139
  • Narxxis
    #139
    Pesten van egy csomó egyesület.

    http://floorball.lap.hu/
  • geo91
    #138
    nem...
    mi suliban játszunk néha.
  • John Cena
    #137
    srácok BP-n nem tudtok floorball edzés lehetőséget??
  • Narxis
    #136
    Hol laksz?
  • Fujiryu
    #135
    Valaki nem tud olyan helyet ahol kb 10en egy 1.5 -2 órára bérelhetnénk heti egyszer egy floorballpályát és ütőket meg labdákat?
  • vegicsek
    #134
    Suliba szoktunk ilyet játszani, nagyon szeretem/szeretjük
    :)
  • Kokler69
    #131
    szevasztok!

    ugye tudjatok hogy nemsoka diak bajnoksag?!
  • koRps
    #130
    sziasztok!
    nincs kedvetek inkább görhokizni (na jó ez csak vicc volt)
    kérdés: baján mikor és hol van meccs???
  • HU.man Josy
    #129
    kukucs, van itt vki? :)
  • HU.man Josy
    #128
    Szia!

    Sztem ha edzőmérközést szeretnél játszani... vagy csak a "nagy világgal" tartani a kapcsolatot, akkor erre a fórumra írjál: Floorball fórum
    Ez a "fő" fórum Magyaro.-on :)
  • Flufi
    #127
    Helló Srácok!!!
    Hallottatok már a Dunaújvárosi Rudas Floorball Team-ről? Ha hallotatok róla?! Mit gondoltok a szereplésükről? Jah és ha lenne kedve valamelyik csapatnak játszani egy-két mérkőzést akkor szivesen elmegyünk.(Sajnos itt nincs rendes pályánk) : (
  • Flufi
    #126
    Hello mindenki! Ugyebár nem rég fejeződött be a diákolimpia, és egy meglepetéscsapattal bővült a jóöreg floorballtársaság. Méghozzá a dunaújvárosiakkal. Mi a véleményetek a szerepléseikről? Ugyebár mint tudjuk 2.-ak lettek!
  • zambrotta
    #125
    Jövő héten szerdától péntekig rendezik Baján a Floorbuli nevezetű összejövetelt!
  • HU.man Josy
    #124
    Szia :)
    Én pont a hétvégén voltam Miskolcon, mert ott volt egy kupa :))
    És játszottunk is miskolci csapattal, úgyhogy biztosan van :)
    5 éve... wow... itt az ideje :)) Kell lennie floorball csapatnak Miskolcon... érdeklődj utána
  • Lemieux
    #123
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki megmondani, hogy Miskolcon vagy környékén nincs valami frankó alakulnivágyó floorball csapat? :D Vagy valami olyan csapat akik amatőrszinten űzik ezt a sportot? 5 éve nem tudok sehol játszani :(
    Köszi!
    SZiasztok!
  • HU.man Josy
    #122
    sziasztok :)

    Tényleg jó kis sport ;)
  • zambrotta
    #121
    HA jól tudom április 16-17 főiskolás-Egyetemi Floorball bajnokság, Veszprémben
    Én ott leszek!
  • oryon
    #120
    Én is csak most kezdtem el...csak 1 éve tudok róla...pedig sokan már középismkolában elkezdték...hát nekem csak most volt hozzá szerencsém először...nagyon jó!

    Egész hamar belejöttem...persze még csak tanulom, de nagyon szuper sport...imádom.
  • darazs24
    #119
    nem a figuraán mulik a gol hanem a gyrsaságán. ha gyorsan zorrozol meg a vedok is csak nézik,pláne a kapus.... Jokat tudok röhögni a kapusokon. Aranyossak amikor nem tudják hol a labda , csak keresik a szemeikkel de akkor már régen golöröm van.........

    gyorsaság!
  • HU.man Josy
    #118
    hát velem is volt már egyszer-kétszer, hogy abbahagyom... ahoz képest most azt várom mikor van vége a sulinak, hogy tudjak menni edzésre :))
    remélem minnél hamarabb kijutsz belőle ;)

    Azt a zorros cselt, amit még te mutattél itt a fórumon, azt már naon begyakoroltam :))
  • darazs24
    #117
    ok látogatom.:)

    gödör még mindig de ez egy idő után sajna van ha akarjuk ha nem.
  • HU.man Josy
    #116
    Szija pajti :)
    Köszee, ez volt a második meccsem, próbáltam jól vezetni... :)
    Boldog Valentin Napot mindenkinek, főleg neked és a bnődnek ;)



    Remélem rendeződnek a dolgaid a csapatban! Fórumot meg tessék látogatni :))

  • darazs24
    #115
    Mi ez a nagy hanyagság itt? Josy? Tartsd a frontot! Jól fütyültél a multkori meccsen. De ne vedd dícséretnek mert elbízod magad. Dolgaim még mindig ugyan olyan szarok mint voltak szenvedek a 2. sorban. Jók legyetek meg ilyenek....
  • HU.man Josy
    #114
  • HU.man Josy
    #113
    tudod te azt ...
  • HU.man butcher
    #112
    Me, mi rosszat csináltam, csak köszöntem CSÖCS
  • HU.man Josy
    #111
    letiltalak msn-en... te kis :)
  • HU.man butcher
    #110
    Csöcs all
  • HU.man Josy
    #109
    hm... kiabálj át a másik szobába és kérdezd meg a Timit, hogy hogy van :))

    Jocó pedig épp a kezét jegeli... holnap meg suli után megy dokihoz vele ... este meg lejöttök sétálni? Akár kutyátsétáltatni? :)

    Jó éjt csajok... meg az idetévedt vendégek =)
  • krisztóni
    #108
    Szia Timi!Szia Jocó!
    Hogy vagytok?
  • HU.man Josy
    #107
    Sziaaaaa :)
  • Elinor
    #106
    Hello.....
  • HU.man Josy
    #105
    A jó éjt nem sikerült vmi szépre :))
    azt kellene kiolvasni belőle, hogy jó éjt nektek is :))
  • HU.man Josy
    #104
    talán holnap lesz egy jó progim és csinálok nektek is :))
    fórumon olvastam én is vmi pakisztánnal kapcsolatos dolgott, de nem tudom... meg azt sem, hogy holnap mikor lesz, talán apu tudja, de ő már alszik :))

    Jó éjt nektek is :)
  • Elinor
    #103
    Köszi,ezt nem is néztem.
    Hogy csináltad a nevedet+a képet??
    Nem'tod véletlenül,h. mikor lesz holnap az arcadom-torpedo meccs? Már,ha lesz egyáltalán...mert Cs.azt mondta,h mennek Pakisztánba vmikor mostanában .Na jó most már megyek.
    [szin=blue]JÓ ÉCCAKÁT MINDENKINEK! [/blue]
  • HU.man Josy
    #102
    Van egy ötletem, hol tudnánk még dumcsizni, ami sem az adminokat sem a tesótokat nem zavarná :)) (legalább is ha a fórumot engedi, ezt is fogja =) )
    Majd elmondom! :)
  • HU.man Josy
    #101
    ciao :)

    egy jó kis téma? hm, floorballal kapcsolatos kellene, különben az adminok morcik lesznek :)
    Amúgy grat :) Tiéd volt a #100 hozzászólás a fórumon :)
    még jövök... talán egy jó témával :)

  • Elinor
    #100
    hello-bello!
    unatkozom..
    Dobjon fel valaki egy jó kis témát!Amiről lehet jókat beszélni,mert ez így nagyon uncsi.
  • krisztóni
    #99
    én is írtam választ.Jó a sárga,nekem nem ment!!:)
  • HU.man Josy
    #98
    Szia
    nincs mit :))