SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Match
#678
Majd csörgessetek hoyg mikor mentek!
Garret, te meg épülj fel... 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#677
Bulaj van:

😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#676
he beléd meg miütött ? minem teccett ?

The Garrett
#675
EZ VOLT A LEGKIBASZOTTGECISZARABB KONCERT AMIN VALAHA IS VOLTAM.
NEMMEGYEK MA SEHOVA. AZ ÖSSZES KIBASZOTT KEDVEM ELMENT MÉG A FESZTIVÁLTÓL IS.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#674
csáó, majd holnap hívlak... én is megyek... esetleg találka vmikor ? hoozd a camot

The Garrett
#673
na megyek ki ja zegyetemre 😄
MEg majd holnap is 😊
Gádblesss!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#672
na megyek ki ja zegyetemre 😄
MEg majd holnap is 😊
Gádblesss!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#671
a tökömet kell fogni a wc-n 😛

The Garrett
#670
fogni kell a kezed?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#669
kijön velem tesicipõt venni ? 😛

PResident Evil
#668
fasza... többet se nézek a kirakatra... de számíthatsz egy szmájlis levonóra 😛

The Garrett
#667
jáá he enyém lett a 666 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#666
jah én kértem hogy ott legyen 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#665
faszom pont a konzervek mellé ? 😛

PResident Evil
#664
az mi tablónk hétvégén kerül ki a Thomas Jeans-be szal ne a bejárathoz hányjatok 😛

PResident Evil
#663
yeah 😄

PResident Evil
#662
oké, üzenj már nekik fórumon pls 😊

Match
#661
én+borcsa

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#660
Jah amugy az érettségi tablónkat ha mindenigaz holnaptól lehet megtekinteni a Dcenter kirakatában.
Aki megtalál annak jó! 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#659
900 della + fogyasztás 😄
egyebet nemtudok. Borcsa megy akkor gondolom pityuu is. + te is

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#658
juhúúú télleg megyek .) infokat pls... mikor mi, és mennyi della... kik jönnek még? Pityu ? 😄

The Garrett
#657
én mehetek 😄
Lesz még aznap EMil Rulz
meg Sun workshop szal menni kell mer menni kell!

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#656
kijön a Kispálra ? ott meeting ? 😛

The Garrett
#655
mmmm nem voltam sajna mer ami érdekelt volna az hajnalba kezdõdött ma meg kisérettségi.😊
Na de majd szombat 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Borcsa
#654
hugomék voltak. láttál arra két nagyon idétlen de mindamelett helyes csajszit, akik kb 2 perc alatt fárasztották le az agyakat? na azok voltak ök.

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

O0D:
#653
azthiszem a csütörtöki republicot szabotálni fogom 😄DDDD
meg elõtte bebaszok kisséééééé

Hajrá Dózsa György!

PResident Evil
#652
miva' ? 😄

O0D:
#651
azthiszem a csütörtöki men berúgásomba fog torkollni

Hajrá Dózsa György!

PResident Evil
#650
ehehh : 2 pont híján 4-es 😊))

PResident Evil
#649
háj 😊

Match
#648
én biztos csak szombaton.

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#647
jah meg most nézem ma lesz amorf ördögök is 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#646
a heti bérlet 2500

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#645
mmmmmm ma jön ki valaki vagy csak szombat?

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Borcsa
#644
lesz majd krampampuli mint tavaly. attol beállsz mint a gerely😊 én má tom. csak meg kell enni a bele fözött diot is. akkor aztán üt az. elvileg fizetni kell érte, de ott lesz a hugom meg anna is hárman összeállunk és gyönyörü mosolyunkal leveszük a krampampuli fözö fiukat a lábukrol. ilyen gyönyörüt fogok mosolyogni: :-)

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#643
kicsit sokallom ezt a 900-at...tekintve hoyg iszogatni is kéne valamicskét 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#642
mike bazzeg okos vagy itt is...

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#641
de ez nem belsõ hasznûálatú, mer ha idetéved miskóci hamarebb megtalálja.

Amugy men beugró 900 pénz. kispál szombaton. Amorf ördögök vagy csütörtök vagy nemtom.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Mike
#640
belsõ használatú topikokat nem itt hanem a sajátban kell megnyitni
az pont erre van

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Match
#639
elmés válaszodat köszönöm 😊
csak nem tudtam mert annyi a kavarás ez az uniós veszedelem miatt...pénteken lesz valami táncos felvonulás az egész városon...
mekkora lenne ha pár részeg leverné a táncosokat...sztrájk az eu ellen 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

O0D:
#638
Kedves barataim.azert se mondom meg az urlt vagy nezek meg plakatot.

Hajrá Dózsa György!

Borcsa
#637
ha mályus elselye szombat akkor szombaton.
és mivel ezres hogy nincs akkora mázlink ebben az évben, hogy máj. egy pétek legyen és bonusz szünnap, igy máj. egy szombatra esik. vagyis a kispál szombaton lesz

na Match fiam ezt logikai uton levezettem neked. most lyo?😊

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

Match
#636
egyákltalán melyik nap lesz az a kispál? mot szombar vagy péntek?

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Borcsa
#635
ée! nem tudja vki hánykor kezd a kispál?
és lesz most is amorf ördögök?

engem gyíkká változtatott de már elmúlt

ÁjjLe BoBBi
#634
😊) az biony 1-es 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

The Garrett
#633
Lol 😄 Én 1 feladatot tudtam végig megcsinálni. Mint kiderült azt is a másik csoport feladatsorából. Ennyit a görbülésrõl. 😛
Na de majd csütörtökön a magyar 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

ÁjjLe BoBBi
#632
nekem ma volt 😊 asszem gorbult rendesen 😊 olyan 2/3 lehet 😊 jovagyok 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

The Garrett
#631
Vannak dolgok amiket személyesn kell átélni 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

The Garrett
#630
jah én meg aztolvastam üvölt ujra a black label 😄
hehh uj albumot szedem énis lefelefelefelefele 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

O0D:
#629
ja bocs nem akartam szlovak karakter keszlettel irni

Hajrá Dózsa György!