47786
  • bertino
    #9518
    hol a rákba lehet céglistára lelni ? a mutter 2 hete azzal szekál, hogy egy párnak utána akar nézni, egyszer találtam vmit, de elő kellett fizetni az infókért, más nem volt kiírva a néven kívül
    ezt mondjuk elmondtam neki, de ennek aztán lehet magyarázni
    szal vki... ? :\
  • criminal law
    #9517
    fél éves kb.
    eddig ugy kéthavonta előfordult, hogy hallgatás közben lefagyott. hát én türelmes vagyok, ujraindítom, semmi gond. Az utóbbi egy hétben a pofátlanja viszont már rendszeresen azt játsza, hogy be se lehet kapcsolni, hanem szépen hozzácsatlakoztatom a géphez, letörlöm ami rajta van, és akkor esetleg méltóztat elindulni. vérnyomásom ilyenkor kb 280.

  • bertino
    #9516
    pontosan mennyi idős ?
  • bertino
    #9515
    ha állították marha rosszul állították, itt a tapasztalat
  • criminal law
    #9514
    ebben is az van, de basszus akkor ha nem olyan jó, akkor mi a bánatért állították róla hogy ilyen meg olyan full jó, meg ennyi pézt elkérni érte, áá...

  • bertino
    #9513
    a mostani mp3 lejátszókban flash ramok vannak (legalábbis nagyrészt, én így tudom) és azok nem a legjobbak
  • criminal law
    #9512
    he??

  • bertino
    #9511
    flash ram.... :\
  • criminal law
    #9510
    sikerült estére magam jól felcukkolni.
    az van, hogy az alig féléves mp3 lejátszóm kezdi megadni magát. Állandóan lefagy, meg ilyesmi. Ugy gondoltam, hogy ezt jobb még most elintézni, így elmentem a helyre ahol vettem, ott meg a kedves eladófiú szokásos stílusában elmondta, hogy milyen lehetőségek vannak. Csere nincs, csak levásárolható utalvány, az is leghamarabb négy hét múlva.
    A legbíztatóbb az volt, amikor mondta, hogy igen, ennél a tipusnál sokan panaszkodtak már erre. pf.

  • criminal law
    #9509
    teljesen pozitív csalódás amúgy, mert azt gondoltam, hogy puccos kutyáid vannak, pedig nem :-)

  • criminal law
    #9508
    tényleg szépek :-)

  • kz
    #9507
  • bertino
    #9506
    ajanyosak naon
  • kz
    #9505
    Ja...
    Titán eredeti neve Cigány. Onnan magyarosítottuk. ez teljesen komoly.
    Zabut teljes nevén pedig Zabu Macsek -nek hívják.
  • bertino
    #9504
    high pixel rulz
  • kz
    #9503
    ja és TÉK vót, ha bosszant valakit.
    ha senkit se bosszant, ... akkor nem is érdekes.
  • kz
    #9502
    ja és tessék óvakodni, a képek mérete asszem 2592x1952 képpont, és némelyik majd három és fél megabájt.
    explorerben a jobb alul mehjelenő nyilas ikonnal lehet valódi méretre váltani, ha valakit a részletek érdekelnek.
  • kz
    #9501
    itt Titán még nagyon fiatal.
    itt új a nyakörve.
    itt olyan gyors, hogy fennmarad a vizen.
    itt már állva is fennmarad.
    itt kőért szalad
    itt csak simán piheg. érdekesség a jobb szemében látható folt, amely csak egy éve januárban jelent meg. egyesek szerint köze lehet a "nagy szilveszteri elcsatangolás" néven elhíresült eseménysorozathoz, amióta úgy félünk a petárdától és a tüzijátéktól, hogy csuda. előkerülés után két napig csak aludt szerencsétlen, annyira ki volt merülve.
    itt egy közeli felvételen megpróbál jófej kutyának tűnni. szerintem sikerült neki.
    itt fincsi volt a jutalomfalat.
    itt reggel van és nagyon unja már, hogy fényképezem.
    itt még mindig reggel, de mosmá télleg unja. itt egyébként olyan, mintha ő lenne a vének-vénje, azaz a bölcsek-bölcse, pedig az előző kép és ez szinte egyidőben készült.
    itt újra ifjú feje van, a háttérben Zabu lábai látszanak.

    itt végre Zabu is látszik ha nem is teljes terjedeelmében. A kép alcíme: Titán röptiben.
    itt is a mozgalmasságé a főszerep. Titán viszi a fél teniszlabdát, amit természetesen úgy tart, hogy Zabu is megragadhassa és lehessen kétszer négylábmeghajtású lavdahúzásosat játszani. Zabu nyakában az éles szeműeknek feltűnhet a zöld színű elektromos nyakörv, ami az elcsatangolást hivatott megelőzni.

    Sajnos a két DVD-t még nem találtam meg, pedig ott aztán remek-remek portrék és egyéb fotók vannak még a kutyákról...
  • kz
    #9500
    na má közel járunk...
    addigis...
    itt szoktunk sétálni, játszani, nyulakat kergetni.
    vigyázz, bazinagy kép.
  • kz
    #9499
    mingyá...
  • kz
    #9498
    ha neked 200k sok három év boldogságért?!
    van ótóm, de kéne egy másik is, mondjuk egy terepjáró.
  • criminal law
    #9497
    sőt!!
    egyáltalán milyen kutyák, mennyi idősek, nevük, ezt se tudjuk!!!

  • criminal law
    #9496
    de tekintve azt, hogy még egy darab képet nem láttunk a kutyákról, nem szükséges a teljes életpályájuk képekben, stb, elég volna egy is, csak hogy lássuk, milyen is tulajdonképpen.

  • kz
    #9495
    másfél év fotómunkássága azért nem pótolható olyan könnyen!
  • bertino
    #9494
    biony biony
  • criminal law
    #9493
    ne értetlenkeggyé má, csinálj újakat, semeddig nem tart.

  • LeePí17
    #9492
    regebben emlitette hogy elszállt a 160Gbos vinyója...
    most visszakapta a 160Gbnyi adatát működő vinyóval.
  • criminal law
    #9491
    ez egy jó dolog, bár nem tudom miről van szó.

  • criminal law
    #9490
    ühm.
    ezt nem biztos hogy értem. Ne aprózzam el, az oké, nem is szoktam, de akkor 200 ezerért...csak annyiért?? :-)

    egyébként meg ha nem tévedek, van kocsid, nem?

  • kz
    #9489
    ne aprózzd el!
    tedd magad boldoggá hosszú távra! vegyél NEKEM egy autót.
    ez tuti megoldja a gondjaidat 3 évre.
    hitetlenkedsz?
    akkor fogadjunk 1000Ft-ban, hogy ha veszel nekem egy autót (nem túl drágát, max 200.000-ért, és segítek választani is) akkor három évig boldog leszel.
    ha netán vesztenék, az első boldogtalan perced után benyújthatod az igényed az ezer forintra, amit én köteles vagyok megfizetni.
    ez az ajánlat egyszeri és megismételhetetlen. élj vele!!!
  • kz
    #9488
    a semmiből 160GB? hmmm...
    jók ezek a véletlenszám generáló progik.
  • kz
    #9487
    hátőőő...
    egyenlőre nem találom azt a két DVD-t, amire kiírtam a képeket, hogy meglegyen minden...
  • LeePí17
    #9486
    reggelt
  • Sunyi RóKA
    #9485
    Jó éjszakát mindenkinek!! (vár az ágyam) holnapis ugyanitt!!
  • bertino
    #9484
    -ra
  • bertino
    #9483
    épp most nyertem vissza a haverra help-jével 160 GB adatot a semmiből [apro]és kurva boldog vagyok[/nagy]
  • criminal law
    #9482
    jóvanna

  • bertino
    #9481
  • criminal law
    #9480
    akkor van mégegy ilyen ismerősöd!!

    amúgy rámondják sokan a mexx-re, hogy nem is igazán szíp, ami egyes darabokra igaz is, de jó izléssel lehet találni jókat.

  • stp4trick
    #9479
    van egy ismerősöm, Mexx mániás, ő is szórja esztelen ruhadarabnak csúfolt rongyokra a péztet