25
Szövegfelismerő, felolvasó progik magyar nyelvhez.
  • tttttom
    #25
    Nekem olyan programra lenne szükségem ami boldogul a txt-vel,pdf-vel és a word dokumentumokkal mp4 lejátszón. :)

    Magam olvasgatnám...Csak nincs kedvem vesződni a formátum buzerálással...

    Valaki tud ilyet mutatni? :)
  • Globagábor
    #24
    a multivoxot itt kell letölteni:
    írd be a google-ba!
    :::multivox 4 letöltése
  • laliking
    #23
    pont ezt akartam mondani. a speakboard magyar nyelven képes felolvasni úgy hogy a szöveget vágólapra másolod. én torrentről szedtem. 80 valahány mega
  • Szabó Péter
    #22
    Nemtom ismered-e Speakboard progit, hogy jó e azt döntsd el te!
  • Greegko
    #21
    Na valami jó programot tudtok ajánlani ??
  • laliking
    #20
    multivox-ot honnan lehet húzni?
  • Erron
    #19
    Sziasztok!

    Nekem olyan progira lenne szugsegem ami a pdf fajlokat olvassa fel magyarul. A multivox-ot probaltam, de az csak txt-vel boldogul.
    Ajanljatok valami jot. plz. Nem hiszem el hogy a mai vilagban nem letezik egy normalis felolvaso progi. A Sztaki szotarnal megoldottak az ertheto felolvasast.

  • Lacc
    #18
    Hát erre kíváncsi vagyok.
  • I.C.ram
    #17
    Kösz, majd megnézem.
  • Roll
    #16
    Abby Finereader 7

    Crack-et meg könnyen találsz.
  • Dzsini
    #15
    az átlag "könyv" pedig általában 64kbit-en van kódolva mp3ba (bőségesen elég beszédhez), és egy könyv olyan 50-100 mega - ezek vágottak, a vágatlanok lényegesen nagyobbak (a Harry Potterek pl 10-15 cd eredeti méretben)
  • magnum
    #14
    Multivox
  • Dzsini
    #13
    hangoskönyvek - háááát, Soulseeken van elég sok (bár a legtöbb angol, de lehet magyarokat is találni) - meg lehet venni boltban 3cd-ken pl Karinthyt, Lázár Ervint... tök jók :)
  • Dzsini
    #12
    felismerésre meg télleg a finereader, vagy a recognita - ez utóbbi magyar fejlesztés, de mindkettő jól "tud" magyarul (felismeri a magyar ékezeteket, stb)
  • I.C.ram
    #11
    Honnan szedhetném le, és ez trial, vagy full program?
  • hen-tes
    #10
    az
    nekem a egy két kötelezőm volt meg úgy :))
  • I.C.ram
    #9
    Hangoskönyveket honnan lehet leszedni, és mekkorák?
  • Roll
    #8
    Scannelt szöveg felismerésére az egyik legjobb progi: ABBY Finereader 7.0
  • Dzsini
    #7
    hosszabb távon nagyon élvezhetetlen a hangja... rendkívül monoton, és élettelen egyelőre. van vak ismerős, és nála hallgattam ahogy ő netezget... számomra eléggé fárasztó volt rövid távon is.
    inkább hallgatok hangoskönyveket, azokat színészek meg egyebek olvassák fel, az sokkal jobb :))
  • I.C.ram
    #6
    Nekem azért kéne, mert utálok monitorról olvasni. Ahhoz meg egy-két dolog túl nagy, hogy kinyomtassam.
  • Dzsini
    #5
    http://www.vilaghallo.hu/
    egyszer egy online változat vakoknak
    http://www.textassist.com/indexhu.html

    meg utána kell nézni a vakok intézeténél, lehet kapni néhány programot ami elég "jó" hangon olvas fel... bár a magyar nyelv nagyon nehéz ilyen szempontból.
  • hen-tes
    #4
    nekem se jönne rosszul :P
  • I.C.ram
    #3
    képből=szövegből.
  • I.C.ram
    #2
    Kéne valami olyan program, ami felolvas egy magyar szöveget, helyes kiejtéssel.

    Olyan progi is kéne, ami nagy hatásfokkal ismeri fel a karaktereket egy beszkennelt képből.
  • I.C.ram
    #1
    Érdekelne, hogy valaki ismer-e ilyeneket!