33
  • qtab986
    #33
    4 éve használom. Időnként magától kikapcsol. Miért csinálja?
  • Pheel
    #32
    Szülőknek vettem egy ilyet a hétvégén. Az ő igényeiknek tökéletesen megfelel a készülék. Saját célra marad a 6230i :)
  • Rudolph
    #31
    szerintem tök frankó kis telefon. Dizájnról annyit, hogy sokkal jobb mint a "mondernebb formák", ahol egyre nagyobbak a kijelzők, de a gombok meg egyre kisebbek. Fényképezőgép meg jobb is hogy nincs benne, mert sok olyan telo van, amibe raknak, hogy legyen, közben a kép amit csinál, az egy nagy pixelpaca. 70 forintér szerintem megéri...
  • Ph03niXx
    #23
    Annyi, hogy ha a magyar fiatalok annyira nem is (már bocsánat) de a világ többi részén, főleg Ázsiában azért óriási kereslet van.

    Ezért kell hatvan különböző kinézetű viszont ugyanolyan tudású telefont piacra dobni.
    Amúgy meg semmi baj a Nokia telókkal... Nekem 3530-asom van (speckó Ázsiai) az elmúlt két évben még eddig semmi baj nem volt vele, Magyarországon is műkszik szóval teljesen jó, és még mindíg az élvonalba tartozik....
  • sztavrosz2
    #22
    Az én NOKIA 3510i-m az aksitól kezdve a telefonig, előlapig mind Magyarországon készült. COOL!!! :))
  • Pheel
    #21
    Akkor te nem veszel ilyet. Nem gond, marad elég vásárló.
  • sztavrosz2
    #19
    Szerintem szép ez a telefon, de tényleg semmivel nem tud többet 3100-nál. Mellesleg első látásra észrevehető, hogy nem bussinesmaneknek készült. De ettől még lehet jó. Elvégre a 3310-es is jó volt és én a 3510i-emmel is megvagyok elégedve. Lehet vele telefonálni ill. SMS-t írni, van rajta WAP és 5-6 napig kibírja egy töltéssel. Szerintem a legtöbb embernek csak ennyi kell.
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    hát de akkor ha már tényleg csak telefon .. mér nem adják ócsóbban is ?
  • Zoldalma
    #17
    Egyel tobb elegedett ember akinek tetszik a nokia.
  • deep
    #16
    És lőn bevétele vala a Nokia nevezetű vállalatnak:)
  • deep
    #14
    Én ezt nem értem.Miben különbözik ez mondjuk a 3100-tól, vagy a 6100-tól és még sorolhatnám.Csak azt akarom kérdezni, hogy minek ennyi, szinte teljesen azonos tudású telefon a piacra?
  • Pheel
    #12
    Ha van rajta sapka, az a baj, ha nincs az...

    Máskor mindig az a kifogás, hogy minek bele. Tessék már végre eldönteni és csak az egyik helyzetben beszólni!
  • Zoldalma
    #11
    Miota is pusztul a nokia? Mert valahogy a szamadataik nem ezt mutatjak.
  • Steroid
    #10
    Jól néz ki de h. mi benne a felsőkategória azt nem tudod. :)
  • Benedekco
    #6
    hmm... érdekes vélemény...
    nekem viszont teccik (semmi csicsa)
  • sniper
    #5
    Tipikus nokia hulladek. Ugyanaz a feltegla "dizajn" 10 eve. Felvehetnenek mar 1 formatervezot.
  • Cat #4
    inkább elegánsnak és visszafogottnak mondanám
  • Flashy
    #1
    na. igy elso latasra keprol nem annyira csunya, a gombok ott vannak ahol kell nekik lenni es vegre nincs benne fenykepezo. egesz jo!