SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
sorry a nagy kepekert, de leszarom 😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
#176
ÉN LENEMMEGYEK ODA BAZMEG 😄DDD 



(balról jobbra)
nemcsakfél, prezi, bobbi, calaverington, tnex, gaso
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
#174
Én pesti vagyok csak kondoltam lenézek ide vidékre 😛
#173
Huááááááá szevasztok 😄
annnyád te geccicii 😄DDDD
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
én sztem fél órán belül megyek...húsvét tiszteletére kipihenem az összeaszott arcomat .)
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
Kössz (logo) de nem sokáig lesz szerintem 😊
képet meg nem tudok csinálni mert nem tudom hol a fényképez...
Most már amúgy se lenne jó...amint írtam ma már egész emberien néz ki...frissen meg olyan ovlt hoyg alig volt egy pár négyzetcenti ép felület a bal fejemen.
képet meg nem tudok csinálni mert nem tudom hol a fényképez...
Most már amúgy se lenne jó...amint írtam ma már egész emberien néz ki...frissen meg olyan ovlt hoyg alig volt egy pár négyzetcenti ép felület a bal fejemen.
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
hát akkor épülj fel mihamarabb... de képet a fejedrõl toljál 😊)
én viszont megyek a képekért... na bye all, éjfélkor jövök 😊
Kedden meg Belvárosi Bringa Buher !!!
Garrett !!! ok ?
én viszont megyek a képekért... na bye all, éjfélkor jövök 😊
Kedden meg Belvárosi Bringa Buher !!!
Garrett !!! ok ?
prezi: ne basztass mert megérintelek 😊
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
#147
holnap 15:15-sel elvileg
nem tudsz vmi jó helyet ahova egyedül mész be és csajjal jössz ki?
(már ha nem vadászod a szemeteseket...
)
nem tudsz vmi jó helyet ahova egyedül mész be és csajjal jössz ki?
(már ha nem vadászod a szemeteseket...
)
#144
bõven!
#142
"nem az a buzi aki csinálja hanem aki hagyja..."
#140
még mindig Calver: há' falra senki nem nyomott fel abban biztos lehetsz... de olyan jó volt kiereszteni fölösleges folyadékokat a kukába!
fogta ??? szoptaaaa 😄DD
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
akkor lassan mar sajat szemeimnek sem hihetek ?😊)) simogatastol nem dagad meg az ember szaja 😄D
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
#134
Calver továbbra is: senki nem baszott fel a falra, arc mikor mentem elõre be akart ütni egyet én meg megálltam+hátraléptem szal kb egy simogatás szintû ütés lett belõle, szóval ne higyjetek BoBBinak, ott se vó't! és én meg mivel a kukával voltam elfoglalva nem láttam Match esetét! amugy a legnagyobb poén: én voltam az elkövetõ (Matchnél "elzárodott a csap") aztán mégse velem kötözködött az a kis csicska! ja meg utána odajött hozzám meg BoBBihoz mikor mentünk vissza hogy "jajj, jajj, bocsi", na mondom jóvan, akkor még nem tudtam miért is akar annyira bocsánatot kérni, sztem azt hitte Match mivel bezuztak neki jön majd vissza haverokkal és "cigánypecsenyét" csinálnak belõlük! (egyik félfeka volt ugyanis)
#130
Calver: álmaidban ecém, álmaidban!







