3780
  • kemszi2
    #2138
    +1
  • maffioso
    #2137
    én nézem őket mindig, csak nem szoktam írni rá, nyugodtan linkelgessed értékelem :D
  • pajti
    #2136

    Küldözgetem magamnak a videókat. xD
  • pajti
    #2135






  • pajti
    #2134
  • Airbus A380
    #2133
    ehhez nem sok mindent lehet írni megható látvány.
  • desigo
    #2132
    Szuhanyik László autóversenyző hamvait fia, Balázs szórja ki a versenyautóból melyet Homan Tibor, az elhunyt egykori navigátora vezet a Mecsekben lévő árpádtetői gyorsasági szakaszon, a lapisi kanyarban.

  • SimaSuna #2131
    ahoz adj még 1-2milliót :)
  • Syntech
    #2130
    Azt szeretnem emgkerdezni, hogy 2010 vagy 2011-be mennyibe kerul egy WRC?Amivel a kulfoldi komoly versenyzok mennek?Google 2003-as subarut adott ki,nekem a mostani ár érdekelne!
  • kemszi2
    #2129
    ne az az igazi zene :D
  • bertino
    #2128
    kommentek kozt vannak nagyon ertelmesek

    "zoli0724 2011.01.11. 20:46:12
    ma miért nincs ilyen, aki fiatal az nézegethet 2-3 órányi videót arról amikor még rendes autósport volt.
    ma miért nem ilyenek mennek, a sofőrök nem rosszabbak, a nézőknek ez kell, akkor miért lesz 1,6-os motor a rally autókban, ha lehetne valami 600lovas szörny
    nagyon szép ommm grat csinálj nagyon sok cikket, mert már a dakar-daf-oson is beszartam, ez meg legalább olyan jó sok ilyet"
  • SimaSuna #2127
    a Vasgyárba is csak Béresék miatt jönnek sokan :)
  • bertino
    #2126
    aaa, voltma.
  • bertino
    #2125
    b csoport, meg olvasom, de ahhoz van koze.
  • pajti
    #2124

  • Black Ghost
    #2123
    Egy korábbi hír a svéd nevezési listáról:

    A két gyári Citroen DS3 mellett már 8! Fiesta WRC szerepel a Svéd Rally elõzetes nevezési listáján, amely még nem végleges, folyamatosan érkeznek az újabb nevek.

    A Citroen egyelõre csak két gyári versenyzõje, Sebastien Loeb és Sebastien Ogier nevezését küldte a Svéd Rallyra, de szinte biztosra vehetjük, hogy lesz még rajtuk kívül is DS3 WRC, hiszen Pieter Van Merksteijn már bejelentette részvételi szándékát egy DS3-mal. A Ford 10 autót ígért a szezonnyitóra, ebbõl már 8 szerepel a listán. A két gyári autót továbbra is Hirvonen és Latvala kormányozza, melléjük csatlakozik Al-Quassimi, Ken Block, Dennis Kuipers, Henning Solberg, Matthew Wilson és Mads Ostberg.
  • Black Ghost
    #2122
    Raikkönennek még csak a Svéd Rally biztos, az elsõ futamon való részvétele ellenére, az év hátralévõ része bizonytalan a Jégember számára.

    Kimi managere, Steve Robertson nem tudott több információval szolgálni a korábbi F1 világbajnok további 2011-es terveirõl, de elmondta: "Arra számítok, hogy Kimi teljes szezont fog teljesíteni a WRC-ben idén is."

    Kimi már korábban lefektetette 2011-es - DS3 WRC-vel teljesítendõ - évének feltételeit a Citroennel, de hivatalosan még nem jelentették be a szerzõdés megkötését.
  • bosco05 #2121
    indul
  • kemszi2
    #2120
    Na és Loeb?
  • Black Ghost
    #2119
    Petter Solberg 2011-ben újra teljes szezont fut a Citroennel!

    Január 11.
    Az utolsó utáni pillanatban vált biztossá Mr. Hollywood részvétele a Svéd Rallyn az új DS3 WRC-vel. Ezen felül várhatóan a teljes 2011-es szezont is végig tudja versenyezni a francia márka új versenyautójával.

    A Svéd Rally nevezési határideje tegnap délután lejárt, de Petter Solberg neve nem került fel a listára. A szervezõk azonban fenntartották Petternek a lehetõséget, mivel szerintük is helye van a showmannek a Rally Világbajnokságon. Solberg csapatvezetõje, Ken Rees végül meg tudott egyezni a Citroennel, így mostmár biztossá vált szereplésük az évadnyitó futamon, sõt jelezték részvételüket az év további futamaira is.
  • n003
    #2118
    jól írták .. navigátorként kezdte :)
  • Black Ghost
    #2117
    Szerintem is, de a hírben így szerepelt.
  • Met
    #2116
    Ranga László egykori pilótája
    Nem navigátora?
  • Black Ghost
    #2115
    Lada Best of 2010 1. rész


    Lada Best of 2010 2. rész
  • Black Ghost
    #2114
    Élete 53. évében, 2011 január 4.-én elhunyt Szuhanyik László, pécsi autóversenyzõ, Ranga László egykori pilótája.

    Ranga László - Szuhanyik László


  • ÁjjLe BoBBi
    #2113
    igen :S:|
  • Black Ghost
    #2112
    Most nézem hogy mit írtam és elégé félreérthető, gondolom ti videókra gondoltatok.
    Elnézést!
  • Black Ghost
    #2111
    Újságok természetesen, akkoriban nagyon másról nem is lehetett szó. A legkorábbi 78-as kiadás, a zöme magyar de sok osztrák, német ill olasz lap is van. Fater sok határ menti (osztrák) benzinkutast ismert és akkoriban ők könnyebben jutottak ilyesmihez.
    A korszak alatt nem a Group B időszakot értettem, hisz az "csak" 3 év, hanem a 70-80-as évek rallyját.
  • eksy
    #2110
    Igen, a rally harmada a hangélmény.
    2. video jól kezdődik, szerintem én is kb így reagálnék a pálya szélén állva:)
    "eredeti sajtóanyagom" ezek mik is?
  • ÁjjLe BoBBi
    #2109
    _:S?ADA_:S?D
    na ne szopassál már! örömömben elsírom magam ha egy eddig nem látott group b-s videoval találkozom, neked meg két bőröndnyi van a sufniban??!?!?
    namostmárakkorplease...:D
  • bardocz
    #2108
    Érdekel ám minket, hogy van-e rá időd, csinálni, csinálni!
    Két bőröndnyi basszus, a youtube-on alig van annyi, pedig ott fent van minden.
  • bertino
    #2107
    igazad van, hagyjuk...
  • Black Ghost
    #2106
    AAA nincs nekem erre időm!

    Meg aztán fogalmam sincs hogy tudnám ezt digitalizálni, beszkennerem azt kész?
  • bertino
    #2105
    es meg nem toltotted fel ?!
  • n003
    #2104
    énis ;) jó tudom sokszor elhangzott hogy "bezzeg a régi szép idők" de szerintem ez volt a rally aranykora egészen talán 90évek végéig :)
  • Black Ghost
    #2103
    Apám és a haverja jóvoltából két bőröndnyi eredeti sajtóanyagom van erről a korszakról, gyerekkoromban állandóan ezeket bújtuk, de még így 20 év után is feláll a szőr a hátamon mikor megnézek egy ilyen videót.

    köszönöm!

    Nekem ez az egyik kedvencem, már csak a hangok miatt is:)

    ez meg a másik:)
  • SimaSuna #2102
    eszméletlen!
    kösz!
  • bertino
    #2101
    fuh vazz, kosz, hogy linkelted, ez kemenyen download.
  • kemszi2
    #2100
    mit mondjak...hihetetlenül tisztelem azokat az embereket akik a b csoportos autókban ültek
  • n003
    #2099
    egy kis Gr B :)