54
Szerintem rohadt jó ötlet!
  • blackgamer
    #54
    fővárosnak nem kellett annó, azóta mi a helyzet? döglött még mindig? eladó?
  • PResident Evil
    #53
    mielőtt félreértések lennének - engem sem érint

    :)
  • PResident Evil
    #52
    igen, téged ez nemérint :)
  • [Walaki]D`Lair
    #51
    Szerintem zsír lesz, leszarom mennyibe került, max nem kap segélyt pár cigó azt kész...
  • PResident Evil
    #50
    fejjel lefele nehéz szarni :)
  • PResident Evil
    #49
    :D:D:D:D:DDDDDDDDD
  • Dzsini
    #48
    mire jók a műemlékek? mire jó egy köztéri szobor? mire jó egy park? mire jó az, hogy mész valahol és nem csak szürke alapon szürke falakat látsz?
  • Stranger
    #47
    A hülye barmok. Tegnap láttam Friderikusz műsorában, a készítőjével volt egy interjú. Fridi megkérdezte tőle, hogy ugyan mégis mire jó ez az időkerék? Emberünk erre a kérdésre alig tudott megynyikkanni. Már nen emlékszem pontosan, de valami olyasmit válaszolt, hogy gyakorlatilag semmire. Még azt sem tudta megmondani, hogy kik fogják majd a kereket átforgatni.

    350 milliót elbasznak a semmire. Erre bezzeg van pénz. De gondolomk ez is valahogy úgy működhet, hogy 10-20 millióból megcsinálják a kereket, 10 milla a feltalálónak, a maradék meg megy a tetves büdös kurva politikusok zsebébe. El nem tudom képzelni, hogy mi a fasz kerülne ténylegesen 350 millióba ezen a szaron.

    A KURVA ANYJUKAT!
  • Gladiator
    #46
    ha elmész a kori pályára, akkor te rakhatod bele a homokot egy kis kanállal, és egy olyan kis kanál 3 perc alatt folyik le. na, nem igaz, hogy nem értitek.
  • Gladiator
    #45
    csak mondjuk 8 méter az átmérője, nem a sugara.

    szal:

    d=8m
    K=d×3.14=8×3.14=12.56
  • Punker
    #44
    + szerintem anélkül a szerkenytyű nélkül nem is lehetne sehogy megcsinálni 1 városban egy ilyet, hiszen ha elmegy a közelben 1 busz már az is beremegtetheti annyira hogy ne legyen pontos.....
  • Dzsini
    #43
    egy dolgot tudok akkor nektek ajánlani, ha arrajártok csukjátok be a szemeteket, nehogy véletlenül meglássátok, hogy van ott egy ilyen eszköz... esetleg egy kis belül elmormolt szidalmazás, és - mivel nem büntetik - egy, a kerék irányában (de nem rá, mert ahoz rá kellene nézni, és hát micsoda szörnyűség az) elkövetett köpés.
    én inkább örülök neki, még 1 dolog amit meg lehet mutatni az errejáró külföldi ismerősöknek, és nekik is biztosan nagyon tetszik. nekem is.
  • Lacc
    #42
    Hát ez istentelenül nagy fasság. Miért nem lehet NORMÁLISAN parkosítani, nemhogy még így húzni az időt ilyen baromságokkal...
  • O0D:
    #41
    wow.
    aszittem valami értelmes dologra költenek.
    inkább homok helyett mehetne bele folyadék, és akkor működhetne ingyenes klotyóként. az hasznos :)
  • Dzsini
    #40
    nem, mert annyit előre leeresztenek, amennyi május 1-ig lemenne... és újévkor lesz forgatva.
  • hen-tes
    #39
    htx!
  • fm
    #38
    én a parkosításról sehol sem olvastam..amúgy jó ötlet,talán ez majd javít az ország imázsán :)

    1 észrevétel:ha május elsején 0.00kor indítják,akkor nem dec31-én kell megfordítani,tehát nem újévkor,hanem a csatlakozásunk évfordulójakor...nem?
  • LittleL
    #37
    Wow, ezek aztán tudnak, és ha lefagy a gép benne ?
    Csak nehogy Windows -ot használjanak.
  • Pyx #36
    biztos ügyesek
  • LittleL
    #35
    szóval csalnak, mert ha a számítógép látja hogy nem fog pontosan éjfélre lefolyni beleavatkozik ?
    persze a szökőév miatt szükség van erre.
    És a hőmérséklet befolyásolja a folyási sebességet ?
  • hen-tes
    #34
    lol :)
    azt hogy oldják meg ? :D
  • Dzsini
    #33
    egy számítógép van benne, ami szépen megoldja, hogy mindig 1 év legyen... még szökőévekben IS :)
  • ricsi1
    #32
    jól számolják ki..
  • hen-tes
    #31
    száksz :)))))))
  • LittleL
    #30
    Ahá, de mekkora gáz lesz ha nem pontosan 1 év alat folyik le a homok, mert rosszul számolták ki. DDD.
  • hen-tes
    #29
    "emberi erővel meg gépekkel"
    bik lol
  • Match
    #28
    azt hogy számoltad ki?
    elvileg, ha csak 8 méternek vesszük a kereket, akkor annak a kerülete 2*8*pi=50,24 méter aminek a felét (ugyebár 180 fok...) parkosítják ami 25,12 méter.
  • ricsi1
    #27
    és mit raktál te bele,v. hogy járultál hozzá 3 perccel?VAYG MI VAN?
  • Match
    #26
    ha a kerék átmérőjét 10 méternek vesszük (ami elég sok) akkor kaptok naponta 8 centi parkot .)
  • Gladiator
    #25
    Amúgy 12.56 métert.
  • Pyx #24
    akkor?
  • Gladiator
    #23
    Ebben nem az a lényeg.
  • Pyx #22
    évente nyoc métert parkositanak? nagyszerü
  • Gladiator
    #21
    Amúgy vmi 8 méter magas.
  • Gladiator
    #20
    Na, mondom, most még ott van félbevágva a homokóra. a homokórát atán beleteszik a kerékbe. amúgy törésálló üveg, rozsdamentes acél, meg vmi indiai márványból van. Na, dec. 31.-én lefolyik az összes homokot. foglyák a kereket, és gépekkel, meg emebrekkel előregurítják 180°-t. és akkor megint pörög a homok. Aztán elkezdenek parkosítani.
  • Gladiator
    #19
    Időkerék
  • ricsi1
    #18
    és akkor hogy dobtál bele honokot v. mit?
  • LittleL
    #17
    És mekkora monstrum az az időkerék,
    nem tudják megrongálni ?
    És hogy halad előre ?
  • Eye-scream
    #16
  • hen-tes
    #15
    képet kérünk!! :)