172092
  • schrank
    #167287
    ez most nem a liftajtós story
  • Zerénd
    #167286
    Flém. És engem kihagytok kOcsOgOk?

    Vezérkutya ajtaja volt berakva.
  • n003
    #167285
    jah janek ajta volt belinkelve gz8 munkahelye :)
  • JagFater
    #167284
    Az nem Janek volt?
    Janek anyjának még nekem is megvan a mobil száma. :-DD
    Már nem tudom ki adta meg.
  • DoctorStryker
    #167283
    Perzse hogy emléxünk de már kenny rákörözött spidire
    nem spidi volt akit az összes magyar szerverről banolták :)
  • Yan
    #167282
    az dc-ben volt?
    amikor vki berakott egy képet az ajtajáról? :)
  • Beers
    #167281
    Goodspeed-re nem is emlékeztek?
    Valami kutya is rémlik még... :)!
  • n003
    #167280
    átsiklottunk felette ;) most keni a fontos .. majd ha megunnyuk eldobjuk őt is mint jancsikát :D
  • HTS s3rg1nh00
    #167279
    nem ment el,legutoljára 2 vagy 3 hónapja írt ide...észre sem vettétek
  • Bala10
    #167278
    puszóka nyuszóka
  • GBC SzedoPeter
    #167277
    Ez nem személyes...semmi rosszat nem akartam mondani ezzel, de tényleg vicces néha, amit írnak az emberek ..... főleg az, ahogyan :)
  • n003
    #167276
    jajj télleg de azé barizom veled mert te figyuzol minden kis apróságocskára
    puszcsy-szupcsy
  • SigS
    #167275
    Régen volt egy Janek-ünk, az se volt semmi...
    Elment, erre jött ez a kotonszökevény
  • Bala10
    #167274
    eszt kihagytad:
    én egy ien vidéki...:D

  • n003
    #167273
    ne báncsá má a heje sírásom miátt tod én egy vidéki szántóvető paraszt vok :DD
    asszem ebben minden benne van :D
  • GBC SzedoPeter
    #167272
    me2!Most is csak azért szóltam hozzá, mert kaptam egy ilyen hozzászólást : "hamá stat.. őt ismeri valaki?
    Worst Enemy (Deaths by, via EA) [PNET.HUN]SzedoPeter (10)

    hogy száradna rá a bill-re mind a két keze :D :D :D "
    De nevetni mindig lehet ezen az oldalon :)
    Ha nem McKenny "okosságán", akkor mások írásának szerkezetén és helyességén!
    :D
  • gbc csabika
    #167271
    Nana:) Én azért néha olvasom amúgy is a totyikot, csak ritkán szólok hozzá. Amúgy sem a flém miatt jöttünk, nem látod?:)
  • schrank
    #167270
    hagyjad úgy is annak is csak a demójával fogja nyomni 2,5 évig
  • Bala10
    #167269
    hopp, elszóltam magam
  • joebacsi
    #167268
    pszt, szerinted miért hagytuk kikapni magunkat?
    Fudzsi baszik intézkedni a távolabbi rokonoknál, így kénytelenek voltunk nyerni hagyni az ukránokat az idei zökkenőmentes gázellátás érdekében.

    Persze úgy kellett intézni, hogy ne legyen feltűnő, ezért a hülye mekkeni pont kapóra jött fedősztorinak.
  • joebacsi
    #167267
    Egy közös ellenség mindig kell, összerántja a közösséget :)

    Nézd meg, lett egy kis flém, és hirtelen az ulow gébécések is megjelentek :P
  • havercsotány
    #167266
    Bc2-öt meg veszed? ne, ne,ne:)
  • McKenny
    #167265
    inf csapatomból egy francia srác helizik azoknak...nélkülem is belőnek titeket:)
  • nandorb
    #167264
    lol.
  • Bala10
    #167263
    viszont, vip gázvezeték megy majd a házukhoz, ha nyernek
  • Drang
    #167262


    Vigyázz mert ez kihívás a szájkarate mesternek! pfff...

    Kenny, elfogadtam, most már kiléphetsz az r13-ból! 2 heted van, hogy bekereülj a DVD-be és akkor játszhatsz újra ellenünk!
  • schrank
    #167261
    hülye vagy ? ukrán háttere van ...
  • Mester01
    #167260
    Hááát emberek 1éve játszotam utoljára BF2vel van aki ismer van i nem!
    De azért láttom megint találtatok magatoknak egy okosemberkét Kenny személyében! :D
    Miért nem csináljátok azt hogy Kenny megirja hol lakik lemegy hozzá mindenki (aki szereti) és adig veritek amig benem szarok,hugyozik az örömtöl hogy vannak neki a világon barátai akik még szeretik?! :D
  • nandorb
    #167259
    milehet az oka annak hogy 1x lattom kb. reinstal elott jo volt lathatoak voltak a server grafikja... azutan mar nem is volt jo... mit kell beallitani arra vagy mi akadalyozhatja?
  • nandorb
    #167258
    Te mond mien teljesitmenye lehet Kenny-nek ha ilyen a gameben,iskolara gondolok ilyenkor...
  • GamerKing
    #167257
    Kedves Mindenki!

    Tegnap olyasmi történt, amin nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek... (Mckenny 1 napra beállt a CB-n egy ukrán csapatba, csak hogy a coRDHA ellen játszhasson) Na jó, hazudtam, nem volt kérdés a közröhej...
    Viszont pár dolgon elgondolkoztam:
    1. Egy "közismerten hájg" játékos :) mi a nyavajának öl abba energiát, hogy egy viszonylag erős, de köztudottan fun klánnal hadakozzon?
    2. Ugyanez a játékos mi a nyavajának indít folyamatosan flémeket és kelti rossz hírét fenti klánnak kb. minden olyan fórumon ahol az emberek tudják hogy mi az a bf?
    3. Ugyancsak ez az ARC :) ígéretéhez híven rengetegszer egyedül 7 bot társaságában 2000 meg 3000 - 0-ra veri el ezt a csapatot (ha lehet hinni neki) és mégsem tud megelégedni, csak újra és újra nekifut, ha kell álnéven, ha kell akár egy napra beugrova egy külföldi klánba. Miért?
    4. Mi kell ahhoz, hogy végre felfogja azt, hogy senki nem kissebbiti a BF2 tudását, hogy a flémek 90%-ában nem a játéktudását támadják, hanem a közismerten alacsony emberi kvalitásait (félek hogy az Ő fejében a kettő között nincs különbség) és az emberséget nem lehet "felszállok+gépágyúzok+TV-zek+arcoskodok" kombóval bizonyítani?
    5. Vajon mikor jön el a hőn áhított megvilágosodás a fent említett "hájg suhanc" életében és eljön e egyáltalán?

    Nem akarok moralizálni, de nem egy rögeszmés, mániás ill. személyiségzavaros elmeorvosi esetet volt szerencsém személyesen is ismerni, és amit művelsz Kenny az már alég közel áll hozzájuk. Komolyan mondom hogy többet jársz a weboldalunkra mint a tagság 60%, ami magában röhej. Amúgy sem a klántagokat kell utálnod (ne vitázzunk azon hogy kiléptél, vagy nem vettünk fel a próbaidőd végén a klánba) hanem engem, mert az én szavazatom döntött és ezért nem vettünk fel végül. Először a felvételed mellett voksoltam de a végén mikor döntetlen lett a szavazás megváltoztattam a döntésemet. Akarod tudni miért? Mert ha téged felveszünk, akkor a kb. 20 tagunkból kilépett volna 4-5. Lehet hogy ez meglep, de egy klánba csapatjátékosok kellenek, olyanok akik összetertják, konstruktívan, közösen oldják meg a feladatokat, nem pedig arcoskodó, neveletlen, modortalan emberek akik csak szétzülleszteni tudják a közösséget. Örökérvényű szabály, ezt véssétek be jól: "jobb 2 n00b, mint egy McKenny" (bocs n00b :)) a másik akár reklámszöveg is lehetne "unod a klánod? vedd fel Kenny-t Ő szétzülleszti seperc alatt"

    Végezetül szeretném már lezárni ezt a faszkodást, sok játékossal kerültem kapcsolatba a bf kapcsán, van rengeteg arcoskodó meg bunkó meg sehonnai kis pöcs, de szerencsére a többség normális, együttműködö, konstruktív, higgadt.

    Nagyon-nagyon sajnálom Kenny, hogy a személyében a figyelemre méltó játéktudás vegyül a legrosszabb fajta furkó-bunkó személyiséggel. Ha ezt a frukó-bunkóságot sikerülne kezelned, egy klasszis játékos lehetnél, akire méltán lenne büszke az egész scene, de így csak egy arcoskodó kis pöcs maradsz... Felettébb sajnálatos... Vérzik a szívem érted ember!


  • schrank
    #167256
    pont annyit hogy kipréseli a tüdődből a levegőt
  • n003
    #167255
    és így hogy csippelve van mit gyorsul 100-ra?
  • schrank
    #167254
    35 -ér csippelt ps3 ? jja hogy megint fasz vagy és előbb pofázol mint gondolkozol ahááám ...
  • mCkennny02
    #167253
    De unlow vagy PSP-t vettél, hozzáadtál volna egy 20-ast és vettél volna PS3-at
  • OrionHungary
    #167252
    szerintem neked még videód is van a fogantatásáról a "bizar" mappában
  • schrank
    #167251
    és mi van a napi guminőadagoddal ?
  • mCkennny02
    #167250
    Meg bevettem a napi kreatin meg glutamin adagomat és edzettem is , úgyhogy sehol sem vagytok kis buzik
  • schrank
    #167249
    kűggyé róla képet ...
  • mCkennny02
    #167248
    FASSZOPÓ KIS CSIRÁK VAGYTOK MIND. BASSZÁTOK MEG A KURVA ANYÁTOKAT AZ ENYÉMMEL EGYÜTT!