41
  • Prince of Máté
    #41
    GBA felbontása éppen hogy jobb csak.
    csak éppen a GBAnak kétszer akkora képernyője van ezért kétszer olyan jónak kéne lennije a felbontásnak hogy olyan éles legyen mint az N-gage-é.
    az N-gage processzora memóriája is erősebb a GBA-nál.
    Nekem volt GBA-m csak eladtam mert meguntam.

    6600master!

    Képzeld nekem is 6600-ám van!
    az igaz h jobb mert újabb az OP rendszere és van benne kamera, de a játékok 50% át tudja csak futtatni,és a kezelése kurvára nehéz, főleg a joystick miatt is mert azt nem lehet átlósan mozgatni, és az N-gagen pedig direkt ki lett alakítva az irányítás
  • Skyline
    #39
    HJa igen és ennek is adok fél évet és 40ezerért meglehet kapni....
  • Skyline
    #38
    Nemtom mitszaroztok az Ngage-el...
    Az ára a béka segge alá zuhant,annyit is ér...
    Egy játékgép átlagos telefontudással...
    Van rá kb 5-10 játék...Nagykomoly...
    Akkor inkább egy nagyobtudásu telefon ennél olcsóbban + egy gba...
  • Laza
    #37
    LOL, most nezem...
    nem BGA, hanem GBA :)
  • Laza
    #35
    sem az ara, sem pedig a jatekai nem vetekedhet nek egyenlore a GBA-eval...
    az LCDjerol mar nem is beszelve :))))

    NGage
    4096-color screen and backlight
    resolution: 176x220
    (ez a leggazabb tulajdonsaga az egesznek)

    BGA SP
    65,536-color screen and backlight
    resolution: 240x160
  • Laza
    #34
    LOL
  • Shadow_THH
    #33
    te idióta:
    -nem lesz olyan jó mint az n-gage 1, miben nem lesz jobb? Eddig pedig az N-gage 1-et is fikáztátok
    -nincs benne kamera: kamera az 1-ben sem volt
    -mp3 (mp3 lejátszó akarod mondani) : léteznek alkalmazások, amik sokkal jobbak mint az alap lejátszója, igy akármikor lehet ezzel is mp3akat hallgatni. Én most is ilyet használok, azt hiszem hogy mp3go a neve, pár kb-s java progi
    -nem tom mit fikázzátok! Én tuti lecserélem az 1-emet 2-re. Ha kicsit kitanulnátok hogy mikre képes, és értenétek valamit a programozáshoz nektek is teccene... Nekem jópárszor mentette már meg az életemet és a doga jegyeimet is :)

    mondjuk egy rpg játék tényleg kijöhetne már rá... van rá emulátorom, amivel az N-gagemen játszhatok, atari, zx-spectrum és gameboy/gameboy color játékokat, de azok eléggé bénák
  • Cat #32
    pedig jó sok hir volt róla itt is:
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=25832
  • peterke
    #30
    Köszönöm a kulturált hozzászólást. Tisztelem a véleményedet. Egészségedre.
    Sheltem: akinek nem inge ne vegye magára. (amúgy nem rád gondoltam :) )
  • sztavrosz2
    #29
    Az jó, mert még életemben nem hallottam róla? :-(
  • Sheltem
    #28
    Nintendo Gameboy Advance SP(ez a gba sp)
  • sztavrosz2
    #27
    Bocs, hogy én is közbeszólok de mi a f*sz az GBA, lehet hogy nagyon tudatlan vagyok, de én csak Nokia NGage-t ismerem? Eccer volt a kezemben, nekem nem tűnt rossznak, de pénzt nem adnék ki érte.
  • Sheltem
    #26
    Ehh most olvasom csak, hogy fikázónak mondotok. Jó akkor bocsánat. Akkor csak azt mondom, hogy aki kételkedik próbálja ki GBA SP-n mondjuk a Metroid: Fusion -t vagy RPG rajongók a Sword of Mana vmelyik részét és hasonlítsák össze egy bármelyik N-Gage játékkal... Más lesz az élmény teljesen... NE hasonlítsuk már össze a GBA t ezzel a .... ez lol ba**ki :)
  • Rincewind
    #25
    Nem kell összetéveszteni egy véleménykinyilvánítást a fikázással. Annak sincs sok értelme, ha mindenki csak ömleng róla, mert aztán Pistike elmegy megveszi és csak otthon derül majd ki, hogy mekkora szart vett. Ha valakinek más a véleménye, akkor ugyanúgy joga van leírni. Az olvasóknak meg joga van a dolgok másik oldalát is megismerni, nemcsak a nyálas a reklámszöveget!
  • Rincewind
    #24
    Különbséget kell tenni a játékra is alkalmas telefon és a direkt játékra tervezett cél-hardware között. Lehet, hogy letölthetsz csomó játékot rá, direkt erre készült, a gép lehetőségeit teljesen kihasználó game alig van rá pár darab. GBA-ra meg mostmár 1500 körül jár ezeknek a száma és ebben rengeteg nagyon komoly stuff is van. És persze azzal is lehet multizni, kábelen keresztül. Jó, ez leszűkíti a lehetőségeket, de cserébe viszont tök ingyen van!

    Én gamer vagyok, nemcsak azért játszom, mert van, hanem érdekel is a téma. Szeretem a nagy neveket, azokat a játékokat, amikbe beleadtak apait anyait (mostanában főleg japán fejlesztők munkái). Ilyenek pedig csak célhardware-en léteznek. De ott van a kialakítás is. Egy direkt játékra tervezett kézi konzolon minden gomb és irányító ott van, ahol annak lennie kell, az Ngage meg egy förmedvény ilyen téren. Próbáld a kezedbe fogni egy GBA után, ég és föld a különbség! Ezért fogok PSP-t venni és ezért van most GBA-m.

    Aztán ott van az ára! 3-4-szer annyiba kerül egy ilyen, mint egy GBA. LOL!

    MP3 lejátszó sem igazán érdekel, van külön mp3 player-em, ami negyed akkora, mint ez a telefon és el tudom vinni úgy futni, hogy nem ugrál a zsememben. Nem szeretem az ilyen hibrid megoldásokat, mert mindig túl sokat akarnak markolni és a végén egy híg, minden területen közepes teljesítményt nyújtó valami keletkezik, mint ez a Ngage. Akkor már inkább megveszem őket külön-külön, de csúcs kategóriában és sokszor még olcsóbban is kijövök! Bőven igazolják ezt a csúfos eladások, alig akad olyan balek, akinek kéne ez a gép. Ha meg nem veszik az emberek, akkor játékot se éri meg rá fejleszteni, ergo halott dolog ez az egész Ngage... :P
  • peterke
    #23
    mindamellett, amit darki felsorolt, hozzatennem, hogy radio es mp3-lejatszo is van benne (tudom, ez sem ujdonsag telefonokban, de nem ebben az arkategoriaban). most mar, hogy ilyen egyszeruen cserlheto a memoriakartyaja, mar van is ertelme a dolognak, es vegso soron akar pendrive-kent is hasznalhatod. ha tenyleg olcso lesz (ertsd: olyan 40-50 korul elofizuval - nalunk ennel olcsobbat nem tudok elkepzelni), akkor egy meglehetosen jo ar/ertek aranyu telefont kaphatsz az arert, meg akkor is, ha a jatekgepet nem nezed.
    en pl szinte biztosan nem jatszanek vele, vagy csak nagyon keveset, de a tobbi tulajdonsaga meg a dizajnja miatt annyi penzert lehet, veszek egyet partnerprogramban... dragabban azert nem.
    ha pedig vkinek nem tetszik, nem kell megvenni, vazz. ha csak telefonalni akarsz, adnak mar ingyen is telefonokat elofizetes melle. az meg hogy draga lenne? ha igaz a hir, kb ugyanannyiba fog kerulni, mint egy 6310i...
    es abba lehet hagyni a fikazast. csak ezert ne szoljatok hozza a topikhoz, plz.
  • HuAn82
    #18
    Ah egy elégedett vásárló! :-))
  • NGageBoy
    #17
    Egyébként sztem mi sem megyünk el egy Gameboy oldalra csak azért, hogy fikázzunk...
  • NGageBoy
    #16
    Csak adaléknak tenném ide, ha annyira sz*r lenne, nem lenne máris többszáz tagja az N-Gage Klubnak...
  • Sliders
    #15
    nemtom mit kell ennyire fikázni. Nokia 6600-áson minden játék megy. Amugy a nokiára elég sok java és symbian játék van, szóval én megvagyok, és szerintem nem olyan rosszak. De valaki csak mindig szidni tud mindent. Ez csak ránk magyarokra jellemző, hogy nekünk minden szar?
  • Sheltem
    #14
    Egyre értelmesebb ez a fórum...Amúgy télleg 1454 db, szal ez nem légbőlkapott, de tökmind1.
  • Sheltem
    #12
    GBA SPre 1454 db játék van egészen pontosan(mai napig 1-2 átfedéssel). A nokia 9210esedre mennyi van kincsem?
  • Krinyo
    #11
    a GBA meg elbújhat a noki 9210-esem mellett
  • Sheltem
    #9
    Hát ez a kaki elbújhat a GBA SP mellett... :) Mind dizájnilag, mind helyfoglalás mind gametámogatottság tekintetében...
  • Krinyo
    #8
    ég=és
  • Krinyo
    #7
    áá tudtam hogy ezt fogod mondani.
    az a lényeg hogy teló ég játékgép 1ben van
  • Rincewind
    #6
    Nem, nekem van telefonom, amin telefonálok és GBA-m (ill. lesz PSP-m), amin játszom.
  • Krinyo
    #5
    Ez telefon is...
    próbáltál már nintendoval mentőt hivni?
  • _Vegeta_
    #4
    Ugynezki elegseges mennyiseget adtak el az elso verziobol, most johet az upgrade...
    En bizti nem veszek ilyen szart. ;P
  • Rincewind
    #3
    Ez az egész Ngage szarság egy nagy vicc! Csak röhög rajta a Nintendo meg a Sony... :P
  • Flashy
    #2
    mér vesznek ilyet az emberek? csak mert telik rá? bár végülis nem annyira drága mint amennyit tippeltem volna.
  • Adam5
    #1
    beszarás