172092
  • Fujiryu
    #167809
    64es oilfildsen kiürült a szerver...Az a két zászló a szélén sok.
  • endrodiz
    #167808
    kipróbáltam: Black Hawk gépágyúja kb.7,5 mp alatt kicsinálja az APC-t. Nincs ideje túlhevülni sem...
  • Herold
    #167807
    Mi bajotok vele? Sztem kurva jó map.
  • Herold
    #167806
    #167730
    Utolsó bekezdés.

    Persze van néhány kivétel.
  • eugabesz
    #167805
    Ne viccelj...nem vagyok olyan kedvembe.Még a saját embereink is leléptek róla.
  • Herold
    #167804
    Road Rage-et be tudod rakni?
  • HTS s3rg1nh00
    #167803
    érdekes,én a múltkor lőttem bőszen egy apct vagy fél percig,és még csak nem is füstölt...
  • endrodiz
    #167802
    A BH-val szétszeded az APC-t is pár mp alatt. 1 kiskocsi nem lehet neki ellenfél, csak egy egész falka...
  • endrodiz
    #167801
    többé-kevésbé pontos, korrekt írás.

    valójában, ha az IRAM klánt a parlamenthez hasonlítanánk, én lennék az ellenzék. Én mindig kifogásolom a szerintem (és szerintetek) nem jó szabályokat. De mindig kissebségben maradok, így el kell fogadnom a többség döntését. De folytatom a tevékenységet és hátha egyszer sikeres leszek és eltöröl a vének tanácsa néhány rossz szabályt...

  • Livius
    #167800
    32-esen is van tank ugyan ott. De nem véletlen 32 emberhez van a 32-es pálya azér az látszik.
  • McKenny
    #167799
    ha ott jársz vedd le a bannomat is
  • HTS s3rg1nh00
    #167798
    a helié is felmelegszik ugyanannyi idő alatt
    amúgy én úgy emlékszem a 32-esen is van tank,de nagyon utálom a mapot szal lehet rosszak az infóim:D
  • eugabesz
    #167797
    Mashtur city.Nem igazán értem a helis dolgot

    Csak a 64-en van tank.Egyébként a heli képes szétszedni egy kocsit 10 mp alatt,amire egyik ott lévő kocsi sem képes,mert felmelegszik a géppityuja.
  • eugabesz
    #167796
    Okok.Beállítom ilyen méretűre a pályákat,de ha nem jönnek játszani,minden fórumon le és fennen hirdetem,hogy Te basztál ki a szerverünkkel.
  • SigS
    #167795
    24-28-30 fős szerver 64-es mappal. Mi a baj vele?
  • n003
    #167794
    azt azért vegyétek már észre hogy igazsága vagyon abban hogy 20 emberért nem érdemes 64es mapot indítani mert csak kergetőzés megy és való igaz hogy az esetleges újakat is elriasztja egy 30%os szerver
  • SigS
    #167793
  • Herold
    #167792
    Dalian Plant, a 64-es 2x akkora mint a 32? Miről beszélsz?
  • Fujiryu
    #167791
    Szívesen játszana több ember azon a szerveren, ha normális mapok mennének rajta és nem 5 percenként találkoznál ellenséggel amikor gyalog mész.Még az autoadminos faszságokat is elviselné az ember szó nélkül, ha lenne ember akivel helizzen, vagy akit kommanderként odaküldjön. Nem arról van szó hogy a szerver szar meg ilyesmi, hanem arról, hogy 64es mapokon több ember kell a több zászló miatt.Nem a mapokkal van a baj, hanem pl azzal, hogy karkandon 64es méretben az első zseni hátrajeepezik és behúz egy zászlót majd megy tovább.Van 10 zászló ahova mehet és az egész kör arról szól, hogy 2-3as csoportok kergetik egymást.32-es méreten ez már nehezebb lenne, mert ott 3 zászlóval kevesebb van és a területe a pályának is fele akkora.A többi mapon is így van.

    Mashtur city.Nem igazán értem a helis dolgot, mert az tény, hogy a BH erősebb lett az új patchben, de a 64es map az annyiban különbözik a 32-estől, hogy az embernek, hogy behúzza a helis pontot fel kell másznia a hegy tetejére és mire felér az onnan induló emberek behúznak 5 másikat.32-ben elég behúzni az alsót és meg is van a helispawn az iglával, szóval én nem igazán értem ezt a blackhawkos problémát.Jeep van elég a mapon, meg a másik oldalról is lehet c4es helizni ha nagyon durva a blackhawk.

    Oilfields.64esben plusz két pont ami szétnyújtja a mapot és majdnem kétszer akkora, plusz egy heli áráért.

    Kubra dam.Plusz egy pont ami nem tűnik soknak, de plusz egy támadási irány.Egy bombázóval kevesebb van oldalanként ami még szerencsés is, mert 4 plusz ember élesz a földön, így aki a földön szeret játszani az se fog unatkozni.Akinek meg repülő kell az úgyis megkapja ha akarja, mert a map tele van iglákkal és AAkkal.

    Clean Sweep. 64-esben plusz 3 zászló, majdnem kétszer akkora map, egy repülő plussz oldalanként.Nem éri meg.

    Dalianplant. 2 plusz zászló, kétszer akkora map, semmi jármű plusz.

    Dragon valley.64-es méretben iszonyatosan nagy map, még 64 embernek is csak akkor élvezetes ha az usa behúzta a felét a zászlóknak.2 repülő és egy heli plusz oldalanként.32 emberrel játszhatatlan.Viszont 32-es méretben az egyik legjobb map szerintem.

    Fushee pass.64es méretben 3szor akkora mint a másik rengeteg plusz zászlóval, két plusz repülővel, és hatalmas távolságokkal.32 emberrel élvezhetetlen ugyan úgy mint DV pusztán a kibaszott nagy távolságok miatt.32es méretben viszont a másik kedvenc helis mapom ahol izgalmas a földi harc is a sok dombnak köszönhetően.

    Ha lennének emberek, akkor több magyar játszana a szervereken, mert a legtöbb embernek az a baja, hogy nem megy fel egy szerverre 64es mapon ahol 20an rohangálnak.Én is szívesen felmennék a szerverre és max nem heliznék hanem mennék a földön ha nem az lenne, hogy behúzok három zászlót mire az első ellenféllel találkozom.Itt nem arról van szó, hogy a hájgoknak nem dívik publicon játszani...


  • eugabesz
    #167790
    Eztet meg ki énekli...nem tudja valaki??

  • nandorb
    #167789
    ez komoly? :)
  • Bala10
    #167788
  • havercsotány
    #167787
    nincs most mé ?én egy informatika zseni vagyok azé tudom:)
  • nandorb
    #167786


    ha ez nem muxik ak. basza meg mar a fene ezt
  • Bala10
    #167785
    banneren van egy gomb...
  • havercsotány
    #167784
  • nandorb
    #167783
    nem megy,vagy en nemvagom mi a kulonbseg...
    http://www.youtube.com/watch?v=1HuMX26UvCM

    erre a linkre mutass peldat...
  • nandorb
    #167782
  • HTS s3rg1nh00
    #167781
    pl.
    [ flash]http://www.youtube.com/v/G0LtUX_6IXY[/flash]
    csak vedd ki az első flash elől a szóközt.
  • nandorb
    #167780
    magyarazza mar meg vki. hogy mert a francba nemtudok 1normalis videot belokni ide?
  • nandorb
    #167779
  • nandorb
    #167778
    az idiota jatek stilusodat mindenhol felismerik,olyan mikor en irnak alreggel...
  • McKenny
    #167777
    van egy tucat cdkulcsom(ingyen kaptam) csak lusta vok átirni registribe mert akkor cbn és eslen is át kell irni mert csak akkor játszhatok wart.....
  • bigface
    #167776
    +1
  • jappy
    #167775
    gyökér hájgok:-)
    beszopták a csilivili hájgtopicot is meg a hájg szervert is. anyira szarok vagytok bazmeg. mér nem lássátok be.
  • eugabesz
    #167774
    Van.Te "csak" a 80%-át fizeted az "öreg csókák" meg a többit.
  • Herold
    #167773
    Jókat kérdezel egy csóró egyetemistától.
  • mNzJean
    #167772
    Én 3 napja játszom újra szóval nem mérvadó a véleményem , de eddig amikor fent voltam az IRAM-on jó kis teamwork-ös , poénkodós társaság volt fenn , nekem bejött. A 64 es mapok szerintem is nagyok , legalább is amíg a szerver megtelik addig kellene 32-es mapon bevárni az embereket aztán mehet a 64 es.
  • Running
    #167771
    Diák kedvezmény van e?
  • endrodiz
    #167770
    ...már többször mondtam neked, hogy...