SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ÁjjLe BoBBi
#178
sorry a nagy kepekert, de leszarom 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#177


fegyencek no.2

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#176
ÉN LENEMMEGYEK ODA BAZMEG 😄DDD

ÁjjLe BoBBi
#175

(balról jobbra)
nemcsakfél, prezi, bobbi, calaverington, tnex, gaso

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#174
Én pesti vagyok csak kondoltam lenézek ide vidékre 😛

#173
Huááááááá szevasztok 😄

ÁjjLe BoBBi
#172
annnyád te geccicii 😄DDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

O0D:
#171
A pénteki talkon õk is ott voltak?
Szombaton persze nem.

Hajrá Dózsa György!

Match
#170
kapd be a faszomat .)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

O0D:
#169
hordjál harisnyát a fejeden!

Hajrá Dózsa György!

Match
#168
én sztem fél órán belül megyek...húsvét tiszteletére kipihenem az összeaszott arcomat .)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

O0D:
#167
már csak két óra 😊

Hajrá Dózsa György!

Match
#166
ilyenek jöhetnek 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#165
A kép címe: Bobbi az áruló 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#164

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#163
nah csöcs, éjfélig kitartani...

PResident Evil
#162
én láttam bazzz 😞

😊))

Match
#161
Kössz (logo) de nem sokáig lesz szerintem 😊

képet meg nem tudok csinálni mert nem tudom hol a fényképez...
Most már amúgy se lenne jó...amint írtam ma már egész emberien néz ki...frissen meg olyan ovlt hoyg alig volt egy pár négyzetcenti ép felület a bal fejemen.

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#160
jah és jó a logód 😊

PResident Evil
#159
hát akkor épülj fel mihamarabb... de képet a fejedrõl toljál 😊)

én viszont megyek a képekért... na bye all, éjfélkor jövök 😊

Kedden meg Belvárosi Bringa Buher !!!

Garrett !!! ok ?

Match
#158
jaja, nagyjából.

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#157
mostmár vágod hogy mivolt? 😊

PResident Evil
#156
bazzegh a képet ne toljuk le 😊))

Match
#155
elmesélni 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#154
mit ?

PResident Evil
#153
azért raktam be 😊)) még a szín is passzol 😄

Match
#152
mit? már nem kell...

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#151
este elmesélem, csak most megyek a képekért 😊))

PResident Evil
#150
hát az dizsis hely, és oda bemész... khm... valszeg kijössz 😊))

Match
#149
prezi: ne basztass mert megérintelek 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#148
MATCH: VIGYÁZZ JÖN A KOPASZ !!!



#147
holnap 15:15-sel elvileg

nem tudsz vmi jó helyet ahova egyedül mész be és csajjal jössz ki? (már ha nem vadászod a szemeteseket... )

PResident Evil
#146
mikor tépsz haza ?

PResident Evil
#145


jajaja !!!

#144
bõven!

PResident Evil
#143
megérte ? 😄

#142
"nem az a buzi aki csinálja hanem aki hagyja..."

PResident Evil
#141


jaja....

#140
még mindig Calver: há' falra senki nem nyomott fel abban biztos lehetsz... de olyan jó volt kiereszteni fölösleges folyadékokat a kukába!

PResident Evil
#139


ja...

ÁjjLe BoBBi
#138
fogta ??? szoptaaaa 😄DD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#137
akkor lassan mar sajat szemeimnek sem hihetek ?😊)) simogatastol nem dagad meg az ember szaja 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

GaS*O
#136
GARRETT MEGFOGTA PREZI PUCUJÁT !!! 😄😄😄😄😄D

PResident Evil
#135
a kép kurvanagy bazzegh, gratula mûbészúr... 😊))) eccerûen kész... csak nemtom ki kicsoda 😄

#134
Calver továbbra is: senki nem baszott fel a falra, arc mikor mentem elõre be akart ütni egyet én meg megálltam+hátraléptem szal kb egy simogatás szintû ütés lett belõle, szóval ne higyjetek BoBBinak, ott se vó't! és én meg mivel a kukával voltam elfoglalva nem láttam Match esetét! amugy a legnagyobb poén: én voltam az elkövetõ (Matchnél "elzárodott a csap") aztán mégse velem kötözködött az a kis csicska! ja meg utána odajött hozzám meg BoBBihoz mikor mentünk vissza hogy "jajj, jajj, bocsi", na mondom jóvan, akkor még nem tudtam miért is akar annyira bocsánatot kérni, sztem azt hitte Match mivel bezuztak neki jön majd vissza haverokkal és "cigánypecsenyét" csinálnak belõlük! (egyik félfeka volt ugyanis)

GaS*O
#133
B O L O N D O K ! ! ! ! ! 😄

PResident Evil
#132
kedden ráérsz ? Belvárosiba ? 😄

The Garrett
#131
ezt megkapja majd a pultos csaj is 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#130
Calver: álmaidban ecém, álmaidban!

The Garrett
#129
😄DDDDDDD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.