47786
  • kz
    #9278
    én a te #9262-es hozzászólásodban olvastam.
  • bertino
    #9277
    én viszont most megyek és követem a steam servereket...
  • criminal law
    #9276
    és a pénzintézetesek??
    vagy azok a bajcsizsilinszkisek? nem lehet már ezeket követni...

  • bertino
    #9275
    talán ékszert, mivel egy ékszerboltot rámoltak ki
  • criminal law
    #9274
    azok mit vittek el?

  • LeePí17
    #9273
    a du. újgyőris rablóbandát....a betörés után 20 percel ott kapták el őket
  • criminal law
    #9272
    de amugy emőd-vatta közt kiket fogtak el?

  • criminal law
    #9271
    tegnap kora délután én is láttam egy villódzó rendőrautót, ami épp a bajcsizsilinszkire kanyarodott be, mint utóbb kiderült, ott volt az egyik rablás vagy betörés vagy mi, de a kz által átélt mérvű izgalmas történésekben sajna nem volt részem :)



  • kz
    #9270
    nemtom... én csak haza akartam jutni...
    gondolom ez az emőd-vatta közti elfogáshoz kapcsolódik.
  • LeePí17
    #9269
    tartalmas volt....
    de nekem BMW-t mondtak h a "lopás" azzal történt..vagy ez 1 másik??
  • kz
    #9268
    jááááá....
    egy perc eseményeiről is milyen sok betűt lehet leírni.
    pedig néhány részletre még ki sem tértem...
  • kz
    #9267
    tennap délután döcögök kifelé a városból, má megin csúcsforgalom.
    erre eccer csak messze hátul kék-piros villogás. aztán mégegy. később még kettő.
    na ez a még kettő nyolcvanas tempónál ért utól kb a pesti útan, a benzinkút magasságában.
    mind a négy sávban autók, de a rend őreinek a mi nyolcvanas tempónk kevés, így a felezővonalat közölve széttúrták a kocsisort. mivel az egy viszonylag hosszú egyenes szakasz már régről látni lehetett a megkülönböztető jelzéseket. a tükörben szépen látszott, hogy aki tud, az a belső sávból kisorol, a külső sáv lehúzódik, akinek meg kint nem marad hely, az jobbra tartva rákuporodik a többiekre. A szemben jövők is mind így tettek, ezért közéépen kb másfél sávnyi szabad helyen a két szorosan egymást követő mekkülömböztető jelzést (igen hangot is) használó rendőrautó elsuhanhat. ott. volna...
    dehanamakkorasztán! szóval volt egy piros lada. kocka ezeröcsi. benne két tata. fogalmuk nem volt arról, hogy mi történik körülöttük.
    a rendőrautók jöttek. a lada a belső sáv belső felén. gondolom a tükörbe nézhett, hogy mi lehet az és az ehez szükséges balra dőlés következtében a kormányba kapaszkodva próbálta a sofőr az egyensúlyát visszaszerezni. ekkor a rendőrautók már nem csak szirénáztak (mármint kék fényhíd + nínó-nínó), hanem távolsági fényszóróikat villogtatva és a gépjárművek üzemi kürtjét szaggatottan használva próbálták a vezető tudtára adni, hogy valami nem stimmel.
    nagy nehezen ezt főhősünk is konstatálta ezt és a helyzet megoldására szolgáló számos lehetőség közül a gyorsítást választotta.
    az én szerencsém az volt, hogy a szembe jövők, akik velem ellentétben nem egy tükrön keresztül szemlélték az eseményeket felismerték a helyzetet és elkezdtek még lejjebb húzódni. így a szembe jövők belső sávjában képződött öböl lehetőséget adott a rendőrautóknak, hogy vészfékezés helyett elhaladjanak a renitens mellett. aki egyébként miközben megpróbálta a tolakodók ritmusát felvenni bal kezével artikulálatlanul mutogatott egyértelmű nemtetszésének hangot (illetve karjelzést) adva.
    további szerencse volt, hogy a szembe sáv sem reagált elég gyorsan, így a rendőrök a képzeletbeli öböl végéhez érve kéntelenek voltal visszasorolni a felezővonalra. a második autónak ezért már be kellett vágnia a még mindig integető elé ezzel egy kicsit feltartva azt. ez azért szerencse, mert a versenyezni próbáló lada vészesen közeledett egy teljesen vétlen autóhoz, melynek vezetője fejét kapkodva kereste azt a tükröt, amelyikben a legjobban láthatja az eseményeket.
    szóvalnem volt baj, hogy résen voltam és az autó is pipec, úgyhogy a tizenhárom éves, egynégyes remek-remek asztra a fizika törvényeit meghazuttoló gyorsulásba kezdett. fogyasztás nem számít, ez itt most vészhelyzet.
    teltek a másodpercek... a lada közeledett. bár némi változás azért volt, most már a másik fickó integetett bőszen.
    végül is megúsztuk, amikor kb fél méterre volt (aki vezet tudhatja milyen kevés ez követési távolságnak) akkor a közeledés távolodásba váltott és sikerült elszakadnom üldözőmtől. ekkor már a felüljáró alatt jártunk és a km-óra 110-et mutatott.
    ekkora már teljesen biztos volt, hogy a két tata részeg. felváltva rázták kezeiket a magasban és amikor a sofőrre került a sor, akkor kihasználták a sáv teljes terhedelmét, mintha egy sztohasztikus függvényt akartak volna követni.
    aztán mivel sikerült elég nagy előnyre szert tennem kettőnk közé ékelődött egy mikrobusz. nyugalmam egészen addig rartott, míg el nem kezdett mindkettőnket előzni a lada.
    végül is nem kellett állóra fékeznem a kerekeket, mivel a szembe jövők is felmérték a helyzetet, de azért ahoz eléggé nagy lassulást kellett produkálnom, hogy az autómata biztosági öv beakadjon.
    már csak két kilóméter - gondoltam magamban. nem eröltetve a sebességet hetvenkével hazaértünk végül és én remélem, hogy a fickó senkiben sem tett kárt míg elérte uticélját.
  • criminal law
    #9266
    reggelt

  • LeePí17
    #9265
    Jóreggelt all...
    Jee....nincs Suli!!!
  • bertino
    #9264
    hűh találtam egy alagutban driftelős Ikarus movie-t
  • bertino
    #9263
    itt ma kemény eltulajdonítások voltak, ezért mondtam én is a főteret...
  • criminal law
    #9262
    először

    majd később.

    Mi volt itt ma???

  • criminal law
    #9261
    hol, mennyiért?

  • prezi
    #9260
    heavy tools felsőtö
  • criminal law
    #9259
    na és mit??

  • prezi
    #9258
    at home (vásárolt)^^
  • criminal law
    #9257
    jaja, jó idő volt ma

  • criminal law
    #9256
    home home home

  • bertino
    #9255
    reggeli idő
  • bertino
    #9254
    ujgyőri főtér = fatális káosz
  • bertino
    #9253
    suli... mán megint ^^^^^^^^^^^^^^^^^^333333333333
  • bertino
    #9252
    nyja
  • LeePí17
    #9251
    jóreggelt
  • bertino
    #9250
    szerintem vacsi =)
  • prezi
    #9249
    ROTFLCOPTER
  • criminal law
    #9248
    amúgy van valaki, aki megy hétvégén ee-re??

  • criminal law
    #9247
    félreérted.
    a szpem bizonyos típusa nem tetszik.

  • bertino
    #9246
    már a spam-el is bajai vannak, hogy tudod prezi elviselni ? :D :P
  • LeePí17
    #9245
    spam..spam....szpem?
  • criminal law
    #9244
    most akkor szpemelünk normálisan, vagy sehogy...

  • bertino
    #9243
    rtfl
  • criminal law
    #9242
    ccc

  • bertino
    #9241
  • criminal law
    #9240
    szokásos
    [segít]

  • bertino
    #9239
    helyzet ?
    [kezdi a spamet]