29
  • Aramir
    #29
    Haver annya durván nyomja, a szoba egyik sarkában a tv, azon megy az olasz adón olaszul egy hasonló kaliberü film, a szoba másik sarkában a kisszoba ajtaja, ami ha nyitva van, rálátni a haver tvjére, azon meg az RTL egyik hasonlóan nívós filmje ment. Egyszerre nézte mindkét tv-t :)))
    Egyébként megkérdeztem, hogy tud-e olaszul? Azt mondta, hogy nem (???), de a lényegét érti :)
    Rákérdeztem erre a romantika csenelre is, hogy szokta-e nézni? Nos, a válasz rövid és velős volt. Nemszokta, mert azon nagyon szar szappanoperák mennek.
    Szal, ha egy ilyen brazil szappanopera rajongó is ezt mondja, akkor az már jelent valamit :)
  • Roll
    #28
    Mielött megkérdeznéd, hogy melyikek ezek:

    Kachorra, Édes Dundi Valentina, Betolakodó, stb.
    Ez mind ilyen Hozé Puniella műsor.

    A címeket az újságból néztem, mielött megvádolsz, hogy néző vagyok. :D
  • Roll
    #27
    "aki a szappanoperákat szereti, annak ez az egy van"

    Minden csatorna tele van ilyen nyomorult műsorral.
  • FREAK
    #26
    már megint ez a téma? nincs 50 másik adó? aki a szappanoperákat szereti, annak ez az egy van, miért kell belekötni?
  • Bandee1987
    #25
    Mit gondolsz, mért kell viselnem a távollátó szemüveget?
  • Seth
    #24
    Hát én 1 percig néztem és majdnem megvakultam vazzeg....
  • Taranov
    #23
    Aszittem ezt is Adam5 nyitotta.
  • Bandee1987
    #22
    Neked is Antennamikród van?Nekem is.:) Ott éjféltől megy hajnali 4-ig a private gold, és reggeltől éjfélig ez a guztustalan csatorna. Egyébként egyszer 5 percre belenéztem a Romanticában....SOHA TÖBBET!! Az egy dolog, hogy ritka szarok a soroatok, nade a magyar szinkronok.....Ilyen szar magyar szinkronok nincsenek a világon máshol...
  • Takezó
    #21
    ;)
  • ricsi1
    #20
    én szeretem NÉHA nézni,de akor is csak éjfél után
  • Takezó
    #19
    Ez is lehet... de nem vagyok az... őszinténszólva egy műsorát se láttam :)
  • Roll
    #18
    Te nagyon véded, lehet, hogy hű nézője vagy?
  • Sadun Tryst
    #17
    a csatornia olyan ráérős emberek nézik akiknek más se kell csak más családi gondjai... az ilyen emberekre szokták mondani, hogy a pletykás! :DDD
  • soldier
    #16
    film
  • soldier
    #15
    Deviszont éjszaka szexfilém megy rajta nem?
  • Takezó
    #14
    nah látom a kérdést se értetted....
  • Grenzjager
    #13
    egy rakás szar a fogyasztóknak!!
    Venezuelába deportáltatnám, Caracasba egy feka negyedbe azt aki behozatta ezt a sok szart Magyarországra.
  • Roll
    #12
    Utálom a focit is, nem tudok egy meccset se megnézni.
    Én alapból utálom a szappanoperákat, tehát a romantica kilőve a ganyi műsoraival.
  • Takezó
    #11
    :)
  • Match
    #10
    jólvanna tudom :)
  • Match
    #9
    azértmert a focisták rögtön jönnének lázadni, a bősz háziasszonyok meg csak portalanítani tudják a gépeket :)
  • Takezó
    #8
    3# = Takezó :)
  • Takezó
    #7
    OK, akkor nem szereted a focit se, meg a romantica tv-csatornát se. De akkor felteszek egy kérdést: Mi oylan nagyon rossz a Romantica műsoraiban? Nemaz a kérdés, hogy Neked miért nem tetszik, hiszen a foci se tetszik, azt mégse szídod. A kérdés tehát: mivel rosszabb a romantica?
  • Roll
    #6
    Szerintem az "agyatlanok" kifejezéssel még tök finom voltam, hogy lehet ilyet nézni?
    Ráadásul még igénytelen is, a múltkor a szobámba gépeztem anyukám a másikba nézte és már a szinkrontól majdnem kifutottam a világból, szerintem minden tapasztlat nélkül különben szinkronizálnék.
    Én nem szeretem a focit se.
  • Match
    #5
    #3 jól mondja...
    én azt hittem már megszűnt ez a csatornaa :)
    ha itt járunk számomra egyenértékű a sport 1-el...azon meg állandóan foci megy..
  • FtranX
    #4
    romantica=0
  • Takezó
    #3
    Én se nézem, de azé ez az "agyatlanok csatornája" dolog erős...
    Pl. a focinézés mivel építőbb?
  • Roll
    #2
    Nagyon rühellem ezt a csatornát, és ami dúrva, hogy a muterom néha nézi. Ilyenkor robbanni tudnék.
    Ok rakd át.
  • Dynamic
    #1
    Soha nem nézem.Amúgy megy át a TV fórumra.