27
...és minden ami vele kapcsolatos
  • Kaxli
    #27
    Nekem..
  • hykao #26
    Esetleg - rajtam kívül - olyasvalaki, akinek még megvan a kártya...(és nem a Hollywood+)???
  • NeoMaN
    #25
    Nekem volt ilyen, igaz még a sima (nem mpeg4-es).
    Akki erre a karira azt monnya, hogy szar, az igencsak láma a PC-s világban (lévén ez a chip van az asztali DVD lejátszókban is). A kari kép és hangminősége simán ugyanolyan mint az asztali lejátszóké, a szoftveres megjelenítésnél fényévekkel jobb.
  • hykao #24
    Ja, az más...
    Nekem mondjuk az is több szórakozást okozott, mint bosszúságot!
  • Crem
    #23
    Real Magic Hollywood...

    Helyesbítek!:)

    Szal' ez a kártya ami több bosszúságot okozott, mint szórakozást!
  • hykao #22
    Van ez így.
  • FL
    #21
    most néztem, vannak mentéseim, 2002-07-11-i volt a telepítésem ideje. Azóta türelmes vagyok, hamar dobtam.
  • hykao #20
    Amennyiben tortaszeletelésre vetted, akkor igen...
  • Crem
    #19
    Én is dobtam a kártyát...

    Sz@rt nem ér...
  • hykao #18
    Türelem rózsát terem...
    Nekem is már vagy másfél éve megvan.
  • FL
    #17
    Ma talán igen, de nekem az elsőkként volt meg.
    akkoriban még volt www.hplus.hu oldal, ott voltak vélemények a kártyáról. pl hogy szegényes az upgrade lehetőség, stb.
  • hykao #16
    Ehh, kodekekre nincs szükség, mivel ez egy hardveres lejátszó!!!
    Kodekekere szoftveres lejátszás esetén van szükség!

    Tehát mondjuk: 20 ezerért megveszed, berakod, legújabb driver felinstallál, és máris kitűnő minőségben élvezheted a tv-n a kölönböző filmeket! Kényelmesen karosszékből távirányítóval kapcsolgatva, nem kell a gépnél machinálni.
  • stone
    #15
    Még annyi kérdésem lenne, hogy a hozzá letöltött driverek tartalmazzák a codec-eket is vagy azt külön kell telepíteni?
  • hykao #14
    A cikkhez adalékul annyit, hogy az azóta kijött új driverrekel már minden (szabványos) DivX, Xvid filmet is lejátszik, még élesebb a kép, új - bővített és átláthatóbb - skint kapott a lejátszó szoftver, + feliratkezelés.
  • hykao #13
    Azért, hogyha valaki olyan perverzióra vetemedne, hogy a monitorán akarná nézni a filmeket, akkor megtehesse...
  • stone
    #12
    Akkor láma vagyok, de miért van rajta monitor csati? Tényleg érdekel, nézem a linket is mindjárt
  • hykao #11
    Nem tudom mire gondolsz -> "enyhe túlzás".
    Amióta megjelent csak bővültek a specifikációk -> Bármely DivX formátum lejátszása (3.11-től felfelé), Xvid lejátszás, feliratozás, képméretezés, nyújtás, stb...

    A telepítésre sem érzékeny (az a Hollywood+ volt...), nekem a driverekkel sincs semmi gond.
    Az új driverekkel még kristálytisztább a képe (mpeg4-nél is)!
  • hykao #10
    Itt egy kimerítő leírás róla: KATT IDE
  • FL
    #9
    kb 1 éve volt egy ilyenem, de aztán gyorsan túladtam rajta.
    Elég sűrűn kiütötte maga alól a driverét. Haklis a telepítésre is. Ráadásul enyhe túlzás a gyári leírás a képpességeiről.


    stone

    Nem megy csak VGA ként, a képen látható U alakú kábel kell hozzá+ egy VGA kártya.
  • hykao #8
    Nem használható videokártyaként (természetesen)!
    A kodekek is lényegtelenek.
    Ez PCI -os hardveres mpeg kártya, DVD, mpeg1, mpeg2, mpeg4 (DivX,Xvid stb.) lejátszási képességgel. Feliratozára is képes (az újabb szoftverével). TV formátumban (700-akárhányszor 500-akármennyi) nyomja ki a képet a tv-re, asztali DVD minőségben, minimális processzorhasználat mellett.
  • stone
    #7
    Ez egyébként videokártyaként is használható (gondolom igen)? Hány megás? Ja és írd le milyen codec-et használsz, mert ahogy sniper is írta nem a kártya hibája szerintem se.
  • hykao #6
    A kártya:


    ...és amit kapunk még hozzá:
  • hykao #5
    Már a kártyáról? Ok.
  • stone
    #4
    Egy képet ha tudsz szúrjál már be róla legalább linkbe mert ezt nem ismerem.
  • hykao #3
    LOL, ok.
    Ezen kívül valami???
  • sniper
    #2
    Hat a kartya nem is fog feliratokat nyitogatni, az a lejacco sw dolga. ~~
  • hykao #1
    Kíváncsi lennék, hány embernek van ilyen kártyája...és kinek milyen problémája adódott vele.
    Nekem két gondom van: némelyik feliratot nem nyitja meg "nem feliratfájl" hibaüzenettel, valamint egyes filmeknél a felirat egy idő után (kb. film felétől) nem jelenik meg...elég idegesítő.