SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

The Garrett
#828
sima lesz 😄D

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#827
nocsak-nocsak 😄DD

The Garrett
#826
waaaaaaah gecc az milyen hogy most derül ki hogy szerdán Angol írásbelizek 😄DD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

nemcsakfeel
#825
csak adjál neki keményen 😊

*hihi ** *

PResident Evil
#824
hát akkor kicsit unatkoztam 😄

The Garrett
#823
ennyire unod magad? 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#822
na bazzegh kellett nekem megkeresni a linket dídzsé roneszrõl bazzegh olyat röhögök hogy felébred a ház lassan... ekkora szánalom gyereket bazzegh... csak hogy tudd Pityu, valamelyik nap elmegyünk a szentpáliba és agyonverjük bazzegh... a másik múitaly-t is... azt meg feljelentem hogy mivel foglalkozik: "Most Alcatel 715-ösöm van. Szeretem rendszeresen cserélgetni a készülékeket, de most megmaradok ennél a telcsinél. Vodafone-os, és sajnos ezt a típust nem lehet kiüttetni. De amúgy Pannon-os lennék." hehh ekkora loálface-eket... kajakra akkorákat derülök... és még kiírják az FHM-bõl milyen csaj kell nekik... ROTFL !!! nahát az okleveleim menüponttól hátast dobtam... ki a gecit érdekli ? váhhh... a "zenéim" menüpontról ne is beszéljünk ! 😄 "GONDOLOM MOST CSODÁLKOZOL, HOGY FELKERÜLT MEGINT A ZENE ROVATOM, DE SOKAN KÉRTÉTEK, HOGY INDULJON BE MEGINT." lohohohol 😄DDD mekkora szánalom... sztetek ki kérte hogy induljon ujra... meg a fantáziadús számcímek: pl.: HIGHKILLER MIX ! ujabb aranyköpés: "HALLGASD MEG, MEGÉRI, DE CSAK A RAJONGÓIMNAK AJÁNLOM, ÉS ELEKTRONIKUS ZENE KEDVELÕKNEK!" ezen besokaltam vége, eltört az agyam... holnap indul a 'Prezi a Magyar Santana' kicsit sem egós 16 éves kölök oldalam !!! háháháá

PResident Evil
#821
jah, de ha lejön, megmutatom neki 😄

The Garrett
#820
kár hogy nincs nete bubinek 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#819
kurvajó 😄DD

Match
#818
gyáááá gyeci!!!!
ez baszottállat!!!!!!!!!!!!!

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#817
DZSÓKER VIGYOROS BOBBI 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

The Garrett
#816

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#815
jóvanna nem vokl t kedven a szájpadlásodból darabokat vágni.... 😊)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#814
ez már olyan szar hogy jó 😄DDDDD

Match
#813
Vigyázzá mert a multkor is kaptál már eleget:

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#812
ugye ? 😄 nemsokára újra.... 😄DD

Match
#811
ahh...azokat már mexoktam 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#810
a faszt... majd mutogatok árd és aztmondom:

aza hosszúhajú srác ilyen képeket ragasztott ki a centrumnál meg a sétálón rólad...

aztán kezetfoghatsz a kopaszokkal 😄DDDDDD

Match
#809
ázájau 😊
majd kapsz helybõl egy pofont aztán mondhatod hoyg "neménvótam" 😊)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#808
már izzítom a nyomtatót 😄DD

The Garrett
#807
PFBAAAAH 😄DDDDDD

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#806
emlékkönyvbe? 😊)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#805
lementve 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Match
#804
nah belinkelem inkább külön:

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#803
Frissült a kép 😊)

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#802
ha te adod át biztos 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#801
és valyon neki is fog ? 😛

Match
#800
#800

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#799
nekem tetszik 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#798
nah elmentettem, majd holnap kinyomtatom és elviszem a pultoscsajnak és megmutatom melyik szépszál legyén tette ezt vele... nefélj, garantáltan kapsz majd sört 😄DD

Match
#797
REVANS:

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

nemcsakfeel
#796
lol.

szappanoperát írtok ? jól halad! már csak vmi helyi tragédia kell a megoldásnak ( pl. minda hárman kiugrotok a vonat elé ), vagy egyéb szép megoldás 😊 hajrá, hajrá!

*hihi ** *

PResident Evil
#795
amugy nem kell sok és veszek én is fényképezõt szal végetek

PResident Evil
#794
hehehh télleg ott a szám de ez csak azért lehet mert lefele vágtam a pofákat ! 😄

PResident Evil
#793
nah megnézemmár azokat a képeket...

The Garrett
#792
Ezekszerint én mindenképp jól járok? 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#791
jah, amit kifelejtettem:
ha nem írsz ide akkor is kiheréllek 😊
tehát válassz 😊))))))))))))))))
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

Match
#790
1. az elsõ ilyen kép miatt nem voltam egyáltalán mérges...
persze azért borcsának odaszóltam hoyg ha lehet ne fényképeztesse már a mellét...azon a képen látható volt hogy a hölgyemény akarata volt a központban.
2. a mostani képet pedig ahogy megláttam, rögtön borcsát hívtam, nem ide irogattam hogy lebasszalak...
mert azt hittem hogy megint õ van a dologban.
de mikor felhívtam akkor mondta hoyg az nem úgy volt.
nah ezen is csak azért idegesítettem fel magam mert nem akarok belõle rencert csinálni...bazzeg 2x volt eddig ott a fényképezõ és 2 olyan kép készült olyan dolgokról (többesszám) amirõl nem tudtam...
féltékeny típus vagyok de ha ott valaki megkérdezné hogy lefényképezheti e a melleit, a nyakamat rá hoyg rávágom hoyg LESZAROM! mert alapból nem érdekel (najó, azért nem melltartóba....). De ha a hátam mögött baszkódnak azt utálom.
3. ne mond hoyg pofákat vágtál mert tátott szájjal néztél lefele 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (látszik a szád a képen).
a többi most nem jut eszembe...de ha találok még valami megválaszolandót írok...
jah, és nem haraxom rád....
csak ha lehet akkor ne így...
mret mint írtam #766 😄DDDDDDDDDd

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#789
én tök nyugodt vagyok, csak az a szar hogy mindenki engem sároz, UGYE GARRETT ?




😛

The Garrett
#788
3 unk közül ezen már csak te húzod fel magad imho 😊

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

PResident Evil
#787
Garrett|CODE (6:14 PM) :
😛
prezi (6:14 PM) :
te meg kinyalhatod a seggem
prezi (6:15 PM) :
miaz hogy mindenkinek mutatta,
prezi (6:15 PM) :
m
prezi (6:15 PM) :
a pultos csaj kérdezte miaz
prezi (6:15 PM) :
mertlátta hogy vigyorgunk rajta ezerrel
Garrett|CODE (6:15 PM) :
😄 meg mutogattad ott hogy a lényeg rajtavan 😄
prezi (6:15 PM) :
de kinek ?
prezi (6:15 PM) :
a csajnak egyedül !
prezi (6:16 PM) :
nem emléxem hogy betámadtam volna a csocsozókat hogy né má egy mell
prezi (6:16 PM) :
amugyis nem én csináltam a képet hanem bobbi meglökte ekezem
prezi (6:16 PM) :
és én borcsa mellett álltam és vágtama fejeket
prezi (6:16 PM) :
szal jó lenne ha nem sároznál...
Garrett|CODE (6:16 PM) :
😄
prezi (6:16 PM) :
Pityunak érzékeny a lelki világa
prezi (6:17 PM) :
RENDBEN ???
Garrett|CODE (6:17 PM) :
tom 😊
prezi (6:17 PM) :
most slipknot megy, szóval meghalsz egy-kettõre 😄
Garrett|CODE (6:17 PM) :
amugy még a multkori képre is gondolt ám 😛
Garrett|CODE (6:17 PM) :
a mikor pityu kiment a budira képre 😊

prezi (6:18 PM) :
1. Borcsa beleegyezett....
2. azt se mutogattam senkinek
prezi (6:18 PM) :
igen ?:
Garrett|CODE (6:18 PM) :
öö pityu azt is látta 😊
Garrett|CODE (6:18 PM) :
és már azelõtt mérges volt
Garrett|CODE (6:18 PM) :
hogy én azt a valamit beírtam volna 😊
Garrett|CODE (6:18 PM) :
meg azt amugy se én írtam 😄
Garrett|CODE (6:18 PM) :
hanem a régi accom 😊

prezi (6:19 PM) :
mindegy, leszarom
prezi (6:19 PM) :
ne irogasson egyik se!!!
Garrett|CODE (6:19 PM) :
ok 😄 majd szólok neki
prezi (6:20 PM) :
bazzegh haverok vagyunk és egy mellltartós képen sztem nem kéne összeveszni...
prezi (6:20 PM) :
bazzegh ha ez a legnagyobb bûnöm akkor csinálok a csajom mellérõl egy képet és megmutatom mindenkinek... szal...
Garrett|CODE (6:20 PM) :
én veld nemfogok összeveszni 😊
Garrett|CODE (6:20 PM) :
de pityut megértem 😊
Garrett|CODE (6:20 PM) :
😄

PResident Evil
#786
meg mondom hogy nem én csináltam 😛 de hát ha haragunni' akartok akkor hajrá... (nemíridetöbbet)

PResident Evil
#785
milyen mindenkinek ? Szent Anyád a Pultos csaj vetett trá pillantást mert látta mekkora az üdvrivalgás... és díjjazta... tehát Garrett a seggemet véresre nyalni !

PResident Evil
#784
ki montya ?

PResident Evil
#783
mellé...

The Garrett
#782
hehehe 😄 már ki is néztem hova fogom kitenni a szobában 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#781
majd nekedadom szuvenírbe az egyiket...
a másikat meg nemtomkinek 😊
vagy lehet hogy csak 1 van? 😄DDDD

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

The Garrett
#780
és azt majd én fogom fényképezni 😉

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

Match
#779
tehát egyezzünk meg annyivan hogy a #766-ban leírtakhoz tartom magam.

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"