425
tapasztalatok, vélemények...
  • Prank
    #81
    nem mindig egyszerre érkeznek le, de ezt lehet érezni is belülről szvsz
  • Tikal #82
    én inkább nem mondok semmit, de neki biztos nem tapsoltak

  • K.András
    #83
    Huhh de gáz,burolt vajon a végén?
  • Prank
    #84
    lol, na erre gondoltam...
  • Tikal #85
    csak nem :)
    gondolom megtolta vmi jo kis balos szél :)
  • K.András
    #86
    vagy inkább egy jobbos örvény a ludas :DDD
  • Prank
    #87
    vagy részeg volt a pilóta:)
  • Tikal #88
    neki se tapsolhattak

  • Punker
    #89
    vagy poénos kedvében volt és gondolta megtréfálja az idióta utasokat :)
  • K.András
    #90
    Akkor is a magyar pilota viszi a primet,ö kerék nélkül akart leszállni :) nem 1-re nem 2-re!
  • I.C.ram
    #91
    Ezeket simán lehet korrigálna, de ha nem akkor max újrafelszáll, és megpróbálja újból.
  • Cat #92
    Az osztrák munkaügyi kamara (AK) év eleji összehasonlító felmérése szerint a diszkont légitársaságok árai gyakran, de nem mindig olcsóbbak a hagyományos vállalatok kedvezményes ajánlatainál.

    Az AK fogyasztóvédelmi szervei január közepén az Ausztriából egy európai városba tartó fapadosok árait vetette össze az Ausztriai Légitársaság (AUA) tarifáival. Így többek között az Air Berlin, a GermanWings és a Ryanair járataira kértek ajánlatokat egy és három héttel, illetve három hónappal az indulás előtt, és minden esetben egy hétvégét jelöltek meg. A teszt során összesen 12 útvonal 96 ajánlatát hasonlították össze, írja az APA.

    A végeredmény szerint a diszkont társaságok járatai gyakran, de nem minden esetben olcsóbbak az AUA kedvezményes árainál. "Mindenestre korántsem annyira jutányosak, mint ahogy azt a reklámok alapján hihetnénk" - mondta az AK képviselője.

    Az elemzés rámutatott arra a közismert tényre is, hogy a fapadosoknál pluszköltségek, így a repülőtéri illetékek és adók is hozzáadódnak a jegy hirdetett árához.

    Emellett a szolgáltatások színvonala sem éri el minden esetben a normál légi vállalatoknál megszokottat, másrészt azokért - például az étkezésért - általában pluszban fizetni kell. Emellett az igazán olcsó jegyekhez jutni szerencse és jó időzítés árán lehet, s akkor is csak korlátozott számban.
  • Shaman
    #93
    Azé annak lehet örülni,hogy még 1 gép se maradt fennt.
    Szal valahogy le fogsz szállni,kérdés,hogyan!:-))

    (Na jó lehet,hogy anno a Bemuda háromszögben maradt fennt néhány)
  • PResident Evil
    #94
    nos... megint gép előtt vagyok... nincs akkor vmi fasza linket vmi megbízható cégnél ? ***.lap.hu-t megnéztem de semmi... iaz hogycsak bankkártyával lehet fizetni ?
  • Dzsini
    #95
    hogy másképp akarsz fizetni egy elektronikus kereskedelmet használó társaságnál? de lehet, hogy telefonon felhívva őket (Skyeurope pl) tudnak neked más fizetési módot ajánlani...
  • PResident Evil
    #96
    az gáz, mer nincs bankkártyám :)
  • Prank
    #97
    1000Ft-os jegyárak...
  • Punker
    #98
    ez az ami már gyanúsan olcsó
  • Prank
    #99
    már tök olcsón lehet autót bérelni a reklámhordozás miatt, lehet hogy csirkejelmezben lehet csak repülni:)
  • cSuwwi
    #100
    szááááz :)
  • Instict
    #101
    ha meg lezuhantak volna, biztos kifütyülték volna a pilótát, és jippii helyett fúúúújj-t mondtak volna:DD
  • Instict
    #102
    egyébként meg, hogy milyen állapotba vannak a gépek, én fapadossal nem repültem, de mikor mentem pl németbe normál malév géppel, egy okádék volt a belseje. itt-ott szakadt üléshúzat, a kislámpák közül egy csomó nem égett, szal sok ilyen kis dolog volt, ami összességében marhára lerontotta az összképet.
  • Dzsini
    #103
    bevállalják a kemény veszteséget az első járatokra - a Ryanair és a többiek is indítottak 1euros (250forintos) jegyekkel, a Wizz-nek valahogy ismertséget kell szerezniük, és így lehet.
  • Shaman
    #104
    Huhh 100 forintért Barcelonába,vagy Londonba.....
    Nem rossz
  • Shaman
    #105
    1000 akart lenni..
  • Dzsini
    #106
    plusz reptéri illeték (ami kb 1 tizes), és ez csak egyirányú jegy! - vissza is kell utazni. de csábító mindenképp :))
  • Punker
    #107
    haza felé meg stop-pal, úgy kaland az élet :)
  • PResident Evil
    #108
    ez kegyetlen lol :D
  • PResident Evil
    #109
    nah up... 1 hónap múlva tervezem a TRIp-et, és végignéztem az összes linket amit adtatok de semmi értelmes.... nah most mi legyen ? MALÉV powa ?
  • PResident Evil
    #110
    hmmm Londonba egy út sima, nem retúr: 130 000 ft.-

    nah ezt nem gondolják komolyan... hmmm... nekem ettől klasszisokkal olcsóbb kell :D
  • FtranX
    #111
    Ne má'! Malévval? Nekem British Airways-el oda-vissza volt 122 K.
  • PResident Evil
    #112
    lol Lufthansa-val meg 200k csak oda :D
  • FtranX
    #113
    ezt nem értem...

    bocs az előbb elírtam. A Budapest-London, London-Budapest jegyek darabja 56000 volt, azaz összesen 112 K. De ez úgy látom rajtad nem seokat segít.
  • PResident Evil
    #114
    hát igen így nem sokat segít de ha mircen kifejtenéd !
  • FtranX
    #115
    kifejtettem :D
  • PResident Evil
    #116
    igen, már vágom :DDD szal skyeurpe :D
  • FtranX
    #117
    jaja :)
  • Dzsini
    #118
    wizzair - egy 20asból megúszod oda-vissza ha jókor mész
  • PResident Evil
    #119
    huhh télleg olcsóbb.... nem 49k hanem 35k :D lol ! ez már elfogadható... csak megérem-e a holnapot...
  • Dzsini
    #120
    lehet még olcsóbban is :)
    de most speciel skyeurope-ékat szeretem :))