SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
az ugy volt...
itt vagyun a mecsnél, az uram itározik egy másikm jovágásuval, én meg netezek, mert nem tuttam jobbat kitalálni.
itt vagyun a mecsnél, az uram itározik egy másikm jovágásuval, én meg netezek, mert nem tuttam jobbat kitalálni.
engem gyíkká változtatott de már elmúlt
ezen én is hosszan gondolkodtam 😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
köszi kis szöszi 😉
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Uhhhhhhh Ma asszem nem megyek sehova ha lesz buli ha nem.
reggel 9 tõl mostanáig hánytam 😄
reggel 9 tõl mostanáig hánytam 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
hehe majd reggel teszek fel 1-2 képet hogy milyen is az amikor 4 deci whiskey re ópiumos kókuszos lószart szív az ember 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
hehe...
ma átnéztem a nyelvtan felét 😄
lehet gratulálni 😄
én is pénteken akartam menni.
ma átnéztem a nyelvtan felét 😄
lehet gratulálni 😄
én is pénteken akartam menni.
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁ aki ma nagyon be akar rugni annak hét-cent-rum!!!
WÁÁÁ GECI OMLÁS LESZ MAAAAAAAA 😄DD
WÁÁÁ GECI OMLÁS LESZ MAAAAAAAA 😄DD
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
jahh...hát prezi meg garrett szerintem biztos megnnepli..
vagy velük tartok (persze ha HÍVNAK!!! 😊))
vagy akkor az osztállyal elmegyünk valahova...
a banketten úgyis megint lesz piálás 😄DD Ezerszer nagyobb mitn szerenádon 😄
vagy velük tartok (persze ha HÍVNAK!!! 😊))
vagy akkor az osztállyal elmegyünk valahova...
a banketten úgyis megint lesz piálás 😄DD Ezerszer nagyobb mitn szerenádon 😄
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
megyek fel pestre felvételizni bazz 25-én, 2-án meg 5-én...
valahogy inkább fent kéne maradni valakinél...
csk hát 3 nap...
valahogy inkább fent kéne maradni valakinél...
csk hát 3 nap...
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
adtak hozzá 5 játékot...
eddig a morrowind az egyetlen ami le tudott kötni..
eddig a morrowind az egyetlen ami le tudott kötni..
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"




