172092
  • HTS s3rg1nh00
    #166289
    nem lesz új patch...
  • nandorb
    #166288
    szt. 1.41-ben jobb volt,de jovan... johetne az uj patch:D
  • nandorb
    #166287
    Fuji, te voltal biztos vagyok benne.
  • HTS s3rg1nh00
    #166286
    vicces,de pont 1.41-ben volt ez az effekt kurva sokszor,mostmár kicsit jobb lett a heli hitbox,a repcsi meg sokkal(ugye Boxi?)
  • havercsotány
    #166285
    liter tej, 2 szem aszpirin :)
  • Fujiryu
    #166284
    Nem, csak masnaposan nem szoktam egesz oldalas szövegeket írni, hogy ne legyen olyan sértő.Ilyenkor nincs mellébeszélés :)
  • nandorb
    #166283
    meg az uj patch bena,atlossz a helin es semmi baja nincs neki...
  • havercsotány
    #166282
    kipukkadt?
  • Bogdogege
    #166281
    Fehér Ő is csak egy kicsit másmilyen
  • zebrock
    #166280
    meg sem probalom, de probaltam par modderrel eletet lehelni a bf2 helibe , de a bf2 engine be van kodolva, es nem vagyok jo hacker , a tudomany megallt. sajnalom az összes modder belefektetett energiajat , mert alapbol le van allitva egy rakas parancssor a bf2 be , nem lehet belöle jobbat kihozni. miert jatszanek egy fosabbal ha az eredeti jobb ? csak bizom benne hogy az eppen megjelenö bf nem lesz lebutitva teljesen , vagy legalabb moddolhatova teszik. jah , en kurva bena vagyok , de te hegy igazi faszparaszt , amelyik a pofalyat jartatja. sztem te nem is vagy feher (ember?) :)
  • Fujiryu
    #166279
    Attól, hogy DC-ben le tudtál lőni valakit és bf2-ben szopod a faszt még nem a bf2 a rossz játék hanem te vagy kurva béna...
  • SigS
    #166278
    kiafaszt érdekel ez?
  • zebrock
    #166277
    aki a bf -be helizik .
  • nandorb
    #166276
    persze,nem falunet van bazd meg nem MO. elek... volt falunetem azzal nemlehetet BF2-zni. azon alap 150-volt... most ADSL van.Hetfon minden rendbe volt. Ujra raktam szombaton a windowst.mert nemvolt hang,most meg magass a pinget ir...adsl-en meg eddig ilyen problema nemvolt... 1Mbit... az kb. tobbet kihuz mint nalatok levo 8mbit...
  • zebrock
    #166275
    egyebkent a black hawk tenyleg a legjobb fizikaval rendelkezik , de valahogy szivesebben ülnek harci heliben , de azok mint egy müanyag vagy papirhelikkent viselkednek , ha nem iranyitod be akar allni egyenesbe , lebeg ,nincs sulya a jatekban ( kikapcsolva az object tmp-ben ) az az igazsag , hogy a bf2-böl nem lehetett sose helis jatekot kihozni , mint a bf 1 böl. az igazi bf heli valahogy igy nez ki, es marad is ez , keni fele 1v1 az dög unalmas.
  • McKenny
    #166274
    zebrocknak ment volna
  • McKenny
    #166273
    te kivagy?
  • McKenny
    #166272
    falunet túlvan terhelve
  • nandorb
    #166271
    nemtom miert de tegnap bemegyek barmeik szerverre kb. 140tol-180ig ment a ping nezzem jolvan... bemegyek az IRAM szerverre ahol 30-as pingem volt most meg 140 de viszont nemtom mert nem lagoltam simman jo volt de nemtom mert a faszba irja hogy 140 a ping?
  • atomboy
    #166270
    A BlackHawk egesz kellemesen iranyithato. Csak a sok piszok szunyog...
  • LordMatteo
    #166269
    Innen letöltöd

    És így felrakod
  • Fujiryu
    #166268
    Csak tudni kell irányítani és mozog az mindenhova :)
  • zebrock
    #166267
    hol van a bf2-ben heli ? az a darab szar ami ficereg , de normális mozgásra képtelen a levegöben ? :)) keni , a bf-ben van heli de nem a 2. részben.
  • McKenny
    #166266
    rakd fel a skilt hájgra
  • Manoboy
    #166265
    Nekem is ez volt a problémám. Kikell engedni a tűzfalon. Akkor rendben lesz
  • nandorb
    #166264
    azon kivulre gondoltam... gyakorlasra unnom single ben...
  • JethroHUN
    #166263
    Nem, csak konzol sajna. De lesz 2 az elméletileg már gépre is kijön
  • McKenny
    #166262
    bf2
  • HTS s3rg1nh00
    #166261
    nem,majd a 2 jövőre
    az ase meg felejtős,nem fejlesztik 4 éve
  • kutyacsont
    #166260
    Am hülye kérdés de a bF Bad company megjelent pc-re ?
  • kutyacsont
    #166259
    fogalmam nincs mert az alap szerver keresőt használom ami maga a játék ugye... (valamiért nem tud catizni az ASE telepítője a serverükhöz....
  • atenza
    #166258
    Megpróbálok egy reinstallt :S Csak a patchek felrakása elég sok idő...
    Max az lehet h kaspy kirakta töltés közben a kis sárga fülecskéjét, ahol ugye engedélyezni lehet a programot, és töltés közbe nem lépett ki nekem hogy rákattintsak.
  • JethroHUN
    #166257
    Nekem is volt hasonló hiba, csak akkor a pb nem futotott, windows indulásnál megvolt, majd a game alatt vhogy leállt és jött a kick. Már sajna nem emlékszem h mit csináltam vele. Hátha eszembejut
  • atenza
    #166256
    feladatkezelőben fut a pb, frissítettem úgy h a pb mappát törlöm, de ugyanaz van...Kaspersky-t kikapcsoltam.
  • atenza
    #166255
    Legújabb, azthiszem 9-es, azt már próbáltam hogy a pb mappán belül lévő dolgokat törlöm ki, de a mappát hagyom, és úgy installáltam a pb-t újra, de nem volt változás, megnézem hogy ha a mappát is törlöm akkor mi a helyzet de kétlem h megjavulna attól.
  • JethroHUN
    #166254
    Már régen nincs fent a BF2 pedig egyik kedven multi gamem és a BF2142.
    Ha jól emlékszem van egy PB, vagy punkbuster mappa a főkönyvtárban, töröld ki. és tett rá újra a pb-t. A feladat kezelőben nézd meg h fut e az az exe mert sztem azért írja ki a hibát mert nem fut.
  • nandorb
    #166253
    meik kasperskyt hasznalod?
  • atenza
    #166252
    Pályabetöltés után egyből ezzel az üzenettel dob ki:

    "Service communication failure: PnkBstrA.exe"

    Másik gépen működik jól, természetesen eredeti, punkbustert frissítettem, win7, bf2 most lett telepítve...
    Kaspersky bezavarhat? Beállítottam benne h trusted legyen a punkbuster is meg a bf2 is de semmi... Kikapcsoltam és így is rossz. Ötlet?
  • bakvarnyu
    #166251
    mi a szerver neve amelyiken játszol?
  • JagFater
    #166250
    BF alatt nem tudom a gombokat bekonfigolni. A szoftverben műxik, de gém alatt szarik rám...