425
tapasztalatok, vélemények...
  • I.C.ram
    #41
    Arról nem is beszélve, hogy átszállással tudtak csak lejutni Madridba. Elöször prága, és onnan Madrid.
  • Botond #42
    malévnál,na meg a lufthansanál,de fapados az egyirányú,én pl most nyáron kimegyek szüleimhez brüsszelbe,aztán elrepülök haverokhoz dublinba 5 euróért,majd vissza 1 euróért(kis időt ott töltök persze),de ha kedvem lenne,megvehetném csak oda az 5 eurósat és jöhetnék úszva hajóval vagy akárhogy vissza,ez nem a malév,hogy odavissza kell venni...
  • Botond #43
    így jártál,én utaztam usa belföldi járattal,az is kb olyan volt,de visszafelé ugyanazona vonal(csak ellenkező irányba),ugyanaz a társaság egy full jó géppel vitt,szal van ilyen nem fapadosnál is
  • Botond #44
    kajánál is nem a kaja a spórolás,hanem a stewardessek...meg hogy nincs jegyiroda az is nagy spórolás meg ilyenek,nem az a spórolás,hogy tu-2esekkel viszik a népet...germanwingsnek mindig zsír jó fokkerjei+boeingjei(vagy hogy írják) voltak eddig
  • Dzsini
    #45
    és íme, folytatódik icram sértődött hadjárata a fapadosok ellen :)) tudod ha nem tetszik, nem kell utazni vele. viszont a topicnyitó rákérdezett pár dologra, és arról dumcsizgattunk...
    amúgy árak: eléggé tisztában vagyok velük, de 12ezerért 1 irányban illetékkel együtt (ami jóval nagyobb egy nagy repülőtéren) nem szerzel jegyet másképp. és sajnos nincs mindenki abban az anyagi helyzetben, hogy megvegye a csilivili jegyet a csilivili ferihegy2ről :)
    (mellesleg ha a prága-madrid járat nem tetszett nekik, miért nem mentek valamelyik nagy társasággal? nem kötelező a fapadosokat használni senkinek... vagy esetleg megérte, mert sokkal olcsóbb volt így?)
  • K.András
    #46
    "és azt lesték, hogy mikor pattanak ki a szegecsek a szárnyból"

    Ez kamu,ilyen nincsen,a fapados nem azt jelenti, hogy régebbi és rosszabb gépekkel repülnek...
  • HuAn82
    #47
    "és azt lesték, hogy mikor pattanak ki a szegecsek a szárnyból"

    Baromság!
  • Prank
    #48
    "és azt lesték, hogy mikor pattanak ki a szegecsek a szárnyból"

    hülyeség
  • I.C.ram
    #49
    Hát persze, mivel te ültél a gépen.
  • I.C.ram
    #50
    Értsétek már meg, hogy a felsorolt cuccoknak, ami hiányzik a fapadosból, nincs 6 milkás többlet/járat!!!
  • I.C.ram
    #51
    Ezt pont olyan mitn a Tesco Gazdaságos! Ott is azt kamuzzák, hogy csak a marketing nélkülözése miatt feleannyi a cucc. Aki evett/ivott tesco gazdaságos szarságot, az tudja, hogy nem csak a csomagolásban meg az árban van különbség.
  • Prank
    #52
    és kit érdekel?
    ha roncs lenne nem engednék felszállni...
    inkább azon gondolkodj el mitől olyan drágák a nem fapados járatok:)
  • Prank
    #53
    miért kell ösztönösen fikázni azt, ami olcsóbb a többinél?
  • Botond #54
    gondolom neked is 7es bmw-d vagy s mercid van,vagy komolyan azt gondolod véletlenül volt olcsóbb a 17 éves opelkadettod?öngyilkos akarsz lenni,vagy mi? :-DDDDDDDDD
  • I.C.ram
    #55
    Áhh értelmetlen....
  • Punker
    #56
    annyira nem lehetnek sz@rok a fapados járatok mert akkot nem tudnának terjedni, pár hete volt 1 jó cikk erről a HVG-ben, szal nem kell szidni akinek nem tetszik az utazzon a nagycégekkel és ennyi....
  • Dzsini
    #57
    IC ha egyszer megnyugszol lécci mondd el, hogy miért van benned ekkora (szerintem alaptalan) gyűlölet valami ellen, amit nem ismersz, és csak hallottál róla?
  • Shaman
    #58
    Ha felviszek egy kemping széket magamnak akkor még olcsóbb?:-p
  • Prank
    #59
    sőt, ha te vezetsz a felét elengedik:)
  • Punker
    #60
    és tuti hogy nem lesz unalmas az utazás
  • Shaman
    #61
    Honnan tudtad meg,hogy pilóta vagyok?

    na akkor várom e leendő öngyilkos jelölteket egy jó olcsó útra!:-ppp
  • K.András
    #62
    "ami hiányzik a fapadosból, nincs 6 milkás többlet/járat!!!"

    Éves szintre elosztva miért ne lehetne?
    Iroda bérleti dija egy évre,áram,ottani dolgozok,stbstbstb,ezekböl fél pillanat alatt összejön az az összeg...
  • HuAn82
    #63
    Azon biztos nem ültem de nem hiszem, hogy egy félig roncs gépet engednének repülni. Szerintem a rokonaid enyhén túloztak, vagy min.olyan beállítottságúak mint te. Ami olcsó az alapból csak sz@r lehet?
  • Blasta
    #64
    Ismerősöm nemrég érkezett Sky Europe-al.
    30 személyes repcsi, tiszta családi hangulat :-D

    Mikor földetértek, tapsolt meg "jippííí"-zett az összes utas :-DDDD
  • The Garrett
    #65
    ez szvsz minden gépn ígyvan...
  • PResident Evil
    #66
    az gáz :(
  • Blasta
    #67
    Én nem hinném, hogy így lenne.
    Ezeken a kisgépes járatokon (pláne ha fapados a társaság)elég családias a hangulat, a nagy gépeken sokkal sterilebb a környezet...
  • PResident Evil
    #68
    ezeket már néztem... azért thx
  • Prank
    #69
    kivéve amelyik lezuhan...
  • PResident Evil
    #70
    huhh.. ezt csak este fogom elolvasni... :-/ de kössz hogy írtatok, válaszolok mind állat...
  • PResident Evil
    #71
    eccer sztem át kellesz szállni, de lehet hogy vonattal kéne...
  • The Garrett
    #72
    egyszerűbb és olcsóbb is.
  • PResident Evil
    #73
    hmm.. az lesz :)
  • Prank
    #74
    biciklivel még olcsóbb:)
  • Tikal #75
    mikor földet ért a 747-es jippizet meg tapsolt mindenki , szoval ezt igy szokás.

    mondjuk a hangulat nem volt családias
  • Tikal #76
    kár hogy egy repulonek nem adnak csak ugy rep engedélyt mind az autosoknak jogsit, szoval szar gép nem repül, nem kell tul dramatizálni a dolgot... a fapados nem azt jelenti hogy olyan géppel repulsz majd mint lindhberg....
  • PResident Evil
    #77
    és akkora vádlim lesz mint derekam :)
  • Prank
    #78
    én úgy tudtam akkor szokás tapsolni, ha a két hátsó kerék egyszerre érkezik le...
  • Tikal #79
    nem tudom, én mindig örültem :D
  • K.András
    #80
    Miért nem két kerékre száll le általában?Ha nem akkor már baj van, borul a gép,és ugy persze nem jár a taps :)))