SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
hallgassátok meg ha találtok.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
töri ? 😊
na vájá! ezt lesd!
szal nálam olyan a töri hogy kedvenc tantárgy, de nem tanulom..😊
azt tudtam hogy felelnem kell, mert két azaz 2 darab 1-esem volt belõle. na egyik órán ki is hív. aszondja melyik tételt tudom a legjobban?
gyá mondom magamban ez nem igaz hogy megengedi hogy válasszak!!
na mondom 2.vh! elkezdem mondani. mondom mondom. csak les. közbe kihívott mellém még1 bukásra várót hogy majd õ monda amit én nemtok. persze minden tudtam. jó.
a 4 év alatt talán elsõ 5ös feleletem töribõl 😄DD
de utána mondta hogy ez korrekt felelet volt ugyan, de még fog kérdezni hogy hátha nem tanulok...
na egyik nap jövünk suliba, társadalomismeret órával kezdtünk. ua a tanár tanítja mint a törit. hát nem elkezdte a népet feleltetni töribõl?????
természetesen semmit sem tanultam aznapra töribõl, mert NEM IS LETT VOLNA! 15 perc volt az órából. ketten szenvedtek a táblánál. rámnéz, kihív felelni. na mondom fasza.
de úgy hívott ki hogy ha nem tudja a másik kettõ akkor mondom én.
szal kussolok ott magamba. elvagyok. egyszer történt meg az hog egyik elõttem lévõ sem tudtam mi a dörgés...
na rávágtam miaz. szal elvileg eddig 100% lettem volna, mivel 1bõl 1et tudtam.
a FASZT!!!! óra végén mondja a tanár hogy siralmas a feleletem!! 1/2-ed a felelet. csak lestem. mondom hozzám sem szóltak, nem kérdeztek. lol mondom ezzel az erõvel lehetne 5-ös is.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Hétfõ MAtek kisérettségi. Kedd filozófia - hogynebukjakmegdoga. Szerda töribõl ugyanez. CSütörtök magyar kisérettségi
péntek 3 napos részegedési folyamat elsõ napja.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Szerdán lesz anima meg hevönsztrítszevön.
Csütörtökön nemtudom sok szar vegyesen.
Péntek Ganxta juli meg ladánybene meg ilyenek
Szombaton kispál neo naga Sun workshop.
Én megyek szerda-péntek szombaton imho.
Bár csütörtökön meg kisérettégizem de szarok bele 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
énismeeeek péntekeeeennnn ! 😊
beiktattam egy szép kis tavasz utáni szünetet a jövõ hétre 😄D
hétfõ: futóversenyre kell mennem, suli skipelve 😊
kedd: felvételi szentendrén.
szerda: felvételi szentendrén.
csütörtök: felvételi bp-n.
péntek: futóverseny 😄D
szal van így 10 nap távollétem a tanulástól 😄
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Szédült Simon mondta a vásáron a cukrásznak: Ide a sütikkel vagy átkúrom a fejed a palánkon !
MSN:[email protected] | http://walaki.deviantart.com/ | japánautóbuzi™ HUNAKAMO drift.racing | www.drifter.hu
egyszer lelépek hozzátok Miskolcra srácok, csak 350 kilométer. DDD
Szédült Simon mondta a vásáron a cukrásznak: Ide a sütikkel vagy átkúrom a fejed a palánkon !
azt mondta nem tud....erre ajánlottam egyet (az õ ismerõsei közül)....tehát to be announced 😊
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
dobjál neki cigit...azt szereti 😊
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
tehát ha õ nem akar jönni akkor változik a program.
meg messze van péntek..lehet lesz egy oylan szar napom mint a mai 😊
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"