok(ubob topik)
    ha EA kiad egy közelmény hogy 1.5 az nem hivatalos,szerók viszaállnak régire ... akkor viszamegyek.
  • McKenny
    #163262
    ez már csak igy megy
  • Bala10
    #163261
    húzzál a hájelit topikba vissza
  • BonBon
    #163260
    Pontosan erre számítottam!
    Köszönöm a segítséget!

    Gondolom te meg 5- vagy azért nem tudsz magyarul sem írni?
    Elemezd ki a mondatodat te tahó!
    "ui:gondolom ha nem tanultál angol akkor 50+ vagy te is(ulow), akkor orosz tanutál 1960ba...:D "
  • HTS s3rg1nh00
    #163259
    nebassssz:D!
  • McKenny
    #163258
    tessék bazdmeg:
    Сервис-провайдеров во всем мире будут иметь доступ к клиенту файл, чтобы найти ближайший к лучшим принимающим скорость загрузки. Для установки Battlefield 2 обновления v1.50 вы должны иметь Battlefield 2 обновлен до версии 1.41 или Battlefield 2 Полная коллекция от EA Store установлены. Спасибо всем EAUK форумы (http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-2/) членов, которые отдали отзывов и просьб в ходе разработки этого обновления. Полный журнал изменений для обновления 1.50 выглядит следующим образом:




    Особенности Геймплей исправления Tweaks Отчеты
    - Дополнительная поддержка Windows Vista. - Изменения, внесенные в обоих J10 и F35B, чтобы сделать их более сбалансированными. - Исправлен баг, когда взял в руки игрока комплекта приведет ОТД
    - Добавлен шоссе Тампа как необходимые карты. - А. А. ориентации Tweaked чтобы сделать его более эффективным. - Обновлен BF2OpenAL.dll с версии 1.1.1.0 до версии 2.1.8.1
    - Добавлена новая карта под названием операция "Blue Pearl. - Добавлена проверка для предотвращения "Взлетно-посадочная полоса скорбящих". - Обновленная сетка столкновения ch_gas_station на Dragon Valley, чтобы быть совместимыми с другими зданиями автозаправке
    - Добавлен Евро сил и Armored Fury как свободное воспроизведение контента для всех Battlefield 2 игроками. - Различные изменения сделаны для предотвращения мошенничества. - Исправлен баг, когда MEC орудие на операции чистки изменений для управления морской пехоты США, когда они захват флага Airfield
    - Добавлен полноэкранный режим - меняли попаданий, переходов будет более точной модели. - Обновлен Challenger2 HUD, чтобы показать правильный значок вместо икон M1A2 HUD
    - Разрешено BF2.exe использовать более 2 ГБ ОЗУ - праздничная связи капель после того, как на сервере, через пару минут - Исправлено - Изменены НОАК избранного на МЭТ избранного по дороге в Джелалабад
    - Добавлена поддержка контроллера Novint Falcon (http://www.novint.com). - Предотвратили использование колесо мыши, чтобы обеспечить повышение скорости для автомобилей - меняли время артиллерия респаун на Dragon Valley за 360 секунд, как другие артиллерийские использует
    - Предотвратили использование колеса мыши воспользоваться парашютами - Включен задержкой оружием переключатель для Bizon (ПП-19) до 0,666
    - Игроки теперь могут проходить клейморы выбрав подверженным - Обновлен блокировка F35B задержки до 1 секунды вместо 1,5 секунд матча другой самолет
    - Обновление HUD по телевизору Управляемые ракеты для улучшения видимости на картах, как Dragon Valley - Изменена Хаммер камуфляж на Тараба карьер быть правильный дизайн
    - Добавлено Battlefield 2142 стиль подверженным отклонение (Going подверженным теперь приведут уменьшена точность в течение короткого периода) - Увеличено повреждение всплеск UH-60 (Черный ястреб) орудия от 0,25 до 1,5
    - Обновлен G36E HUD реагировать так же, как другие виды оружия во время спринта

    ui:gondolom ha nem tanultál angol akkor 50+ vagy te is(ulow), akkor orosz tanutál 1960ba...:D
  • BonBon
    #163257
    Sziasztok!

    Esetleg egy profi angolos lefordítaná pontrol pontra, hogy mit tud a patch? Mondjuk Innen:

    http://blogs.battlefield.ea.com/bf2_2142/archive/2009/08/27/battlefield-2-update-v1-50-is-almost-here.aspx

    Előre is köszönöm!
  • Metalmilitiakid
    #163256
    te voltál az egyik szervező azzal az ujjvédő lószarral a nyelveden ?
  • Metalmilitiakid
    #163255
    te se nézel gyűrűk urát , szméagol mondta hogy mockos kisz hobbitkák
  • SigS
    #163254
  • LordMatteo
    #163253
    Én voltam az.
  • zebrock
    #163252
    kenike, démon már nem kell , benne volt a werbung-ba
  • havercsotány
    #163251
    bátlefíld hájg men
  • HTS s3rg1nh00
    #163250
    bazmeg ez most honnan jött?gólyatáborban az egyik csapat mondogatta ezt folyton