SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Match
#578
annak kéne a klippje .)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#577
de csak ilyen kis félrecsúszás volt az életemben. MOst is apocalpytica-conclusion megy 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#576
DE de nagyon veszett 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#575
kitty állat 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

GaS*O
#574
nem 3 csajból ál a zenekar ?

GaS*O
#573
Kitty ....

The Garrett
#572
Jah meg közben találtam 1 jó is együttest: KITTY 😄DD
hallgassátok meg ha találtok.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#571
sz.tem jövõhét rock33

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#570
Jah szunworkshop a király A multkori menen vagy rockwell napokon is nagy zúzzálás volt 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#569
irjatok már javaslatokat 😛

PResident Evil
#568
höhh... lehet szombaton koncerten leszek!!! :-O

Kispál fincsi, na meg a szánwörkshop 😄

PResident Evil
#567
rothattyá meg 😄 akkor rockwelles tali lesz ? 😊

PResident Evil
#566
😊

GaS*O
#565
az én logom szebb 😛

GaS*O
#564
mi ebböl a tanulság ?

ÁjjLe BoBBi
#563
😄DD
töri ? 😊

na vájá! ezt lesd!
szal nálam olyan a töri hogy kedvenc tantárgy, de nem tanulom..😊
azt tudtam hogy felelnem kell, mert két azaz 2 darab 1-esem volt belõle. na egyik órán ki is hív. aszondja melyik tételt tudom a legjobban?
gyá mondom magamban ez nem igaz hogy megengedi hogy válasszak!!
na mondom 2.vh! elkezdem mondani. mondom mondom. csak les. közbe kihívott mellém még1 bukásra várót hogy majd õ monda amit én nemtok. persze minden tudtam. jó.
a 4 év alatt talán elsõ 5ös feleletem töribõl 😄DD
de utána mondta hogy ez korrekt felelet volt ugyan, de még fog kérdezni hogy hátha nem tanulok...
na egyik nap jövünk suliba, társadalomismeret órával kezdtünk. ua a tanár tanítja mint a törit. hát nem elkezdte a népet feleltetni töribõl?????
természetesen semmit sem tanultam aznapra töribõl, mert NEM IS LETT VOLNA! 15 perc volt az órából. ketten szenvedtek a táblánál. rámnéz, kihív felelni. na mondom fasza.
de úgy hívott ki hogy ha nem tudja a másik kettõ akkor mondom én.
szal kussolok ott magamba. elvagyok. egyszer történt meg az hog egyik elõttem lévõ sem tudtam mi a dörgés...
na rávágtam miaz. szal elvileg eddig 100% lettem volna, mivel 1bõl 1et tudtam.
a FASZT!!!! óra végén mondja a tanár hogy siralmas a feleletem!! 1/2-ed a felelet. csak lestem. mondom hozzám sem szóltak, nem kérdeztek. lol mondom ezzel az erõvel lehetne 5-ös is.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

The Garrett
#562
grr alig várom 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#561
Nekem jövõhét lesz fasza:
Hétfõ MAtek kisérettségi. Kedd filozófia - hogynebukjakmegdoga. Szerda töribõl ugyanez. CSütörtök magyar kisérettségi
péntek 3 napos részegedési folyamat elsõ napja.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ÁjjLe BoBBi
#560
nekem most csütörtökön lesz kisérettségi matekból. de mondom most pénteken is kéne menni valamerre

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

The Garrett
#559
Höööö csak szólok jövõhéten rockwell napok.
Szerdán lesz anima meg hevönsztrítszevön.
Csütörtökön nemtudom sok szar vegyesen.
Péntek Ganxta juli meg ladánybene meg ilyenek
Szombaton kispál neo naga Sun workshop.

Én megyek szerda-péntek szombaton imho.
Bár csütörtökön meg kisérettégizem de szarok bele 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ÁjjLe BoBBi
#558
ennyi szellemi tajtékot 😊)))) már csak a Garibanc kellett volna meg én 😄D
énismeeeek péntekeeeennnn ! 😊
beiktattam egy szép kis tavasz utáni szünetet a jövõ hétre 😄D
hétfõ: futóversenyre kell mennem, suli skipelve 😊
kedd: felvételi szentendrén.
szerda: felvételi szentendrén.
csütörtök: felvételi bp-n.
péntek: futóverseny 😄D

szal van így 10 nap távollétem a tanulástól 😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

GaS*O
#557
BojJjJJjJJjcsa :>

Match
#556
tõlem....

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Borcsa
#555
Akkor megyünk, jo, Pityu?

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#554
ok prezi....értem én 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#553
this corner of the earth... 😊

LittleL
#552
Az vatyok én, há persze , Jay Kay.

Szédült Simon mondta a vásáron a cukrásznak: Ide a sütikkel vagy átkúrom a fejed a palánkon !

PResident Evil
#551
eza party mindent megér😛 ugye Pityu ? 😄DD

PResident Evil
#550
most mi van ?

PResident Evil
#549
azt mondtam hozzon csaj társaságot ha legközelebb megyünk... az más dolog hogy sajátrészre címeztem 😊

[Walaki]D`Lair
#548
az nem Jamiroquai a logódon? 😄

MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu

GaS*O
#547
1* minek ? 😄 gyere 2*, egyszerre 😛

LittleL
#546
lol banda.
egyszer lelépek hozzátok Miskolcra srácok, csak 350 kilométer. DDD

Szédült Simon mondta a vásáron a cukrásznak: Ide a sütikkel vagy átkúrom a fejed a palánkon !

GaS*O
#545
azé 😛

Match
#544
prezinek mondtam 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

GaS*O
#543
2..., a 3adik is jó 😊

GaS*O
#542
de nem kell, mert van 1 ami biztos

GaS*O
#541
én nem mondtam neki...

GaS*O
#540
ez kinek mondod ?

Match
#539
eztet mire véljem?

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#538
hallom szóltál neki hoyg kerítsen neked egy csajt 😊
azt mondta nem tud....erre ajánlottam egyet (az õ ismerõsei közül)....tehát to be announced 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

GaS*O
#537
vaaaagy ? 😄😄😄😄

GaS*O
#536
neki csont kell ;]

PResident Evil
#535
dehogy... magamnak. szájba!

GaS*O
#534
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ez booooloooond 😄

Match
#533
detucctemindent 😊
dobjál neki cigit...azt szereti 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#532
kétlem 😊 de szeritnem Borcsát se kellesz sokáig kérni, mer ma megvolt az ünneplõcipõvásárlás, szal semmi nem jöhet közbe... aztán megtanulok cigit dobni 😛

Match
#531
mondom rajta is múlik 😊
tehát ha õ nem akar jönni akkor változik a program.
meg messze van péntek..lehet lesz egy oylan szar napom mint a mai 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#530
ezt most nemértem... kajakra... most miatta nem jössz ? vagy ha jössz nem miatta? vagy MIVAN ?

Match
#529
vanolyan...mivanvele?

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"