172092
  • LordMatteo
    #164127
    A szélső CRT-n Utorrent, vagy valami hasonló megy szerintem, a középső monitoron BF2, talán Sharqi, de a mellette levőn mi?
  • Bala10
    #164126
    najó, melyikőtök az?

  • OrionHungary
    #164125
    itten van a script meg leírás hogy kell használni http://userscripts.org/scripts/show/31642
  • Bala10
    #164124
    :D

    még nem unlockolta, ebből is látszik, hogy van még mit fejlődnie.
  • LordMatteo
    #164123
    Nana, Neked még nem szabad, jellemerősítő hatású számodra, ha olvasod őket. Majd ha elérted a Lvl 90-et, majd megkapod ezt is.
  • Running
    #164122
    - ezt hogyan kell, beállítanám én is. Elegem van már mindkét srácból.
  • OrionHungary
    #164121
    hangosabban mert nem hallom
  • jappy
    #164120
    csinálj egy külön hájg ts-t a kis köcsögeidnek
  • Herold
    #164119
    Nem unod még a homoszekszuális szerető szerepét?
  • jappy
    #164118
    kolbászt sört ide vazze...
  • tubifex
    #164117
    látom nem adod fel. hát legyen.
  • OrionHungary
    #164116
    szerintem az is köcsögöt jelent mint a hájg de csak tipp mert nem értek taknyosul
  • Fujiryu
    #164115
    Nem unod még a sértődött királylány szerepet?
  • jappy
    #164114
    Iiiigazad is van...
  • OrionHungary
    #164113
    jó ötlet de keveslem a összeget
  • tubifex
    #164112
    Nade urak. A többség szava döntő szerintem a TS-en. Ha nem tudtok megegyezni az SA jogokat bevonom mindenkitől és a kérdéses helyzetekben majd döntök én mint passzív tag. Ez jó lenne? Szerintem nagyon nem. Hozzatok valami kompromisszumot. Aki meg tényleg nem tud olyan stílust felvenni ami mindenki számára tolerálható a TS-en, annak nincs itt helye.
    Az érintettektől kérek valami visszajelzést ami remélem pozitív lesz. Ne egymásra dobáljátok a sarat.
  • CB SNIPER #164111
  • Running
    #164110
    Csak a mihez tartás végett, jobb lenne ha kicsit meghúznád magad, mert a TS egyelőre még nem tiéd, hanem Tubié, és a volt GBC-é aktív tagjaié, akik Jean kivételével Hordások.
    Mivel minden érintett fél egyetért abban hogy Kenny nem kívánatos személy a TS-en, több indok miatt, így ki lesz tiltva és kész.
    Senkit nem érdekel, hogy ez tetszik e neked vagy sem. Ha még egyszer feloldod bárkinek a bann-ját Tubi, Jean, és a Hordás adminok engedélye nélkül, te leszel a következő aki bann listára kerül. Az admin jogodtól pedig már most nyugodtan búcsúzzál el. Nincs több mondanivalóm számodra.
  • jappy
    #164109
    eccerü a megoldás. ne csak kennyit bannold hanem a köcsögudvarát is.
  • Fujiryu
    #164108
    Hát amíg nem álltok elő egy értelmes magyarázattal, addig ne lepődj meg rajta, hogy a ban fél nap után eltűnik.
    .
    Én vettem le a bant és amíg nincs értelmes okotok arra, hogy miért legyen rajta azon kívül, hogy itt úgy viselkedik mint egy gyökér addig nem is lesz rajta hosszabb ideig...

    Szóval örülnék, ha a kiközösítést máshol kezdenétek el, mert lehet, hogy ez a topik a tietek, de azon a ts-en nem csak a kk és az udvarhölgyei dirigálnak.Akár mennyire tetszik vagy nem, pusztán azért, mert utáltok valakit nem fogjátok bannolni...
  • Bala10
    #164107

  • eugabesz
    #164106
    Azé k..va jó lehet nem...kapcsolat megszakadt...valaki lecsúzlizta a galambot..
  • joebacsi
    #164105
  • Running
    #164104
    Nem hiszem hogy bárki tartozik neked magyarázattal.
  • Fujiryu
    #164103
    Szerintem a Budapesti T-Home-ot is le lehetne így győzni :)
  • Fujiryu
    #164102
    Azért azt is elárulhatnád, hogy miért lett bannolva és kik hozták a döntést, mert amíg ezt nem írod le nem lesz rajta ban.Az a TS nem azért van, hogy az itteni sérelmeiteken felindulva bannolgassatok másokat, amikor a kedvetek úgy tartja.
  • 0Fritz0
    #164101
    Körökre osztottnál nem. :)
    Meg amúgy is megszoktuk már a nagy ping-et.
  • eugabesz
    #164100
    Csak egy online játéknál nehézkes ,nem?
  • 0Fritz0
    #164099
    Ez is egy lehetséges vezeték nélküli kapcsolat. :)
  • n003
    #164098
    :DDDD
  • Running
    #164097
    Megkérném a kedves TS adminokat itt is, hogy Kenny bann-ját ne adják vissza, nem véletlenül kapta, és meg lett beszélve, nem önkényes akcióról van szó. Így arra kérném a kedves érintett TS admin-t, hogy nyugodtan vegye el Kenny regjét újra és bannolja, előre is köszönöm.
  • Bala10
    #164096
    "Index - Tech - A postagalamb gyorsabb, mint az ADSL
    Forrás: index.hu
    A postagalamb gyorsabb, mint az ADSL - Egy dél-afrikai netszolgáltatót gúnyoltak ki felhasználói a versennyel. A galamb a kétgigás pendrive-val 25-ször volt gyorsabb, mint a szélessávú adatátvitel."


    :DD
  • LordMatteo
    #164095
    Mi is köszi! GG Grt
  • Drang
    #164094
    Köszi a wart Dome!
    GG
  • Seten
    #164093

    Üdv!
    Ezzel a "Corrupted packet flow"-al mi a gondja a játéknak?
    Hogyan lehet ezt orvosolni?

  • Fujiryu
    #164092
    Elvileg lennvan.
  • Fujiryu
    #164091
    Nyugi, majd lekerül az :)
  • Yan
    #164090
    erre gondoltam:

    ;)
  • Ben007
    #164089
    miért van a neved mellet (McBuzi)
  • Bala10
    #164088