SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
maradjunk annyiban hogy ha ezt megkapom 4 évig csak névlegesen lesznek ünnepek 😄 karácsonyhusvétszülinapnévnap 😛 1-1 tábla csoki
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
kajak ennek ugy megörültem hogy kiszállt belõlem a másnaposság.
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
nembaj ma nem tudja senki elbaszni a napom. Lesz ujra fényképezõgép! 😄
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
ittvagyok 😄DD
most hétig detokszikácijó következik meg májregenerálás...
benyomtunk 2 fel portot aztan hirtelen megkerdi haver mikor iszunk már 😄D
DE halistennek sokan voltunk es a porto gyorsan elfogyott ugyhogy csak vilmost tudtunk meg kajszibarackpálinkát 😄 meg whiskey-t meg.... 😄 uuh




most hétig detokszikácijó következik meg májregenerálás...
benyomtunk 2 fel portot aztan hirtelen megkerdi haver mikor iszunk már 😄D
DE halistennek sokan voltunk es a porto gyorsan elfogyott ugyhogy csak vilmost tudtunk meg kajszibarackpálinkát 😄 meg whiskey-t meg.... 😄 uuh




I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
ki akartok amardni a lyuhászlyácintból ?
húáááha
várban voltatok bent? vagy négykézláb már nem közelítettétek meg?
lugasban a tulajnak nem tetszett ahogy csocsóztam 😛 pedig annyira nem is
húáááha
várban voltatok bent? vagy négykézláb már nem közelítettétek meg?
lugasban a tulajnak nem tetszett ahogy csocsóztam 😛 pedig annyira nem is
*hihi ** *
nemtudom 1x voltam a diósgyõri várban. 😄 fingomnincs mi van körülötte.
Izé amugy vian fesztet elmossa szépen az esõ ( reggel óta esik)
Izé amugy vian fesztet elmossa szépen az esõ ( reggel óta esik)
I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.
bazz...a vár mellett...és errõl nem a lugasra asszociálni? szégyeld magad.
\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"
vén diófa??? bakker :!
bányász, lugas, meg ami ott a szolgáltató ház alatt van.. na azok a jó helyek 35 egy bor.. és már 2 deci után fáj a fejed

bányász, lugas, meg ami ott a szolgáltató ház alatt van.. na azok a jó helyek 35 egy bor.. és már 2 deci után fáj a fejed


*hihi ** *




