SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
ez baszottállat!!!!!!!!!!!!!
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
aza hosszúhajú srác ilyen képeket ragasztott ki a centrumnál meg a sétálón rólad...
aztán kezetfoghatsz a kopaszokkal 😄DDDDDD
majd kapsz helybõl egy pofont aztán mondhatod hoyg "neménvótam" 😊)
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
szappanoperát írtok ? jól halad! már csak vmi helyi tragédia kell a megoldásnak ( pl. minda hárman kiugrotok a vonat elé ), vagy egyéb szép megoldás 😊 hajrá, hajrá!
*hihi ** *
ha nem írsz ide akkor is kiheréllek 😊
tehát válassz 😊))))))))))))))))
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
persze azért borcsának odaszóltam hoyg ha lehet ne fényképeztesse már a mellét...azon a képen látható volt hogy a hölgyemény akarata volt a központban.
2. a mostani képet pedig ahogy megláttam, rögtön borcsát hívtam, nem ide irogattam hogy lebasszalak...
mert azt hittem hogy megint õ van a dologban.
de mikor felhívtam akkor mondta hoyg az nem úgy volt.
nah ezen is csak azért idegesítettem fel magam mert nem akarok belõle rencert csinálni...bazzeg 2x volt eddig ott a fényképezõ és 2 olyan kép készült olyan dolgokról (többesszám) amirõl nem tudtam...
féltékeny típus vagyok de ha ott valaki megkérdezné hogy lefényképezheti e a melleit, a nyakamat rá hoyg rávágom hoyg LESZAROM! mert alapból nem érdekel (najó, azért nem melltartóba....). De ha a hátam mögött baszkódnak azt utálom.
3. ne mond hoyg pofákat vágtál mert tátott szájjal néztél lefele 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (látszik a szád a képen).
a többi most nem jut eszembe...de ha találok még valami megválaszolandót írok...
jah, és nem haraxom rád....
csak ha lehet akkor ne így...
mret mint írtam #766 😄DDDDDDDDDd
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
😛
prezi (6:14 PM) :
te meg kinyalhatod a seggem
prezi (6:15 PM) :
miaz hogy mindenkinek mutatta,
prezi (6:15 PM) :
m
prezi (6:15 PM) :
a pultos csaj kérdezte miaz
prezi (6:15 PM) :
mertlátta hogy vigyorgunk rajta ezerrel
Garrett|CODE (6:15 PM) :
😄 meg mutogattad ott hogy a lényeg rajtavan 😄
prezi (6:15 PM) :
de kinek ?
prezi (6:15 PM) :
a csajnak egyedül !
prezi (6:16 PM) :
nem emléxem hogy betámadtam volna a csocsozókat hogy né má egy mell
prezi (6:16 PM) :
amugyis nem én csináltam a képet hanem bobbi meglökte ekezem
prezi (6:16 PM) :
és én borcsa mellett álltam és vágtama fejeket
prezi (6:16 PM) :
szal jó lenne ha nem sároznál...
Garrett|CODE (6:16 PM) :
😄
prezi (6:16 PM) :
Pityunak érzékeny a lelki világa
prezi (6:17 PM) :
RENDBEN ???
Garrett|CODE (6:17 PM) :
tom 😊
prezi (6:17 PM) :
most slipknot megy, szóval meghalsz egy-kettõre 😄
Garrett|CODE (6:17 PM) :
amugy még a multkori képre is gondolt ám 😛
Garrett|CODE (6:17 PM) :
a mikor pityu kiment a budira képre 😊
prezi (6:18 PM) :
1. Borcsa beleegyezett....
2. azt se mutogattam senkinek
prezi (6:18 PM) :
igen ?:
Garrett|CODE (6:18 PM) :
öö pityu azt is látta 😊
Garrett|CODE (6:18 PM) :
és már azelõtt mérges volt
Garrett|CODE (6:18 PM) :
hogy én azt a valamit beírtam volna 😊
Garrett|CODE (6:18 PM) :
meg azt amugy se én írtam 😄
Garrett|CODE (6:18 PM) :
hanem a régi accom 😊
prezi (6:19 PM) :
mindegy, leszarom
prezi (6:19 PM) :
ne irogasson egyik se!!!
Garrett|CODE (6:19 PM) :
ok 😄 majd szólok neki
prezi (6:20 PM) :
bazzegh haverok vagyunk és egy mellltartós képen sztem nem kéne összeveszni...
prezi (6:20 PM) :
bazzegh ha ez a legnagyobb bûnöm akkor csinálok a csajom mellérõl egy képet és megmutatom mindenkinek... szal...
Garrett|CODE (6:20 PM) :
én veld nemfogok összeveszni 😊
Garrett|CODE (6:20 PM) :
de pityut megértem 😊
Garrett|CODE (6:20 PM) :
😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
a másikat meg nemtomkinek 😊
vagy lehet hogy csak 1 van? 😄DDDD
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"


