12
...
  • ioinme
    #12
    Sziasztok. Lehet nem teljesen idevág, de nem tudom hol tehetném fel a kérdést. Aminap feltettem az Adobe Acrobat 8-at, és mellé az office Xp-t. Szoktam wordben írt anyagokat pdf-be konvertálni, és eddig xp-n ez gond nélkül lezajlott. Windows 7-esen annyi problémám lenne, hogy bár konvertálgat szépen, de van egy anomália amit nem bírok kiküszöbölni, és nagyon "csesznye". Ez pedig úgy fest, hogy ha én A4-es oldalnál kisebbre beállított oldalt konvertálok át, azt a program szépen ugyanúgy A4-es oldalon csinálja meg, de csak a közepére van írva egy 4-5 centiméteres sávban (szövegről van szó). Ez így nagyon "helypazaró", valami beállítás problémám lehet? Ha valaki tudna segíteni megköszönném.
  • artschiatwork
    #11
    próbáld meg ezt: nyisd meg a pdf-et PhotoShop-ban, 300 dpi nagyságban. Így hátha jobb lesz a kép. Az elején rákérdez majd a méretre, ott a felbontást átjavítod 300-ra és kész.
  • pici
    #10
    Igen erre én is gondoltam, de a kép össze van húzva és így rossz a minősége. Az eredeti képet nem lehet valahogy belőle kihámozni?
  • PESK
    #9
    Print Screen
  • pici
    #8
    Sziasztok.
    Adobe reader 7.0
    Hogy a szöszbe lehet belőle a képeket kiszedni?
    A szöveget nem gond, de a kép az nem akar sikeredni...
    Köszi!!!
  • fluga
    #7
    neeee ugass vázzé szétszedleeeek a pályááán
  • repro
    #6
    Fluga te mit bénázol? :P
    Adobe Acrobat. odaadjam?? :)
  • Galy
    #5
    adobe acrobat
  • Cat #4
    pdf irásra meg az alul lévő három programot nézném meg:

    http://www.sg.hu/letoltesportal.php?keres=pdf&status=keres
  • Cat #3
    kiszedni tökegyszerü
    ott van egy nagy T betüs gomb, és utána copyzhatod kedvedre
  • traXion
    #2
    VIS az árlistát nem PDFben írja? Mert akkor ő tudna segíteni...
  • fluga
    #1
    Sziasztok!

    Milyen programmal lehet .pdf-t írni, illetve egy pdf-ből részeket kiszedni? A writerre rákerestem, de nem igazán találtam használhatót. Ha más nincs marad a recognita, de hátha...