139
  • HU.man Josy
    #57
    aham :)
  • darazs24
    #56
    Na mi ez a nagy csend itt? Mindenki edzésen van?
  • Bandee1987
    #55
    thx
  • HU.man Josy
    #54
    lol, lában = lábad :)
    késő van :D
  • HU.man Josy
    #53
    Bandee: jóbulást, remélem rendbe jön a lában :)

    Darazs: alig várom :))
  • darazs24
    #52
    Akkor viszont Decemberben az utolsó őszi fordulóban (OB II) biztos hogy találkozunk mert akkor játszunk egymás ellen....
  • Bandee1987
    #51
    Én nem vagyok benne a neumann csapatában, bár 1-2 embert ismerek belőle...
    Csak osztálykereten belül játszok...illetve most még azt sem tok, mert még lábadozok a részleges szalagszakadásból, még másfél hét, és ujra megyek tesizni
  • zambrotta
    #50
    Helló mindenki!!!


    Most fedeztem fel a topicot::(((
    Én is floorball-ozok a fősulin, mi több tavaly az Országos Egyetemi - és Főiskolás Floorballbajnokságban harmadikok lettünk::)) Lehet gratulálni:)))
    Egyébként én nagyon szeretem , tuti izomláz másnap, hiába focizok 8 éve igazolt játékosként és biciklizek is!!!!!!
  • HU.man Josy
    #49
    hm, ha holnap jösz, akkor majd megismerjük egymást... vagy már ismerjük is egymást, lehet :) Diamonds SE csapatában játszok, 6-os mezben :)

    Nekem nincs úgy meghajlítva az ütőm, de csapattársamnak Denis álltal megvan és azzal megy egy két trükk :)

    :)
  • darazs24
    #48
    Egyre gondolunk.

    Én is sokat gyakorlom. De a magyarok közül csak Dennis jó Zorrós. Nekem már sikerült két bajnoki meccsen is megcsinálnom:))) persze gólig.

    A Hungária Kupa idén is el lett basz... Semmi média semmi reklám. De azért Vas. felmegyünk mi is:))))
  • HU.man Josy
    #47
    wow, jó kis oldal, de még még csak azt az egy videot néztem meg rajta... naon durva gól :) bal oldalt állt, erre jobbra dobja :) Ezt gyakorlom mostmár =)) Gondolom egy gólra gondolunk :)
    Majd megnézem a többi videot is, gyűjtüm :))

    Most szombaton van az SZPK2-vel (asszem :P ) meccsünk a Szent Lászlóban, elötte meg utána is Nemzetközi meccsek vannak :) Azt hiszem aztokat is megnézem, érdemes lesz. Holnap is lesz egy meccs(csak suli van :( ) a magyar felnőt válogatot játszik azzal az U19-es Lengyel válogatottal, akikkel már én is játszottam a VB-n... velük kezdtünk... 19:1 lett nekik, kicsit jól kenik, kiváncsi leszek a holnapi meccs eredményre :)

    Na byez :)
  • darazs24
    #46
    Westerlund-AIK meccs öüsszefoglalójában van:))) Rá fogsz jönni melyikre gondolok.
  • darazs24
    #45
    http://svt.se/svt/jsp/Crosslink.jsp?d=22465
  • darazs24
    #44
    Én kizárolag csak Jolly termékeket használhatok. Godolok itt edzőmezekre ütőkre stb...

    Jelenleg 2 db Jolly Freeline ütövel dolgozok (ami mellesleg tartja a speedshottingban a világrekordot-188.6 km/h). De ugye ahoz ember is kell.

    (Volt nekem is Hand of Doom 23) elötte meg canadien profiler.

    Jelenleg a Jolly White Storm ütömre várok...
    Mindjárt adok egy linket/címet. Sztem a világ legszebb gólja.
  • HU.man Josy
    #43
    Darazs: Az egyik ütőm egy Karhu - Hand of Doom
    A másik(újabbik) pedig egy Unihoc - Red AIR

    És Te? :)
  • BADE
    #42
    Egyik haver nyomja elég magas szinten.Szerintem ti is ismeritek,Sebők Lacinak hívják.
  • BADE
    #41
    Én még nem próbáltam,de ha rendbejön a lábam,akkor kipróbálom magam,hogy hogyan megy.
  • darazs24
    #40
    Jahhh....

    Csak ott mindenki mar mindenkit....
    Itt egy kicsit barátiasabb a hangulat. Szerencsére.

    Josy milyen ütővel dolgozol?
  • HU.man Josy
    #39
    hm, akkor lehet személyesen is ismerjük egymást :)
    A csapatból néhányan csapattársaim voltak az előző válogatotban, Saunak hívtuk, amúgy Balázs :) biztos ismered, csapattársad :P

    Amúgy index fórumon van floorball fórum... több is... bár ez nekem jobban tetszik :)

    Nah most megyek, csáó all :)
    Josy
  • darazs24
    #38
    Szép lassan éledezik itt is a sportág...... Szerencsére egyre több ember ismeri.

    Elméletileg 95 cm a szabvány ütöhossz. Gyakorlatilag 100.
  • Bandee1987
    #37
    Én az vagyok (mármint a bp-i najmannból, nem az egriből)
  • HU.man Josy
    #36
    Bandee: te Neumannos vagy? :)

    Én 183cm vagyok... mindegyik ütöm 100cm-es, de eltudnék viselni egy nagyobbat :))
  • OPM
    #35
    ja hogy vannak más-más méretű ütők? :))
    tesiórákon mindig csak ugyanakkorákat nyomtak a kezünkbe
    amúgy én is kb akkora vagyok mint te
  • darazs24
    #34
    Miért milyen magas vagy?

    Csak azért kérdezem mert én 195 vagyok és nem a leghosszabb ütövel játszok hanem csak 95 cm el.
  • OPM
    #33
    neem, tatai gimi
  • Bandee1987
    #32
    Üdv. Véletlenül nem Neumannos vagy? :)
  • OPM
    #31
    üdv, sulinkban is van floorball csapat + edzés
    tavaly asszem megnyertél a diákolimpiát (?) vagy vmi országos kupát

    tesiórákon mi is szoktunk játszani, nekem is nagyon tetszik
    persze csak akkor jó, ha mindenki helyezkedik, passzol
    annak nem sok értelme van hogy mindenki a labdára fut és elönzőzi
    edzésre még nem merészkedtem el, de sztem nem nekem való sport mert túl magas vok hozzá :) pár meccs után tönkremenne a gerincem
  • HU.man Josy
    #30
    Szia :)
    Bocsi, hogy csak most írok, későn vettem észre
    Névről ismerem a csapatod, lehet, hogy már találkoztunk is. Én a Diamonds SE tagja vagyok, lassan 4 éve. Budapesti csapat, egy éve vagyunk egyesület, elötte Bőrfestő néven lehettünk ismertek :)
  • darazs24
    #29
    Igen. Még csak 3 éve vagyok versenyszinten, de egyre jobban megy a dolog. Benne voltam egy Klub alapításában is. A Bajai Darazsak csapatkapitánya vagyok. Találkoztunk már esetleg?
  • HU.man Josy
    #28
    tujon: hogy ha egy komoly csapatba kerülsz, ahol vannak edzések is, akkor biztosan belejösz :)

    darazs: egyetértek veled :)) Nem lehet abba hagyni :) Esetleg verseny szerűen is játszod? Ha igen, melyik csapatban? :)

    Ember: Kösszee :))
  • HUmanEmber41st
    #27
    hajrá Josy !!4
  • darazs24
    #26
    Szerintem a jövő teremsportja.
    Én is középsuliban kezdtem el játszani de azóta nem tudom abba hagyni.
  • tujon
    #25
    Én is játszom egy helyi cég csapatában!
    De én csak amatőr szinten még:(
    majd belejövök remélem!!!
    Szerintem egy frankó sport!!!
  • HU.man Josy
    #24
    Egyet értek veled :))

    Én már 3 éve játszom a helyi klub csapatban + a válogatotban. Nagyon jó sport csak rá kell érezni, mint szinte minden más sportnál =)
  • pilboy
    #23
    jól mondod kis barátom :P
  • Bandee1987
    #22
    Nem eszeveszett sport ez...csak akkor ha az ezt a sportot játszó emberek eszeveszettek... Ha ezt normálisan, csapatban játssza az emberm, akkor igenis nagyon jó játék
  • Matthewpamer
    #21
    zsebhoki?
  • ricsi1
    #20
    hát..nálunk a suliban csak néha nyomjuk 8-10 idegbeteg pajtással..de én inkább hokizom
  • pilboy
    #19
    persze minden sporthoz kell egy kis ész, mint pl ehhez is.
    lehet, h a te osztályod nem értette a játék lényegét? :P
  • fm
    #18
    sztem idióta sport,legalábbis mikor én 1szer 2szer beszálltam középsuliban,annak eszeveszett rohangálás lett a vége(akkor is mikor nem játszottam).. amolyan itt a laszti,hol a laszti,mindenki a lasztin játék volt :)
    nem jött be,bár sokan a kosarat is így játszották nálunk..