5974
  • aricsi
    #5934
    LC-B400ATX ez lehet a neve.
  • Zsolt1964
    #5933
    Hy!! Sapphire X1950 pro 512MB-t használok, a táppal nem vacakoltam 500-as Chieftech van most. szerintem jobb a tápot túlméretezni abból még baj sosem volt, a kari eleve 2 tápcsatolós, gondolom nem véletlen. DE a leirtak a saját véleményem, 1 éve használom a vga-t gond semmi!!!
  • shrike7973
    #5932
    Milyen táp?
  • aricsi
    #5931
    400w-os táp elég neki vajon? (agp-s MSI RX1950PRO-T2D256E) És hogy tudom meg ha nem elég,fagynak a játékok? Remélem vki szakértő benéz ebbe a topikba.
  • aricsi
    #5930
    hehe,sikerült szereznem,ph-niggen gyorsan:)
  • aricsi
    #5929
    vennék használt agp-s x1950pro-t 20-25k-ért
  • Zsolt1964
    #5928
    Hali! CCC-ben órajel-zárást feloldod akkor elvileg több állitási lehetőséged van
  • [HUN]FaTaL
    #5927
    Hát nem, ha látok egy kártyát 13ért meg egy ugyanolyan 15ért egyértelmű melyiket veszem meg nem?:)
  • aricsi
    #5926
    há most 2ezer ft nem mind1?:)
  • Inquisitor
    #5925
    Valami UMA Frame Buffe vagy hasonló hülyeség a neve?
  • Inquisitor
    #5924
    CCC-ben van rá beállítási lehetőség, csak az hiszem nem HyperMemory-nak hívja (mert úgy lenne logikus szerintem), csak most nem tudok pontosabban segíteni, mert a gépemen nem megy a CCC. (Mint megtudtam a DriverCleaner rendszeres használata okozta. Javítani még nem sikerült.)
  • [HUN]FaTaL
    #5923
    11-13k-ért mennek PH-n tehát a 15 szerintem sok.
  • davidka003
    #5922
    Szerintem inkább a 13k a reális.
  • aricsi
    #5921
    Szerintetek a sapphire x800GTO-mért 15ezret kérni az okés?
  • BladE666
    #5920
    hogyan tudom beállítani a hypermemoria méretét?
  • [HUN]FaTaL
    #5919
    Az is működött de működik az 1650nel is, igaz bűnlassú lett (nekem a 7.11 a leggyorsabb)
  • [HUN]FaTaL
    #5918
    De igen és már beraktam tökéletesen megy azóta a kártya (3 órája) kopp-kopp kopp:))
  • ollie
    #5917
    Egyébként akármit is csinál, érdemes kipróbálni.
  • ollie
    #5916
    Ez nem szívja a levegőt?
  • [HUN]FaTaL
    #5915
    Melegszik a VGA-m (AGP His Radeon x1650pro) és jelenleg nincs pénzem kicserélni rajta a gyári hűtést. Találtam egy ventillátort ami a PCI slot helyére csavarozható, arra gondoltam hogy berakom az agp slot alá hogy hűtse (Matrox G400amat hűtötte régen mert ahhoz nem volt hűtés). Az lenne a kérdésem hogy ez nem fog bekavarni a gyári hűtésnek? Mert ugye egymással szembe nézne a két ventillátor. Ne nézzetek nagyon lámának légyszi de egyáltalán nem értek ezekhez a dolgoknak. Előre is köszi a választ.
  • [HUN]FaTaL
    #5914
    Köszi.
  • JaSoN HuNTeR #5913
    megy az egész jól azzal a karival.
  • [HUN]FaTaL
    #5912
    Sziasztok! Most készülök egy Radeon x1650pro DDR2 karit venni, jelenleg egy x1300as kártyám van. TDUzik valaki x1650-nel? Hogy megy?
  • aprokavics
    #5911
    Bocsi, nem ide akartam...:S
  • aprokavics
    #5910
    Sziasztok!
    Tanácsot szeretnék kérni. Van egy P4 3.0GHz-es gépem, amibe most tervezek egy AGP-s Sapphire Radeon HD2600XT 512MB kártyát. Az alaplapom típus Abit IS7-E2, és 1GB memóriám van. Szerintetek működhet rendesen a kártya, ill. egyáltalán bele tudom rakni ebbe az alaplapba?
    A válaszokat előre is köszönöm!
  • Zsolt1964
    #5909
    Hy!! próbáld ki a 8.1-et, gyorsan visszatettem a 7.12-t.kedves ATI-AMD újabb szép alkotása!!
  • aricsi
    #5908
    Nálam is jók x800gto-val.
  • [HUN]FaTaL
    #5907
    Nemrég cseréltem 6600ra az AGP-s x1300amat furcsa hogy gondok vannak az AGP karikkal mert nekem 7.12ig hibátlanul működött mindegyik.
  • hykao #5906
    ...vagy csak különböző játékokkal néztük. :)
  • Zsolt1964
    #5905
    Hali!! X1950 pro Sapphire 512mb Agp-m van nekem is az ATI honlapról szedtem le a 7.12-t, tökéletesen fut minden. Mondjuk én natúr ráfrissitettem, elég soká csinálta meg, mindegyik után újra lett inditva. A sorrend: DD, CCC, WDM, X-code.
  • hykao #5904
    Hát, akkor már inkább az új OMEGA driver 7.12-es Catalyst alapokon, de szvsz az én X1950PRO-mhoz tökéletes a 7.7-es is. Lehet, hogy AGP-s X1950-hez nem is változtattak semmit azóta az újabb driverekben...
  • JaSoN HuNTeR #5903
    Elvileg ez lenne a megoldás!AGP-s ati driver
  • attis33
    #5902
    nekemis ez volt a problémám a windows ujratelepitésével megoldódott és működik rendesen a 7.12-el
  • hykao #5901
    Nos az internetet böngészve úgy tűnik a 7.7-es Catalyst az utolsó, mely hibátlanul működik AGP-s kártyákkal. :O

    Itt egy link hozzá, ha valakinek hasonló problémája lenne: KATT

    Állítólag az Omega driverek is (legújabbak is) támogatják az AGP-s kártyákat.
  • hykao #5900
    Ez komoly? :OOO A fenébe... Akkor kicsit jobban utánaolvasok, melyik a legutolsó, amelyik még támogatja.
    Azért elég vicces, hogy mondjuk veszek egy vadiúj 3850 AGP-s karit, és a legújabb Catalystok nem jók hozzá, a régiek meg még nem támogatják...

    Köszi!
  • NeoMaN
    #5899
    Újabb Catalystok nem támogatják az AGP-s karikat....
  • hykao #5898
    Üdv. Nekem már egy ideje X1950PRO 512MB DDR3-as AGP-s Sapphire kártyám van. Eddig nem volt vele gondom (attól eltekintve, hogy egy dekányit sem húzható :D). Mivel elég régi volt már a drivere, gondoltam felrakom a legújabb Catalyst-ot. (előző driver teljes uninstall, gép újraindít és úgy felinstallál) Na innentől kezdve viszont egy Direct3D-s alkalmazás sem indult el... Dxdiag, a tesztek nem futnak le valamilyen hiba miatt... Hát ilyen nincs mondom, mi a túró lehet?! Driver uninstall, és felraktam a legújabb Omegát. Most már lefutnak a Dxdiagban a tesztek, és némelyik játék megy is, ám némelyik még mindig nem. Pl: "WARNING! Can't initialize video mod" és ehhez hasonló hibaüzenetek.

    Hát mi a túró lehet? :O DirectX 9.0c fent, .NET 3.0 fent, játékokat is megpróbáltam újra rakni, de semmi változás. Mi lehet a probléma?
  • Mokus1
    #5897
    Lefog már már már 27ért találni használtan garival sőt 25ért is bár az még rtika.februárban már 25ért szerintem még keresni se kell mafdj.
  • aricsi
    #5896
    hmmm...mondjuk 20-25ezerre,nemtom. Csak mert hogy most itt vannak a 3850-70esek meg még jön egy másik adag azért gondoltam talán lejjebb megy.
  • Zsolt1964
    #5895
    JÓ kérdés, mennyire gondolsz a lejjebbel?