45
sztem tök jó lessz
  • a.carkey
    #45
    Mert 1.: Nem néztem. Láttam a filmeket, onnan tudom.
    Mert 2.: Kb. tíz percig volt fent ...
  • Adam5
    #44
    -"2olyan filmet"
  • Adam5
    #43
    mert pont ott volt ez a kérdés hogy 2filmet soroljanak fel 2olyan filmet amiben játszott Ben Stiller és Owen Wilson együtt ( a Starsky és Hutchon kivul)
  • a.carkey
    #42
    Mert 2?
  • a.carkey
    #41
    Mert?
  • Adam5
    #40
    Starsky és Hutch játékot?
  • Adam5
    #39
    Te is játszottál Cinematrix játékot?
  • a.carkey
    #38
    Szerintem csak ilyen fajta ember. Ez van. Amúgy tényleg képes mindent elbaszni. Én sem szeretem. A Duplex is miatta volt irritáló. Pedig Drew jó volt benne. Szerintem még Adam Sandler is sokkal inkább Starskys, mint Ben. Ben is csak azért lett Starsky, mert Owen Wilsonnal már játszott korábban a Zoolanderben vagy az Apádra ütökben. A sok producer ezt zseniálisnak vélte. Ez van.
  • Bucser
    #37
    Én csak azt nem értem, hogyan kaphatta meg egy ilyen kabaré/vígjáték színész a Starsky szerepét.....
  • Ramore
    #36
    nem csodálom, azt hiszi magáról, hogy mega színész
  • fifi
    #35
    Azt olvastam, hogy a rendes életben, emberileg is egy , nagyképű pökhendi f@szkalap...
  • Ramore
    #34
    Stiller egy ócska szinész, minden filmjében csak a saját bénaságát adja, a Keresd a nőt volt a legjobb filmje, de az sem miatta, hanem a poénok miatt (Farelly Bro).
  • Taranov
    #33
    A derült égből polly-t láttam, abban is egy a balfasz játszott...hát nem volt egy felüdítő élmény. Úgy 50 perc után kihúztam a francba, ne szivassanak már ilyen szar filmekkel.
    Csak a csaj volt jó benne, de ezért nem éri meg végignézni egy filmet.
  • [Walaki]D`Lair
    #32
    Sztem kurvajó arc....:D

    Az összes kaszkadőr mutatványt ő csinálta a filmben...szal egy rakat Torino-t szarrátörtek...:DDDD
  • Taranov
    #31
    Látom nyitottál új topikot.
    Egyébként szerintem bárgyú, és ez látszik azon a köcsögön is.
    A Ben Stilleren is. Amatőr...szánalmas... :)
  • seAke
    #30
    ehhh
  • Loál János #29
    Székhelyi, Farádi stimmel.
  • Adam5
    #28
    A Moziban szinkronos?
  • fifi
    #27
    DC-n már láttam de elég kétes minőségű lehet.
  • Adam5
    #26
    Valamelyik warezről le lehet már szedni?
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Amúgy meg a faszom ebbe a manapság tomboló "meleg vonalba" menjenek a buzik a jó édes kurva anyjukba....
  • [Walaki]D`Lair
    #24
    bazeg 73-as Torino nem 75-ös...:D
  • Cat #23
    Újfajta kokain, idegbeteg Starsky

    Starsky és Hutch, a szótlan és a dörzsölt macsó a mozifilm szerint két látens homoszexuális balfék, akiktől az a csoda, hogy megérik a film végét.

    Általánosban - a nyolcvanas években - mindig eljátszottuk a sorozat bevezető részét: átpörögtünk a motorháztetőn, majd ujjainkkal pisztolyt formáztunk, és kiabáltuk: Starsky Paul Michael Glaser, magyar hangja Székhelyi József, turururú, Hutch David Soul, magyar hangja Farádi István (lehet, hogy fordítva?) tururururú.

    Ben Stiller botladozó Starsky-figurája most akkora csapás lehet a hozzám hasonló rajongóknak, mint amikor a sorozat Viasat 3-as újraszinkronizálása után először szólalt meg a szőke fiatal Hutch az ötvenes éveit taposó Forgách Gábor öblös hangján. A mozifilmben Stillernek a kinézetén kívül ugyanis csak a futása starskys.


    Autentikus futástechnika

    Pedig Stiller fiatalon maga is Starsky-rajongó volt: "nagyon coolon játszott" - mondta róla. "Minden kölyök olyan akart lenni, mint ő. A suliban annak idején, ha sötét göndör hajad volt, nem számított, hogy örmény, görög vagy zsidó vagy, te voltál Starsky."

    Hogy miért játszotta el mégis a pancseresített változatát? Az egyik hivatalos magyarázat szerint, azért mert a film a tévésorozat (1975-79) előtti időben, 1975-ben játszódik, amikor éppen összeáll a zsarupáros. Nemcsak a kezdeti bénázások sorát szemléltetik, de még messze nem is csiszolódtak össze: míg Starsky merev tekintetű pedáns mániákus, addig az Owen Wilson alakította Hutch korrupt, és olyan laza, hogy lecsúszik a székről. A film logikája szerint a barátságukkal hatnak majd egymásra annyira, hogy mindketten a szélsőségesből az átlagosközeli kategóriába kerülnek valamikor a film után.





    De valószínűbbnek tűnik, hogy a forgatókönyvírók egyszerűen Ben Stiller jól bevált görcsös-balek szerepkörére írták át Starskyt, így a film címe lehetett volna akár Keresd a bűnözőt!, Zsarura ütök, vagy Derült égből Hutch. Stiller ráadásul itt is táncol - ahogy ő fogalmaz - "Travolta-szerű lépésekkel".

    A filmben rámentek a melegvonalra is, amit a sorozatban Magyarországon egyedül Réz András filmesztéta vélt felfedezni. Egy információért cserébe Starsky félmeztelenül meglovagolja Hutchot. Hutch viszont miután ölben hazavitte a bekokózott Starskyt, mindkettőjük nevében bizonyít a Carmen Elektra és Amy Smart alakította pompon lányoknak.



    Ilyen volt az eredeti


    A meleg vonalat erősíti még a filmben a sorozat szimpatikus spiclije Huggy Bear, ezúttal a rapper Snoop Dogg alakításában, aki a darab legütősebb szereplője. A hetvenes éveket hitelesen ábrázolták, a kaliforniai Bay Cityben sehol egy parabolaantenna vagy nyomógombos telefon. Ráadául minden ruha tökéletes: csőnadrág, feszes műszálas felsők, Derrick-féle bőrdzsekik, sportcipők. Szerepet kap Starsky nélkülözhetetlen autója is: az 1975-ös fehér csíkos piros Ford Gran Torino, aminek kilenc dublőre volt forgatáson.

    Kétségtelen, hogy a színészek és a látványtervező nagyobb kaliberek, mint a film forgatókönyvírói, akik sikertelenül keresték a vígjáték és a paródia közötti határt, így a forgatókönyv űrjeit egyszerűen kitöltötték a komikus elemekkel. Az újfajta kokain piacra dobásáról szóló történet ugyanis egy epizódnyi, amit valahogy egészestéssé kellett tupírozniuk.





    Persze jókat lehet röhögni a Horrorra akadva-szerű blődli poénokon, a feka gengszterek tudományos párbeszédén, Hutch kismadáros gitározásán, Starsky fehérpajeszos hűtőügynökös alakításán, vagy a kokainos jelenetén. De mindez annyira eltávolítja a film a nézőit az eredetitől, hogy amikor a végefelé meglátja az igazi Starskyt és Hutchot, nem érti, hogy miért került oda az a két hatvanas figura. Még annyi közük sincs ehhez a filmhez, mint az eredeti Charlie angyalainak a Drew Barrymoore-féle remake-hez.
  • seAke
    #22
    Látam a filmet ajánlom mindenkinek!

    Torino+Snoop Dogg powah,bitches!
  • Ramore
    #21
    Egy csöppet hasonlít a Dákó a Ford Grand Torinora! :))
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Terveztem nagybátyámmal, hogy az ő dákójukat is megcsináljuk olyanra...:D
  • Cat #19
    fenét (vagyis lehet hogy abban is ez volt), de starskyban biztosan (hazárd megye vagy mit egyet se láttam)
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    1973-as Felfúrt hengerű rally csíkos Ford Torino....;)
  • Roll
    #17
    Én is várom már a gázos sérójú, jó zsarukat.
  • Loál János #16
    Az a Hazárd megye lordjai!
  • Cat #15
    én csak arra emlékszem hogy az ablakon szálltak be a kocsiba mindig, nagyon menő volt :)
  • Ramore
    #14
    A viasat újra szinkronizálva adta a mai "remek" szinkron gárdával, hát olyan is lett, SZ@R!
  • DePreSsZYo
    #13
    Én is láttam az előzetest.Jónak igérkezik ^^
  • Adam5
    #12
    megnézni a moziban
  • Adam5
    #11
    Ha minden igaz szombaton megyek
  • Bucser
    #10
    A Viasaton tavaly lenyomták az egész sorozatot.. volt egy-két para rész:))) Te amilyen rugóik azoknak voltak járás közben:))) Mintha egy csuklósbuszon álltak volna úgy jártak séta közben fel-le:)))(Természetesen trapézfarmer meg bőrdzseki vagy koszos farmerkabát:)
  • Loál János #9
    Felénk kisPolák is volt. :D
  • Adam5
    #8
    Előzetes
  • Ramore
    #7
    Bp-en rohangált akkoriban egy Dácia autó S&H Torino festéssel. LOL
  • Sephi
    #6
    En emlekszem rajuk de egy sorozatot sem tudnek feleleveniteni sajnos.