172092
  • Fujiryu
    #167648
    CDkulcsra kapod.
  • nandorb
    #167647
    ok...
  • Gyusza91
    #167646
    Egy kérdés: Jól tudom, hogy BANT a CD kulcsra adják?
  • mNzJean
    #167645
    Pár hét míg megint lesz annyi pontom ,hogy tudjak meghívót küldeni, ha kell még akkor is írj rám egy privit.
  • Gyusza91
    #167644
    Ha neked az a kocka aki csak este 8 és 10 között játszik, akkor igen kocka vagyok. Büszkén vállalom.
  • Herold
    #167643
    Abban szerinted mi a poén, hogy warokon szocializálódott hiperkocka BF-esek arra verik, hogy hogyan alázzák a publik lámákat? Te meddig maradnál az utóbbiak helyében egy ilyen szerveren? Szerinted hány publikos maradna ott sokáig, és valóban az a cél, hogy kiürítsék a szervert?
  • eugabesz
    #167642
    De csak azért,mert nem voltak bent többen...
  • eugabesz
    #167641
    Besz@rás...a nénikédet jó???azt irányítgasd.Ne hogy Te mondd már meg,hol s mikor játszunk.Megnézted a azerverkeresőt??Nem.Akkor ne dumálj itt világba.Country-ban a második az IRAM szeró...akkor miről beszélünk??
    Jah,ha nem tudnád használni a keresőt,segítek,néha egy hájgnak is elkél a segítség.
  • Herold
    #167640
    Ez se igaz.
  • Herold
    #167639
    Akkor engem már rég bannoltak volna.
  • eugabesz
    #167638
    Leírhatnám privátban,hogy mi volt az oka,de sz@rok rá...egyébként sem írok már privátban ilyeneket,mert egyszer egy illető (nem,nem Te voltál Gyusza) megjelentette a közösben,amit írtam.Majd ha letelik a ban,megbeszélhető a dolog.Ha lesz még oka...
  • Promi #167637
    Nevetséges amilyen szabályokat ki találnak némely szervereken.
    1 hete például azért dobtak ki engem 1 szerverről, mert repülővel lőttem a helikoptert.
  • Fujiryu
    #167636
    Nemtelen előny.Ezt azért kifejthetnéd...Menjetek vissza modozni az való nektek, nem ez...Nem meglepő, hogy 12 embernél többet egy magyar szerver se tud összeszedni 10 percnél tovább, köszönhetően az adminoknak...
  • Gyusza91
    #167635
    Ha a magyar szerókat nézzük akkor csak az IRAM-ről.
  • eugabesz
    #167634
    Nem csak az IRAM szerveréról vannak bannolva...hagyjuk inkább.
  • eugabesz
    #167633
    "Szóval odanyomtam nekik az artyt az ellenség tankjára meg az UAVot és mentem a tankommal a sunnyogók után Marketre"

    Na többek közt ezért is nem hagyjuk,hogy harcoljon a kommancs...nemtelen előnyhöz jut.Ha mmindenki így gondolkozna,állandó commander váltások mennének csak.Van a játékban support,ammo-s stb. Használd azokat.
    Ha valamit megendedel,akkor még többre vágynak...ez már csak így van.

    Jah és mikor beírtad,hogy nincs commander,akkor is sárga betűkkel jelent meg....hagyjuk már Ilonkát aludni jó??
    Nálunk nem jár ban érte,mert előfordul,Te is "csak" figyelmeztetve lettél volna,ha nem történik az ominózus beírás.Nincs xommander...sárga szöveggel...ezért repültél csupán.
    De láttam később vissza jöttél és így van ez jól.Nem akartunk kitiltani a szerverről(sőt másokat sem ilyen pitiáner hibáért)
  • Gyusza91
    #167632
    Gondoltam szólok, hogy ha valaki kicsit jobban játszik mint bármelyik IRAM-os, azt rögtön BAN-nolják.
  • Gyusza91
    #167631
    Ez mind szép és jó. Jó a képzelőerőd.
    De én arra gondoltam amikor beírta Eugabesz, hogy
    !b [VeNY] Gyusza91 túl jók vagytok ide, szeretnénk végre játszani is.
    Ezután még 4 [VeNY]-es lett bannolva.
  • Herold
    #167630
    Az az igazság, hogy elég nehéz meghúzni a határt a harc és a védekezés között. Az, hogy te úgy definiálod a fighting commandert, ahogy, az egy dolog. Egyébként meg félreérthető volt, amit mondtál, hogy "nálunk senki nem commanderkedett".
  • nandorb
    #167629
    TK-zas es helit mindig magad visszed a seatswitch meg nincs az o szerverukon...
  • Gyusza91
    #167628
    Fuji, inkább kérdezd meg az Eugabesz-tól, hogy [VeNY] miért is van BAN-nolva az IRAM szerverről. Jót fogsz rajta nevetni.
    Figyázz, nehogy úgy járjatok mint mi.
  • eugabesz
    #167627
    Konkrétan HMMW-el lőtte őket...ha hagytuk volna.
  • Fujiryu
    #167626
    MOndtam én tegnap hogy visszahozhatod, ha majd ma este leszel tsen elmondom, hogy.
  • Fujiryu
    #167625
    Enek a szabálynak egy értelme van, mégpedig az, hogy a kommander ne üljön a heliben vagy a repülőben, ahol lehetetlen kommanderkedni ezért használják értelmes szervereken, de még ott se kickelnek ha az ellenféltől szól valaki, hogy a kommander megölte.Esetleg még 64 emberrel van értelme a dolognak, mert 32 embert irányítani munka és akkor tényleg van is ember aki odamegy ahol jelölöd a sunnyogókat.Én azt írtam nektek, hogy nem volt kommanderünk és azért álltam be, hogy supplyt dpobjak le magamnak, mert már a tankom fogyott ki a ammoból.Aztán naívan azt gondoltam, hogy jobb egy kommander aki tankozik mint ha egyáltalán nincs kommander.2 squad volt az oldalamon.Egy 2fős és 4 fős akik mivel kibaszottnagy teamworkerek voltak le se szarták, hogy irányítom őket és spotolom nekik a sunnyogókat, ők inkább elől húzták a zászlót ami végülis nem nagy probléma.Szóval odanyomtam nekik az artyt az ellenség tankjára meg az UAVot és mentem a tankommal a sunnyogók után Marketre ahol le is lőttem két iramost a tankommal.Aztán utána elnyomtam a scant és láttam, hogy megy egy jeep hátra.Jelöltem a squadoknak, de le se szarták, szóval szépen hátramentem és megjavítottam a szétrobbantott cuccaimat, mert a zsenigyerek nem zászlóthúzott, csak felrobbantotta a scant meg uav-t.Ekkor be is írtam a csapatnak, hogy kitartás lesz még UAV.Aztán ahogy lenyomtam az UAV-t a 2 squadnak elől elkezdtem spotolni és mit ad isten felfedeztem a specopsost egy jeepben a kerités mögött, ahogy ott áll és vár a csodára, hogy kempelhessen.Nézhettem volna még egy darabig tartva magam a szabályhoz, de aztán gondoltam, hogy adok neki 3 gránátot, hátha azzal jobban megy a kempelés, meg tank nélkül több esélye van lelőni.Az első gránátra semmi reakció, a másodikra se, a harmadikra felrobbant a kocsija, mert véletlenül kibiztosítva dobtam el őket.NA aztán jött a szöveg a kigránátozott admintól, hogy no fighting commander.Erre én beírtam, hogy nem VOLT commanderünk és én nem fighting commander vagyok, hanem Defensive commander, ami teljesen más...A fighting commander az, ha beül a commander a helibe és elől henteli a népet commanderként nem az, hogy azokat a sunnyogókat kilövi akiket a csapata többi része leszar és ezáltal megment a csapatát attól, hogy bukjon egy fontos zászlót...Szóval grat a szabályotokhoz csak akkor azt is le kéne írnotok, hogy megmozdulni se szabad, nem azt, hogy no fighting commander, mert azért az elég nevetséges, hogy az ember nem lőheti ki azt aki felrobbantja a cuccait, meg akik húzzák a zászlót mellette amikor a csapata mérföldekkel arrébb próbál egy másik zászlót behúzni.Ha 32 ember lenne akkor megérteném a kicket, de nyolc embert tankozva is lehet irányítani, pláne úgy, hogy az ellenfélnél is nyolc ember van.Az meg abszolút nevetséges, hogy akiknek baja volt azzal, hogy én fighting commander vagyok azok mind az ellenfél oldalán voltak és érdekes módon mind adminok voltak...

    A DOME-seknek meg külön grat

  • atomboy
    #167624
    Normalisabb szervereken engedelyezett a commanderes vedekezes, persze nem jarmuvekkel. Az arty sokara lovi csak ki, a legtobb squad nem csapatjatekos, nagy ivben szarik a commander parancsaira.
  • eugabesz
    #167623
    nem az...de melyik része nem érthető?? a NEM,vagy a Harcol??Vagy ez olyan ritka szabály??hogy csakis nálunk van?? nem értelek benneteket.A commandernek a csapat irányítása a feladata.Ha veszélyt észlel,neki lehetősége van elhárítani.Arty,odairányít egy csapatot stb.De ezt neked magyarázzam??
  • JagFater
    #167622
    wine nevü cuccal megy, csak a pb nem. Tehát online gyakorlatilag nem játszható. Egyébként pl. unreal jóval gyorsabb linuxon..
  • nandorb
    #167621
    probalta vki. mar bf2-est linuxon jatszani? jo elmeny lehet nem kell antivirus miegyebb ami lelasitja a gepet,nincs lagg,es mivel nem kell antivirus mivel alig van virus ra... igy sokkal gyorsabb kene hogy legyen a betoltese is...
  • nandorb
    #167620
    nCora meghivot kaphatok?
  • Bogdogege
    #167619
    Az miért lámaság hogy megvédi magát?
  • eugabesz
    #167618
    Én kick-eltem..és nem azért,mert harcolt egyszer(holott egy 14 éves is látja a szabályt) hanem,azért mert mikor beírta neki Sam és én is,arcátlanul azt írta,hogy náluk nincs commander...sárgával......no comment.
  • eugabesz
    #167617
    IGEN.A commander elbújik,irányítja a csapatát,nem rohangál a pályán,nem harcol,ha lelövik,ujraéled.Passz.
  • atomboy
    #167616
    "Hasznalt cheat elado!" Jopar evig voltam anticheat admin CS-ben, de ilyen szoveget sose lattam.
  • nandorb
    #167615
    bazdmeg mekkora faszopo idiotak vannak a koputershopokba 6db.t felhivtam abbbol 5 egyforma(1 a cime csak mashol vannak),1 masik...
    es olyan csaj veszi fel hogy mikor azt mondtam, hogy 640GB meg 32mb cache erre ja az vmi. flash pendrive? bammeg mondom neki az arat aszongya megbirom rendelni hat fasza....
  • jappy
    #167614
    nincs mit. mondtam én, hogy kontakthibás.
  • mNzJean
    #167613
    Nah , jelentem tegnap éjjel 1 ig szenvedtem vele , és sikerült elindítanom a multit.
    A megoladás az volt ,hogy single modba beengedett , ott create new account , és azzal már fel tudok menni. De valamiért a régi accountomat nem szereti. Valószínü megsérülhetett a profilom mert Úgy másoltam be , majd ma délután próbálkozok még , de legalább tegnap már toltam egy kicsit. Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget . Azért jó lenne a régi profilomat megmenteni.
  • havercsotány
    #167612
    1,2,ezek itt csíterek és szoktak Magyar szeróra járni csak az adminoknak úgy jelzem:)
  • zebrock
    #167611
    "én 7,5 -ért adom mert használt" ( 8-ról) van olyan barom aki ezért pénzt ad ? --- láttam kommenteztél is :)
  • nandorb
    #167610
    ott,autoadmin van... ami telivan buggokkal... mikor utoljara ott jatszottam ugy volt... most meg az iram-osok nem kedvelnek szal nemmentem hozzajuk...
  • nandorb
    #167609
    torrented van,linket pm-ben paszolok probald azt ki...