425
tapasztalatok, vélemények...
  • PResident Evil
    #161
    nekem bejön :D
  • Guest
    #162
    Airbus suxx. :)
  • Jano
    #163
    Erbü :D
  • FREAK
    #164
    pedig készülj fel, mert 2 éve többet adnak el mint a B. :)
  • Prank
    #165
    mer' az is teszkógazdaságos:)
  • Nyiri
    #166
    Hja, de nem kell olyan tarsasaggal repni ahol ezek a szarok vannak. A Malev szerencsere csak Boeing-t hasznal :)

    (ok van meg CRJ es Fokker de azok kicsik es nem is rosszak.)
  • The Garrett
    #167
    1 kis off: londom- sky europe 17900.- + illeték juliusban.
  • The Garrett
    #168
    a malev -fapaddal pedig 23+illeték. u.e az időpontban (oda vissza jegyek tehát x2.)
  • The Garrett
    #169
    Wizz air meg 10k oda 12k vissza

    CSak azért írogatom er most akarjük küldeni tesomat londonba. prezinek is joljohet az info.
  • Dzsini
    #170
    jelenleg a wizz a legolcsóbb - csak lutonból be kell találni a városközpontba, azt irányonként kb 6-10 fonttal kell számolni. (heathrow olcsóbb, skyeurope meg stansted-re visz, onnan is kb ugyanennyi)
  • PResident Evil
    #171
    thx thx... én már vágom, én is a wizzt néztem meg a skyeurope-t és 30k ból megvan oda-vissza... gecccsak azabaj hogy bankkártyával lehet rendelni...
  • The Garrett
    #172
    izé mi telefonról foglaltunk jegyet. sz.tem ha szüleidnek megmondod hogy ide és ide utalják át te meg max megadod nekik...
  • PResident Evil
    #173
    sztem megoldjuk, faternak van kártya, de megadni nemfogom :)

    és indulás előtt 2 héttel kell foglalni ?
  • Dzsini
    #174
    minél hamarabb foglalsz, annál olcsóbb.
  • PResident Evil
    #175
    hmmm télleg :)
  • SASboy
    #176
    Nemtudja valaki, hogy Bulgáriába mennek-e fapados járatok??Fontos lenne...
  • PResident Evil
    #177
    biztosan
  • shaba23 #178
    márciusban voltunk Milanoban és megúsztuk röpcsivel+*** szálodával együtt 2en 4nap 3éjszakát 60kból (+az apró)
    repcsi jó volt, de repülhetett volna vagy 10k méterrel alacsonyabban és akkor nem lett volna tériszonyom:) kávé jó volt:) sztyuárdeszek meg szépek:) skyeurope
  • shaba23 #179
    jah és mindent a neten intéztünk (jegy, szállás, biztosítás)
  • PResident Evil
    #180
  • SASboy
    #181
    prezi csak azért , mert én nem találtam, de lehet láma vok. Aki talált fapados jératot Bulgáriába pls írja meg.
  • PResident Evil
    #182
    huuh... linkeket nézz meg...

    skyeurope, wizzair... ezekre keress rá googleben !
  • ChevyG #183
    prézli törölgeti a hozzászolásokat
  • Bandee1987
    #184
    azok jók, amiket a tescoban lehet kapni wizzair jegyeket. 19900.- és oda-vissza út benne van, valamint az adók és a reptéri illeték is! Európa 9 városába lehet igy jegyet váltani.
  • PResident Evil
    #185
    tescoban ? :O
  • Tetsuo
    #186
    Jah, most ez a legújabb. A WizzAir csinálja. 20ropiért Bécs, Róma, Párizs, London.. Az más kérdés h a Heathrow-ról mennyiért visz be a taxi a városba (kb 10 rongy).
  • Highw@yPos.
    #187
    Sziasztok!

    Teljesen naív és laikus vagyko ebben a témában,ezért kéne nekem 1 kis segítség.
    Most hirdet a wizzair a freemailen repjegyeket valami hihetetlen olcsó áron:
    Lonod Párizs stb 990HUF-ért. És persze ott van felett a * jel,h illeték,adó,stb nélkül. Na most ezek a plusszok kb. mennyibe kerülnek?vagyis cakkpakk London oda-vissza menni? 20ezer?

    Segítségeteket előre is köszönöm
  • Galy
    #188
    illeték+adók cca. 10E HUF, de figyelni kell, nehogy csak az odajegy legyen 990Ft. Általában így hirdetnek.
    De még így is megéri néha :)

  • PResident Evil
    #189
    zssír ! nyáron utazunk :D

    ha nem láttok akkor ottragadtam vendégmunkásnak ! ^^
  • Tetsuo
    #190
    Azt azért tartsd szem előtt, h London a világ legdrágább városa..
  • PResident Evil
    #191
    legyen
  • Seth
    #192
    haver most lógott meg londonba, ~30k
  • misiman
    #193
    hali

    most néztem egy fapadost, és a 370,- Ft osnak hírdetett Bp-London, oda vissza 20E-be jött ki! Nincsen 10E körül valami oda-vissza rep.jegy Londonba? szombat oda, vas. vissza kéne...

    Misiman

    [email protected]
  • PResident Evil
    #194
    melyik cég ?
  • Punkerwork
    #195
    illetékkel szerintem nincs.
  • forestjr79
    #196
    Mi Rómába megyünk a nyáron a menyasszonyommal, fejenként 30ezerért. Összehasonlításképpen: tavaly Velencében voltunk busszal 22 ezer per koponya. Velencétől pedig még qrva messze van Róma. Szóval manapság már ott tartunk, hogy repcsivel érdemes menni.
  • Bandee1987
    #197
    én Milánóba mennék el, Londonra szarok rá :)
  • forestjr79
    #198
    bocsi, kettőnknek 30ezer
  • Darkboy
    #199
    vizer.
  • Fapados
    #200
    Sziasztok. Jó dolog ez a fapados járatok, télleg olcsóbban el lehet vele repülni, csak oda kell figyelni mikor rendeli meg az ember a jegyet!
    Budapestről a következő városokba indulnak fapados járatok, ha érdekel nézd meg!

    Fapados járatok , olcsó repülőjegyek