SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#278
c!c4

The Garrett
#277
oszt ott ugylelõlek 😄D de uugy ám 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#276
jah tényleg.. kaptam imélt szt bül. Holnap befizetem a zsettont.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

GaS*O
#275
lessz benne egy L az orrába :>

GaS*O
#274
majd én mutatok jocika véres orra sokkal szebb lessz 😄😄😄

GaS*O
#273
meg pár hete még megakartátok ölni egymás 😄😄 vagy ez pesten igy szokás ? hogy egyiknap utálod másiknap isteníted ? =0szint

GaS*O
#272
hee jocika 😄😄😄 kamerát hozzál szt-re 😄😄😄😄 jah meg mekkora szánalom vagy 😄😄 igy benyalni melegszarig 😄DDDDDDD amugy ha te raja lettél volna a képen még a vakuse müködött volna... meg nem másfél értelmes gyerek lett volna rajta hanem körülbelül -2 ...

O0D:
#271
A föld és a tejútrendszer közepén elhelyezkedõ kis bolzgócsoport felé mutató tangenciális útvonalon helyezkedik el 😄DDD

Hajrá Dózsa György!

O0D:
#270

Hajrá Dózsa György!

The Garrett
#269
énvok a csukottszemû és kéész 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ÁjjLe BoBBi
#268
nemjo. szal calaver garrett alatt van.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#267
(balról jobbra)
nemcsakfél, prezi, garrett, bobbi, tnex
calaver

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Calver
#266
*akkor* nem. az elõzõnapi iszonyatos ivászat után piára se bírtam nézni, ittuk ott TneX-el a kólákat literszámra

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#265
nemcsakfél (alias ónulladékettõspont), prezi, Garrett, lentebb én, aztán ÁjjLe BoBBi, majd legszélén TneX

amugy nem változtam tul sokat csak +10 centi haj azért valamit csak változtat az ember külsején

"The trees move. Do you not see it?"

magus
#264
fogyasztottatok alkoholt?😊

Sir Quno Jedi
#263
És ott jobbra, vagy felfelé ?!!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

The Garrett
#262
proxima centauri 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Sir Quno Jedi
#261
Miskolc az melyik rendszer ?!!

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

magus
#260
#177-esen

[Walaki]D`Lair
#259
deeeeee

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

ÁjjLe BoBBi
#258
elmondom. melyik képen ?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

magus
#257
ja hogy erre igyekeztel akkor Hétfõn...

Ki kicsoda a képen? Garretet meg Calvert felismerem, de mondjuk Calver sokat valtozhattal, en komolyan nem igy emlexem rad, na mind1😊

ÁjjLe BoBBi
#256
n..nem!

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

[Walaki]D`Lair
#255
de!

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

ÁjjLe BoBBi
#254
nemá 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

[Walaki]D`Lair
#253
dehogynem! 😄

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

ÁjjLe BoBBi
#252
mutassak olyat ami igen ? 😄DDD najó nem...😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

[Walaki]D`Lair
#251
Ezt nem übereli:

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

ÁjjLe BoBBi
#250
kimondta hogy vagy ? 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#249
van meg sok halali brumis foto 😄D tobbek kozott a #180-ason is fel orat rohogtem 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

[Walaki]D`Lair
#248
LOÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL

Most vettem észre!!! BRUMI A CIGIVEL!!! VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!


MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

The Garrett
#247
kikérem magamnak, nem is vagyok értelmes 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

[Walaki]D`Lair
#246
És szted láttam az elsõ képet? akkor kapásból Gaso-n röhögtem volna nem rajtatok...😄DDDDDDDDDD

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Match
#245
nagyjából rendben van a fejem, úgyhogy CALVER veled tartok 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

ÁjjLe BoBBi
#244
kössz 😊 de garrett is értelmes, csak meleg szegény 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

PResident Evil
#243
jöhettek deszkát törni 😄DD én meg a kisbaltával 😄

Calver
#242
megnéztem szépen csak tudod az elsõ kép alapján tökéletesen be lehet azonosítani a másodikon ki kicsoda 😉

"The trees move. Do you not see it?"

[Walaki]D`Lair
#241
Akkó most nézd meg szépen melyikre válaszoltam...😉

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

Calver
#240
igaz hogy fel vannak sorolva a kép elött a nevek de no problem...

"The trees move. Do you not see it?"

Calver
#239
mondd meg neki hogy Matchel feldugunk bosszúból egy felizzitott piszkavasat tövig a valagába, majd azután üdvözölgesse a kurva anyukája a korházban!

"The trees move. Do you not see it?"

PResident Evil
#238
😄DDDDDDDDDDDDD

[Walaki]D`Lair
#237
hát olyan is...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#236
nekem balra... 😄

[Walaki]D`Lair
#235
bobbitól jobbra?

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#234
ottvan nemcsakfél... +1 fél 😄DD

[Walaki]D`Lair
#233
az 1 az Bobbi a fél meg te...a többi így kinézetre...PFFFFF....

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#232
azelõtti nap... annyi se 😄DD

[Walaki]D`Lair
#231
Legalább másfél értelmes gyerek ottvolt...

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

PResident Evil
#230
kopasz üdvözöl 😄DD

Calver
#229
na hazaértem... bazzeg hogy a picsába raktam be ugy a szemeimet? el nem tudom képzelni hogy csináltam, TneX ott magyarázta hogy mi a fasz, hogy csinálom és néztem rá tompa fejjel hogy mivan... gyönyörû a képeken szép szõke hajam szétpirozott része mi? ott oldalt olyan gyönyörûen felállt, ma reggel fésültem ki TneXéknél, jópár szõke hajszálat hagyva emlékbe a fésûn... na mind1, megtanultam: fáklyás felvonulásnál kiönlött lángoló petróleumról NEM gyujtunk rá, fõleg ugy nem ha az ember körül mentõk járnak-kelnek és viszik azokat akik nem ki (az ilyen marháknak mint én és haverom) hanem MAGUKRA öntötték a petroleumot... ja és hogy csatlakozzak GaS*Ohoz, én arra jöttem haza hogy elszállt 40gigásom... ellenben 80asom meg sikerült megszerelni, királyság!

"The trees move. Do you not see it?"